Мързеливи красавици - 26

  • 36 930
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Добър вечер,момичета!

Настроението ми никакво го няма..ще ви изчета подробно сега. Тези дни основно мързелувам и гледам филми. Разкрасително съм на минимум. Моят минимум е,душ,почистване на лице,нанасяне на стандартните лосиони за тяло и евентуално някоя маска за лице.

Пожелавам ви хубава вечер,и ви казвам Наздраве с чаша червено вино.

# 646
  • варна
  • Мнения: 1 830
: *Allegra* , и азнямам никакво настроение ако това ще те успокои Heart Eyes
EL* ,наздраве мила Hug Нищо няма да се подреди, защото съм голяма шматка и много търпя Embarassed
kaly* , само кокосово масло ли слагаш Thinking Heart Eyes

# 647
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 277
Привет!
Нещо настроението ми е под нулата..... старая се да не си позволявам такива мигове, но.....
Ще съм кратка, нетематична и разхвърляна....
Vanilla Nights, радвам се, че е бил малкия дявол.  Hug Завършила си микробиология? Къде?
Бисквитка, много неприятно с тази алергия. Бързо да преодолееш състоянието.
Пожелавам успех с второто бебе  Laughing, а ако има желаещи и за първо  Laughing Понякога и аз искам, но..... много фактори пречат, но пък времето минава....
Не забравяйте, че вече имаме бъдеща мама.....
Мравчице, честит нов дом! Само хубави емоции пожелавам! Бързо оздравяване на малкия мъж.
По темата - аз нямам косопад - да чукам на дърво...
Хубава вечер!

# 648
  • Мнения: X
Мими, Боби,и трите сме без настроение тази вечер. Hug Я му ударете и вие едно.. Grinning

# 649
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 277
Мими, Боби,и трите сме без настроение тази вечер. Hug Я му ударете и вие едно.. Grinning
Пийнах малко, но ще повторя...
Пия силно разредена мента - 25-30 гр и допълвам чашата с тоник

# 650
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Привет момичета  Hug

Много ми е криво днес,такъв ужасен ден не съм имала скоро.Нали ви казах че  си купих рокля за сватбата и я дадох за поправка не знам какво и е правила шивачката но е съсипана !
Направо съм бясна меко казано,просто не става за обличане и това е,обиколих на ново Варна но нищо не харесах и сега нямам идея какво да облека.
Казвам ви на ръба на силите си съм,маникюристката ми отмени часа за днес и се наложи сама да се лакирам ...абе аз нямам какво да облека за ноктите се тревожа..
Извинявам се ,но имах нужда да споделя откачам цял след обед рева и не ми минаваа.И за капак баща ми се изцепи..."Ами да беше яла по малко  да ти стават роклите" е това какво е не знам  Sick

# 651
  • sf
  • Мнения: 10 288
desi-lorenka  Hug спокойно, най-добре легни да се наспиш, а утре нещата ще изглеждат по-добре и все ще се намери решение.  Peace
а пък таз шивачка  ooooh!  сватбата кога е?

# 652
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 277
Лоренка,  Hug
Сипи си едно, погрижи се за маникюра....
Дай да обсъдим роклята... може да не  е непоправимо.....

# 653
  • Мнения: 539
Мими - този път сложих само кокосово. Мислех да го смеся с бадемово, но се отказах да бъркам, смесвам, а така -  направо от бурканчето........нали съм мързелива Mr. Green

Лоренка, спокойно. Не може да е толкова зле........кога е сватбата?

# 654
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Утре момичета  Cry

# 655
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 277
Деси,  Hug
облечи отново роклята сутринта, ако не се одобряваш сложи си черната пола, някакъв топ и прекрасната усмивка.
Покажи новия маникюр и после покажи резултата на нас  Hug

# 656
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Боби много си мила накара ме да се усмихна  Hug
Вкраен случаи слагам полата и топа и съм аз  Mr. Green

# 657
  • Мнения: 373
desi-lorenka, съжалявам за роклята ти, но наистина пробвай на свежа глава, понякога нещата изглеждат различно. Аз големи терзания преживях с моята рокля, претенции, изисквания и ако знаеш откъде я купих ... От РУМ-а в Дупница  Mr. Green Видях я и беше моята  Party И днес да се омъжвам тя ще е. Не бях и очаквала, че така ще стане, но един наш познат ме беше виждал вече с няколко рокли и ме попита, ти булка ли искаш да бъдеш, или фльорца  Laughing Роклята е наистина много красива, аз съм с малък дефект в гръбнака, който много си личи в очертани тоалети, а тази го прикриваше. Та това цялото отклонение е, за да ти кажа пак да погледнеш и с други очи  Wink
Много ще се радвам на бебевалеж в темата  Heart Eyes Моят мъж си мечтае за трето дете, но аз ... Не за друго но сме в малко жилище, а и аз скоро ще оставам без работа ... Но вие дерзайте, късмет на всички  Praynig
kaly*, Форс Вектора още не съм го пробвала, защото съм прясна след фризьор, а го взех вчера, ще споделя отзиви, но момичтата общо взето са доста доволни  Peace
Мими, мила стискам палци за срещата  Hug
Лека нощ от мен  smile3524

# 658
  • варна
  • Мнения: 1 830
minana , миличка замисли над предложението на мъжо Hug
desi-lorenka , гуш от мене - сигурна съм, че ще измислищ нещо Hug
 kaly*  Hug
Allegra* , аз не се разминах само с едно Laughing Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 243
кО праЙти уА  Mr. Green
Сори, малко се загубих, ама не съм ви изтървала от поглед и за миг!
Благодаря за пожеланията за дребси  Heart Eyes Забавлява се днес, а утре пак ще празнуваме Wink
Бебе и аз искам. Дивака днес стана на 6, на мен също ми се гушка бебе, ама много неща ме спират, а както казва Боби времето минаваааа  ooooh!
Деси, абсИлютно съм съгласна с Боби! Не се ядосвай за роклята, каквото и да облечеш ТИ ще направиш дрехата красива! Толкова си красива, лъчезарна, черовна! Не се ядосвай за глупости!
Мравче, честито ви ново вкъщи   bouquet с много любов да го напълните!
Тайра, Миа, аз след толкова години изправяне и косата ми сега е една такава никаква  ooooh! опитах два- три пъти да я оставя без да изправям, но простоооо не мога да се гледам! Не ужас, а голям ужас! Някой ден ще ви покажа да се посмеете  Blush Аз пък нещо не останах доволна от Форс Вектора  Rolling Eyes сякаш тежък ми идва и как ми наелектризира косата- бляк!
Ванила, дано не ти се налага да изживяваш пак такъв стрес!!! Дано е здрав татко ти!
Имам малко тревоги тея дни та ви моля за стиснати палчета, знам че помагат и че всичко ще е наред  Praynig
Разкрасително се похвалвам с избелване на зъбите при зъболекар- яко се оръсих, но пък съм много доволна  Grinning
Купих и аз четката и три пъти вече сухочетках, харесва ми, ама подозирам че мързела ще надделее  Blush
Ох, айде лека , че утре съм на бачкане, да заспивам че взех и да огладнявам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт