Да се стяга ЮНСКАТА дружина, че навлязохме в последната третина!

  • 27 672
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 49
Ooooo аз пък съм толкова разгонена...Милото малко се пртесняваше в началото, но сега е спокоен и си правим секс задоволително често. Е, малко по-скучен е, като се има предвид ограничените ми движения и малко се притеснявам, че изглеждам като плондер, но желанието е по-силно  Joy Embarassed
Аничкаа ти не си ли от "вражеския" отбор  Joy. Аз нямам карта и ги бях поръчала на човек, който предполагам от тук ги е поръчал http://www.ebay.co.uk/itm/Liverpool-FC-2-Pack-Baby-Bibs-Home-Awa … sh=item20cbd18aae

# 736
  • Мнения: 804
За през нощта за киселините, както е написала Канарчето, помага само сиропчето Гавискон. Няма равно на него Simple Smile
Аз нямам постоянни болки в ребрата, но усещам много силни ритничета точно там непрекъснато.

# 737
  • Мнения: 17
Здравейте момичета  Hug Случайно някоя от вас да е ходила в магазин Дундьо срещу Майчин дом,да сподели заслужава ли си да се ходи до там,че аз се разходих до този срещу Шейново и останах меко казано разочарована...мерси предварително  Hug Усмихнат ден на всички  Wink

# 738
  • Мнения: 804
Krisito, аз го разгледах преди около два месеца и не ми се стори кой знае какво. Не ми хареса обслужването също. Най-доволна съм от обслужването в Baby Planet на бул. Гоце Делчев. Много внимание ни обърнаха (като незнаещи какво ни очаква още в началото на бременността ни обясниха най-подробно шсичко) и затова се върнахме там. Вече си взехме количката оттам и мисля целия списък за бебо да го попълня пак там.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 714
Аз, макар че не бях наясно какво точно ми трябва в началото, много се дразнех да ми ходят по гъза в магазина. По принцип не обичам- ако имам въпрос, питам, ама иначе. Прави ми впечаление, че във всички бебешки магазини е практика и много се изнервям. Във вис виталис направо ми скъсаха нервите, тъкмо обясниш на една да не ходи по теб, минаваш в друга секция- и айде нова. И и казваш: искам да си гледам спокойно, благодаря...и тогава тя почва тихо да ти ходи по петите...още по-изнервящо. Засега само в хиполенд не са нахалствали така, но там и няма кой знае какво за бебетата...

# 740
  • Мнения: 17
Kanari   202uu напълно споделям мнението ти  Hug

# 741
  • Мнения: 2 515
Kanari и аз съм като теб, много ме изнервят като почнат да ми дишат във врата и ме гледат очаквателно. А и обикновено се чувствам все едно си мислят, че ще си прибера нещо в чантата, ако не ме преследват..  Crossing Arms  Ама така ги задължават, за съжаление.. Едно време, на първати ми бригата в USA си бях намерила втора работа като продавачка в един магазин за дрехи, но на втората седмица ме освободиха любезно, защото просто не можех да се накарам да ходя по петите на хората и да им досаждам.. Наблюдавах си клиентите от разстояние и чаках да ме потърсят с поглед, ако имат въпроси, но това явно не се хареса на шефчетата  Laughing

# 742
  • София
  • Мнения: 1 714
Да,чувала съм,че и тук изискванията са такива-кофти е,аз също не бих могла,но просто във вис виталис ми се струва направо прекалено.и каквото пипнеш и чуваш глас отзад,който започва да обяснява😄

# 743
  • Мнения: 804
Аз също не обичам да ми ходят по петите (живяла съм в САЩ и там парктиката е такава ), но се радвам като има кой да попитам и да ми обясни нормално без да се изнервя, че съм го вдигнала от решаването на кръстословици например. Последния път в Baby Planet с влизането им казахме, че няма да пазаруваме, но носим списък с необходимите неща за новороденото (който те ни дадоха при първото ни посещение) и искаме да ни кажат кое колко струва за да си направим сметките. Отделиха ни повече от час, като не наблегнаха на най-скъпите неща (напротив!) и дори махнаха някой неща като задължителни. Момичето беше много любезно и търпеливо към всичките ми въпроси, въпреки че знаеше, че няма да пазаруваме.

# 744
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Ух, това с пишкането е мнооооого досадно - и аз съм като Канарчето - 3 пъти на нощ минимум не ми мърдат.
За секса... какво да кажа - горкото татенце.  Rolling Eyes Не сме имали забрана, в началото бяхме доста активни, обаче нещо с растежа на корема много оредя сексът при нас. Simple Smile На мен не ми се прави, не че имам някакъв комплекс заради килограмите, даже ММ много ми се кефи и ми прави намеци при всеки възможен повод. Просто ми е неудобно, винаги като правим и след това цял ден нещо ме наболява долу, а и позите, в които е по-безопасно да го правим, не са от тия, на които принципно се кефя.
За пазаруването - тук съм много доволна от продавачките. Идват при теб, питат те дали имаш нужда от разяснения или помощ, ако имаш - ти отделят цялото време на света и не се захващат с други клиенти, ако кажеш, че нямаш въпроси - казват ти да ги потърсиш, ако изникнат и те оставят на спокойствие.
Пускам новата тема, посветила съм я на дълбокия сън и ви го пожелавам на всички Simple Smile.
А, да! Ако имате някакви промени по данните на първа страничка, пишете ми на лични да ги оправя.

Общи условия

Активация на акаунт