Да се стяга ЮНСКАТА дружина, че навлязохме в последната третина!

  • 27 671
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
Много ни е красива темичката!  Hug  bouquet
Имам въпрос:когато вземем първите дрешки за бебка, да не ги пера са с нашите дрехи нали? Blush

# 31
  • София
  • Мнения: 6 097
Аз лично ги перях и все още и ги пера отделно.

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 57
Записче и от мен в новата тема. Fashionmama   bouquet
For girls who ride да ви е жив и здрав малкият Явор и бързо да се възстановяваш  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 533
Аз също всичко пера все още отделно, защото за малкия ползвам друг гел за пране

# 35
# 36
  • Мнения: 5
Аз до скоро ги перях отделно, гладех ги до преди 2 месеца( с цел дезинфекция), но сега малко съм си дала почивка преди вторият тур с бебето.
Реших да си купя сушилня защото няма смогване с това пране честно всеки ден се пере особено малкия като се смени днес 2-3 пъти и аз и баша му и то се напълни пералнята и нямам място за 3 сушилки  Laughing Laughing Laughing Laughing за това сушилня му е майката  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5

Ей Ади злато си честно  Hug сега ще разгледам, а като се върна сигурно ще сте изписали 10
страници  Laughing Laughing Laughing

Сори за въпроса но не съм много ориентирана как се смятат тези паундове в евро  newsm78

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 22:06 от PIPILOTKATA

# 38
  • София
  • Мнения: 533
1 паунд = 2.37лв

# 39
  • Видин
  • Мнения: 6
Запис и от мен! Fashionmama  smile3525 темата е страхотна!

For girls who ride да е жив и здрав малкият Явор! Много здраве, много щастие, бързо наддаване и безоблачно детство му пожелавам! Само положителни емоции да ви носи и бързичко да ви изписват у дома!  newsm51

# 40
  • Мнения: 49
Честито на първата ни мама  for girls who ride Успех и бърз възстановяване!
Fashionmama   bouquet за темичката!!!

# 41
  • Мнения: 0
For girls who ride Ехее имаме си бебешорче-батко,да е здравичко,бързо да наддава и да стане едно малко дунданче Hug много целувки за мамата newsm51

фешънмама страхотно оформление пак наистина създава прекрасно настроение Hug Hug Hug

Аз да се похваля,че вече започнах да пера всичко,включително и облечката на новия матрак.
Някои неща изпрах на 30,а други на 40 градуса и не са мръднали нито дрешките нито по- синтетичните неща като размер и цвят.
Донесоха ми дрешките на племенницата,които са на различни марки(предимно бг,турски и вис виталис) и са прани на 30-40 градуса и нито са захабени нито са скъсани идеални са, прани са предимно с тео бебе.

Купих от Карфур бебешки прах Пурлан и ми харесва как мирише на бебе ,после обаче изветрява като изсъхнат дрехите(само лек аромат остава),но това  май е добре за новородено да не му мирише на силно в началото:mrgreen: другия път ще пробвам тео бебе.

# 42
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Честита рожба на мама For girls who ride  Hug  bouquetДа е жив и здрав Явор,бързо да наддава и да се прибират в къщи.Нашето талисманче! newsm30
Много хубава нова темичка,аз нещо изоставам,нямам време и съм още в старата на 20стр. Embarassed
Аз съм родена в 7мес.830,а се ме дали на майка 1700,така е било преди 30г.майка ми питала от това човек ще стане ли:)Първия път много ме беше страх и още от 7мия имах предчувствие че може и на мен да ми се случи,а аз преносих 5дни.
За 8ми март получих червей,и съм много доволна Laughing само дето трудно се въртя с него,от едната на другата страна.
Имам и комплект за изписване,ще кача снимка в албумчето.Мислих да не купувам,но в Русе един магазин всичко на 50% и си взех на Вис Виталис за 24лв. Wink
Аделинка и моята дъщеря беше болна после зарази мъжо,сега аз съм с хрема и болки,смуча инфлуцид и си пръскам с прополисов спрей,нзн друго какво мога да пия. Whistling
Дрехите на бебо ги перях на 40градуса,гладя всичко,с прах тео бебе,омекотител почнах да слагам след 4мес,Сега има повече видове прах за пране,омекотител ще реша,но в началото няма да слагам.В момента ползвам за нас,вече не деля дрехите на каката,дезифектант НЕМСКИ от Метро и Кауфланд,убива всички гъби,микроби,подходящ е за бебета.Дрехите стават много хубави и чисти,може да се ползва без омекотител.


# 43
  • София
  • Мнения: 533
Petrohanka не е ли малко раничко да переш още? Те до раждането пак ще се напрашат.

А този Пурлан не го бях чувала от време оно, ако помните рекламата "пуловера на татко аз обичам....". Ей как ме развесели, сега си пея от 5 мин тази песничка.

Този дезинфектант вместо прах ли се ползва?

deniim и моята майка е родена в 7 месец, 1300г, тогава е нямало кувиози, отгледали са я в овча кожа, И от нея човек е станало. Аз съм преносена няколко дни и съм родена 2500г та все си мислех че и моето бебе ще се роди или много рано или много малко. Но ей на - роди се 25 дни по-рано 3200г/56см. Явно бащините гени си оказват влияние.

Сетих се да напиша нещо дето вече няколко пъти забравям. И мен на ЖК че и на частно като ходя не ми казват теглото на бебо. С предната бременност май някъде след 31г.с започнаха да ми го казват. Сега в момента док мери главичката и коремчето, изчислява на коя седмица отговаря и казва да гледам грамчетата в календара на Гидеон Рихтер. Днес бях на ЖК и доки каза че бебо върви 4 дена напред  Laughing

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 22:30 от adelina_bg

# 44
  • Мнения: 49
petrohanka  хехе този Пурлан не беше ли едина много стара марка, рекламата с едно бебе, което пееше "Пуловера на татко аз обичам и често тайичко си го обличаааам....като нов ще е все още..."

Общи условия

Активация на акаунт