Още мъничко остана с бебче да е всяка ЮНСКА мама

  • 31 604
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 714
Бфлм,браво!дано коликите ви останат все така леки:)
Я кажи как попиваш в рая жега,аз не смея-веднъж пових у се скъсаха да реват-уж с барехетна пелена,ама то на 30 градуса... Иначе на мен тия номера от книгата никва работа не свършиха Sad нямам време и да я дочета.само с оригването напреднахме от съветите...
На мен пак ми се запуши едната гърда-писна ми вече!

# 16
  • Мнения: 13
Аделина благодаря за темата и старанието! Много добре изглежда   bouquet

# 17
  • Мнения: 20
Момиччета,на 23и родих моят сладкиш! Измъчихме се доста и накрая-спешно секцио.сега лежа и охкам. Embarassed

# 18
  • Мнения: 1
kutco pile Честито! Да ви е живо и здраво бебчето! Бързо възстановяване! Защо се наложи секцио?

# 19
  • Мнения: 321
Аделина супер е темичката   bouquet
KutcoPile  честито!  bouquet Отърва се и ти.Бързо да се възстановяваш!  Hug
Моята пък мишка прави рекорд по сучене.За максимум 10-15 мин. е готова и с двете гърди.Всичко изпразва и приключваме с храненето.Не се цедя поне за момента,то няма и нужда де с тази жива помпичка  Heart Eyes
Иначе е много послушна.Спинка,когато е будна си стои и си мърмори нещо на нея си,почти не плаче само ако вече много я свие корема и то не е плач, а по-скоро изкрясква и това е. Пожелавам ви такива кротки бебета.Много лесно така.Дано и за напред да е по същия начин.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 324
Добро утро  Hug
Момичета, след малко тръгвам на преглед и тонове, за да видим след 4 дни преносване Доки какво ще каже.Надявам се всичко да е наред и съвсем скоро да се гушкаме с бебо  Praynig
Стискайте палци, че имам нужда  Hug

# 21
  • Мнения: 13
KutcoPile честита ти радост! Важното е че всичко е наред, операцията минава и се забравя.

Аз в петък подадох за еднократната помощ за раждане. Не искат ваксини, но трябва първо да минете през общината в ЕСГРАОН и да си извадите справка за родените деца.Също през банката за сметката, по която да се преведе сумата. Носи се и копие от акта за раждане на детето и оригинала, както и копия на акта за раждане на другите деца, ако има такива.
Казаха след 10-ти да отидем да си вземем оригинала, а пари до края на юли да чакам.
И да ги похваля - и в социалните и в общината бяха много мили и отзивчиви.

`Bobby` все така да и е ... и аз мечтаех да се наяжда за 10-15 мин, че Тео ядеше по 40 мин. Ама от трън та на глог сега .. най-малко час ...

Аз да питам стряскат ли се бебчетата ви. Софи не е претенциозна и шума не и пречи, но понякога и от съвсем лек шум се стряска и разперва ръце (рефлекса на Моро май се казваше) Докато спи пак се стряска и подскача цялата. Като я къпем много често също се стряска. И започвам да се чудя дали да не се притеснявам и да звънкам на докторката.

donito81  Praynig

# 22
  • Мнения: 748
Донито, късмет  Hug След малко и аз към болницата (но моята док май не е е на работа).

Куцопиле, честито   bouquet Много радост да ви носи

Фокси, бързо на отчет  Hug

# 23
  • Мнения: 3
Мамчета, моля ви за съвет. Имам бебче, което е на 25 дена.Храниме се с АМ.Първо беше на Аптамил комфорт, но мисля че от него се запече и преминахме на Лактана био.Трябва да кажа че давам капки за колики Колийф. Забелязах обаче , че след като се нахраним започва да се гърчи и плаче, даже и по време на хранене.Може ли от смяната на млякото да са се засилили коликите и ако да дали ще отшуми или да се връщам на Аптамил? Моля ви за помощ какво да правя,защото коликите станаха доста по-силни от колкото бяха.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 139
Честата смяна на млякото изобщо не е препоръчителна.  Peace
Нашите колики станах зверски - снощи цяла вечер се дра, без да се успокоява от нищо, също и тази сутрин. Накрая му пових ръцете, жега, не жега, сложих го в кошницата за кола и там го приспах, люлеейки.  ooooh! Мислех си, че след адът, който преживяхме със сестра му, кега ще ни пощадят тея колики, ама не би.  Tired

# 25
  • Мнения: 17
Здравейте  Hug Честито на всички нови мами   bouquet Ох аз още съм 2 в 1 ,термина ми е в неделя,а нямам никакви индикации за раждане,май и аз ще пренасям,а толкова много искам да си гушкам бебка вече  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 5 393
Добро утро.

mgamisheva - сега прегледах по това , което си изброила, дали имам всичко необходимо като документи, и отивам Simple Smile Голяма мотла съм, а днес, а утре....Парите викаш до края на Юли да ги чакаме.....
За стряскането- мисля, че е нормално от време на време. Thinking

KutcoPile - честито! Пожелавам ти бързо възстановяване!   bouquet

Софѝя засега не се е запекла от Инфакол-а, дано така си остане. Баткото никога не е имал този проблем, дрискаше редовно( той беше на Саб Симплекс).

Bbiissii - не е желателно да сменяш АМ често и на своя глава, консултирай се с педиатъра. Коликите са труден период, трябва и малко търпение.



# 27
  • Мнения: 3
А дали са колики това свиване, почервеняване и плачене? Не знам тъй като ми е първо детенце.До вчера си мислех че сме ги овладяли , но не съм познала. Интересно че става по време на хранене и след това , после както си спи и се събужда с плач.Не знам дали да се притеснявам че може да е нещо друго?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 139
Добро утро.

mgamisheva - сега прегледах по това , което си изброила, дали имам всичко необходимо като документи, и отивам Simple Smile Голяма мотла съм, а днес, а утре....Парите викаш до края на Юли да ги чакаме.....
И ние вчера подадохме, това са документите, само акт за раждане на каката не са ни искали.
А за коликите, на каката и бяха до 6 месеца най-тежките, че и след това......

# 29
  • Мнения: 751
Канарче, купих си тензух - няколко парчета по 2 м., и гледам да й увивам крачетата и ръчичките, не кой знае колко, просто да не са й отвън, за да ги размахва твърде много, от вчера го правя, сърди се в началото и пищи жестоко, но накрая с малко шушкане и бял шум се успокоява. В слинга пък винаги се кротва. Само понякога ми натежава. Вчера не успях да изгладя всичко с нея в слинга, защото доста ми натежа, ама тя се беше полюляла и поуморила, та я приспахме след това. През нощта дадох Инфакол и се скъса да реве, повече няма да й давам нищо такова.

Много е гласовита малката, аз все бях сигурна, че ще е спокойно дете, а твоите и двечките като са такива, направо си представям какво ти е. Много ти се възхищавам, повтаряй си, че и това ще мине. Наближава ви погача, значи сте преполовили първото тримесечие. После ще стане малко по-добре, поне така обещават книгите Simple Smile

Аз отивам нещо да хапна и пийна, че скоро малката ще се събуди и пак се почва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт