ОКТОМВРИЙКИ - Тема 12

  • 35 390
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 47
за киселините-газ вода и дъвка орбит (зеленото дръже) На мен само това ми помага Laughing

# 646
  • Мнения: 91
И аз имам силни киселини, почти от всичко Tired Талцид и както някой беше посъветвал - по 1 малка бира вечер. Ефикасно е Wink

# 647
  • Мнения: 47
и бирата помага Laughing при бременните Талцит е нож с две остриета-при мен се получава обратния ефект.Аз привърших с покупките,и май попрекалих  Laughing Laughing Laughing

# 648
  • Мнения: 70
Момичета, да ви кажа от известно време се върти темата с раждането, което приемам за нормално. Но аз лично не виждам с какво може да помогне това да се обясняват детайли, защото всяко раждане е различно, лично аз не се стресирам от тези обяснения, просто обаче ги подминавам. Така или иначе ще си мина по своя път, и дано не разказвам после подробности, защото това което има значение е здравото, хубаво бебе на финала. Иначе всеки лично за себе си преценява как да роди, дали да избира, в каква болница и т.н. Всякакви квалификации какви са болниците или частните клиники, всичко това е напълно излишно, всеки си прави своят информиран избор Peace

# 649
  • Мнения: 91
Талцидът действа много бързо, но и ефектът му е много кратък Tired

Фермина, раждането при жените е нещо като казармата при мъжете, няма как да се мине без истории и страхотии Laughing

# 650
  • Мнения: 47
Талцидът действа много бързо, но и ефектът му е много кратък Tired

Фермина, раждането при жените е нещо като казармата при мъжете, няма как да се мине без истории и страхотии Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing дори и по обсъждано

# 651
  • Мнения: 70
Талцидът действа много бързо, но и ефектът му е много кратък Tired

Фермина, раждането при жените е нещо като казармата при мъжете, няма как да се мине без истории и страхотии Laughing
Точно това си мислех и аз, но казармата има и един приключенски дух, бягства, геройства...при нас е много натуралистично всичко Mr. Green

# 652
  • Мнения: 91
Да, и аз предпочитам казармените истории Joy

# 653
  • Мнения: 148
 За дъвките орбит не знам доколко помагат за киселини,но знам,че в тях има аспартам и се отказах категорично да ги дъвча.
 Аз стартирам с пазаруването в понеделник и да видим как ще се справя.

# 654
  • София
  • Мнения: 297
Точно това си мислех и аз, но казармата има и един приключенски дух, бягства, геройства...при нас е много натуралистично всичко Mr. Green

 Peace

# 655
  • Мнения: 669
И  аз си направих списък за покупки - какво ми е нужно. Но от утре в къщи се заформя големия ремонт и направо не ми се мисли какъв хаус ще настане.
Та първо ще изчакам да мине лудницата в къщи, да се изчисти къщата и после ще се отдам на приятната част - пазаруването точно, когато вече ще съм си в къщи в отпуска и да си подреждам всичко новичко и бебешко  Laughing

# 656
  • Мнения: 758
Явно това с дългите бедрени кости и масово, не знам защо лекарката се държеше така все едно за пръв път го вижда. Както и да е...поуспокоих се. В неделя заминаваме на море, а днес ми беше последния работен ден - пускам си 30 дни отпуска - до края на август ще съм свободна. Най -накрая.  Tired
Аз киселини нямам, даже да ви кажа до ден днешен не знам какво са това киселини. Сериозно. Също и подути крака - никога не са ми се подували.
Но пък си имам съпътстващи проблеми от друг сорт, така че - не е лесно, но ще стиснем зъби още малко.

# 657
  • Мнения: 47
За дъвките орбит не знам доколко помагат за киселини,но знам,че в тях има аспартам и се отказах категорично да ги дъвча.
 Аз стартирам с пазаруването в понеделник и да видим как ще се справя.
Калоричният принос е пренебрежимо малко на аспартам  в дъвката.Поради ниската си калоричност се използва за дъвки и бонбони без захар, както и в производството на диетични храни и храни, предназначени за диабетици.

# 658
  • Мнения: 0
Здравейте и от мене, отдавна не съм писала и аз....
Да се отчета и аз: в понеделник на прегледа бяхме вече приблиз.1400 г, тези дни ходих и на ехокардиография - казаха, че всичко е наред.
А относно покупките:
- купих си помпа на Медела - ръчна, първата ми беше на Авент - не бях доволна /нещо не можех да се справям с нея: нищо не можех да изцедя-пък бебчо си наддаваше нормално, т.е. съм си имала кърма, а по едно време и се разскърца, помпата де/;
- сгъваема кошара CANGAROO Кошара Relax, но имам и дървено легло, което в момента е на бюро. Реших сгъваемо, тъй като още не знам къде точно в стаята да го сложим - та да го местя по-лесно.... шегувам се... ще ни е необходима като ходим на гости при баба и дядо.
- Кумата ми подари количката и коша за кола на сина и /Pierre Cardin-модела не го знам/  - някой ползвал ли е на тази марка нещо, щеше ми се да "чуя"някой и друг отзив.
..... и с покупките /придобивките/ съм до тук....
Но пък каката вече си има детска стая и от 3 дни с удоволствие си спи сама   bouquet

Спирам вече, че се разписах нещо

# 659
  • Мнения: 758
За дъвките орбит не знам доколко помагат за киселини,но знам,че в тях има аспартам и се отказах категорично да ги дъвча.
 Аз стартирам с пазаруването в понеделник и да видим как ще се справя.
Калоричният принос е пренебрежимо малко на аспартам  в дъвката.Поради ниската си калоричност се използва за дъвки и бонбони без захар, както и в производството на диетични храни и храни, предназначени за диабетици.
Мисля, че притеснението не е заради калориите, а заради вредата от аспартама по принцип. Аз също избягвам дъвките - само химична доза мога да получа от тях.

Общи условия

Активация на акаунт