Вградена фурна

  • 18 581
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
За около тези пари, Горение и Електролукс имат пиролитични фурни, ако искате такава функция. Като избирах аз лично гледах и обема на фурната.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 52
Фурната с тъч скрийн е много удобна и се почиства лесно.Най-често използвам функцията за грил.И винаги таймера, за да се изключи сама.Функция за заключване на вратата, която предполагам има вече на всички модели, за да се предпазят децата от изгаряне.Освен това на дисплея има часовник, който е единствения в цялата къща и ми върши чудесна работа.Вратата на фурната използвам за огледало. Blush

Благодаря, моля пиши марката и модела( може и в лични) newsm51

# 17
  • Варна
  • Мнения: 52
Да уточним все пак значи какво е скъпа печка Simple Smile Защото има печки и по няколко хилляди, но за мен всичко над ... 800лв е скъпа фурна.
Е, те сега си дойдохме на думата-дай марка и модел и какви "всички" екстри има под 800 лева, щото и аз се спрях на 600/700, но от там до 800 не е далеко и мога да се прежаля!

# 18
  • Мнения: 502
Аз също спешно търся фурна с гореспоменатите екстри моля те пиши и на мене на  лични.

# 19
  • Мнения: 121
Такива фурни има на всяка марка.
Не съм в къщи и скоро няма да бъда, за да ви дам точния модел.Търсих из нета, но не намерих моята.
Аристон е, изцяло с тъч, няма нито един механичен бутон.Купувахме я преди 10 години.А сега гледам, че Аристон май са се сляли с друга фирма или поне името им вече не е самостоятелно.
Ако не ви е късно, след около 10 дни ще ви напиша точно модела.

# 20
# 21
# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 145
Едно време баба ти и на ръка е прала, веднъж седмично, целия ден. Ама ти не го правиш, нали?

Аз готвя всеки ден. А кое от екстрите на фурната ще ползваш зависи от стила ти на готвене, какво приготвяш най-често. Аз харесвам ВСИЧКИ екстри на скъпите фурни. Особено пиролизата.

Първо- мама и тя переше по цял ден( баба ми е перяла на реката) .
А за пиролизата-сори, за пиролизата - имам дружка с такава екстра и не я ползва..., е поне не личи..., а я си търкам с препаратите и моята си е чиста Hug, е колкото може да е една ползвана 15 години фурна- тук там емайла го нЕма, ама за това, че я сменяваме де Heart Eyes...

Да похваля пиролизата, голяма работа е....може твоята приятелка да си е мундар по природа или просто да не я пуска...или да и е повредена фурната Simple Smile
Мазнината се стапя и става като прах (все едно изпарила се солена вода)
Както и да търкаш на ръка няма как да я направиш толкова лъскава камо ли на местата на които не може да се бръкне Simple Smile когато купувахме имаше за 900 лв.с пиролиза

# 23
  • Мнения: 2 803

Преди няколко седмици капарирахме същата на Електролукс. Направиха ни отстъпка от фирмата за уреди за вграждане, а в технополис беше на 869 лв преди известно време, явно са я вдигнали. Горение не бих си взела, доста негативни отзиви.

# 24
  • Мнения: 19 527
Аз също обмислям смяна на моята фурна, че и е време. Спряла съм се на екстри като телескопични водачи и пиролиза. Не ми се дават много пари /не съм оригинална никак/. Горение го намразих, остават Аристон, Беко, Електролукс - като последната марка с уговорки, че се сервизира от фирмения сервиз и на Горение, а няма по-големи мизерници от тях. Дайте някакви препоръки, че за Бош и АЕГ и 1000 + лева не ми се дават в момента. Имам обаче много важен въпрос за пиролизата - фурната е до газова бутилка за газовия котлон. Ако включа на 500 гр. за пиролизата да не изхвърчим от експлозия - дали са изолирани добре тия фурни? Питам тук, защото от горчив опит зная, че т.н. "консултанти" в магазините няма да ми свършат работа.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Те все пак са за вграждане, ако се развива толкова висока температура извън самата фурна биха могли да се подпалят шкафчетата. Масово го вграждаме в ПДЧ.

# 26
  • Мнения: 19 527
Янтра - да разбирам ли, че се занимавате с това професионално и досега не е имало проблем? Защото и моите шкафове са ПДЧ, не са някакви бронирани...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
А не, не професионално, аз съм прост ползвател!!!! Да подчертая. Просто си го мисля, правя си логични изводи. Гледам в темата за кухните, гледам в моята кухня - основно в пдч вграждаме, вече вратичките може да са пдч, масив, мдф.

# 28
  • Мнения: 1 100
Ех, трябваше тук да чета преди да купувам. Изобщо не съм чувала за пиролиза, дори покрай ушите ми не е минавало. Embarassed  Купихме една фурна Бош за около 600 лв преди 3 години. Съмнява ме да има пиролиза, не съм чела упътването все още, но едва ли. Явно е от евтините. Даже не знам какви опции за печене има, защото ползвам само вентилатор и печене отгоре и отдолу. Таймерът ми е излишен, никога не знам колко време трябва да се пече нещо. Изобщо не съм се и замисляла за екстрите.
Друго е да си информиран купувач. bowuu Записвам се да следя.

# 29
  • Мнения: 115
Здравейте, ние също сме в процес на избор на фурна и опрях до вас, че вкъщи зациклихме.
Фурната от съвсем скоро се предлага и то само в Техномаркет, много й се чудим - http://www.technomarket.bg/products/09126522/whirlpool-akz-562ix някой има ли отзиви изобщо за Whirlpool-a като фурни?
Другият ни вариант е Electrolux, пак с пиролиза, но отиваме по-нагоре в цената.
Помагайте,моля ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт