Мързеливи красавици - 26

  • 36 926
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 539
desi-lorenka - само спокич( както казва ММ)

Утре я облечи пак, огледай се хубаво и ще решиш.
Пък и винаги можеш да облечеш друга рокля или пола+ топ, все ще има нещо подходящо. Слагаш интересно бижу и най -голямата усмивка и си УАУ.
(Пък и всички гледат булката- от опит, мин. неделя бях на сватба на най-добрата ми приятелка, е всички говореха за нейната рокля, и аз самата, дето забелязвам всичко не обърнах внимание на другите рокли). Важно е да се усмихваш - за снимките Naughty

# 661
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Или,честит рожден ден на Яни (малко на патерица).Желая му здраве и всичките усмивки на света Hug Heart Eyes

Разкрасително съм под 0-лата.Голямо тичане тези дни и за по- интересно си нося и децата с мен Crazy

Да се поФала с нова чанта на Зара и нови кецове на Атративо за работа PartyСнимки по-късно,ако се добера до компа.

Бабълче,Зизу и аз съм с вас,макар че цялата седмица си изкарах в градината.Кога с деца ,кога без CrazyОт Понделник обаче официално Peace
И да не сте сами,аз ще ставам в 06 ч ,от 07 ч съм на работа.Добре,че ще редуваме първа,втора Peace

На всички искащи бебета-успех и скоро много нови лентички да покажете Heart Eyes

Ванила,важното е,че татенцето е добре.Дано никога повече нямате такива ситуации.

Хубав ден,момичета.Отивам да подготвям дребните за купона по случай РД-тата им със Сф банда Hug

# 662
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 275
Добро утро, красавици!
Надявам се още сте в леглата....

Ади, Кисче, весели купони на децата днес.
Ние също днес ще празнуваме - рождения ден на племенницата. Ще идват и аниматори, ще ги рисуват.... Марти от снощи е с прическа, сутринта ме събуди в 6  Shocked да се оплаче, че 1 кичур (няколко косъма) са излезли от плитката.... а сега спи по лице  ooooh!
Ще видим резултата като я събудя....
Ади, честити придобивки.
От понеделник и аз съм на работа, но нали така и не спирах работа  Mr. Green, та адаптацията няма да е трудна.
Кисче,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Хубав съботен ден!

# 663
  • София
  • Мнения: 5 764
Добро утро!
Или,с закъснение Честит Рожден ден на Малчо Heart Eyes
Да ви е много здравичък и много щастлив!Вие също!   bouquet

Ади,весел празник и на вас! Party

Моя преглед мина,пак беше великото чакане но по важното е,че съм ОК  Praynig
Продължавам да се следя на 3 месеца през първата година след операцията и скоро ще мина и ТЕЛК!

Нищо за мен тези дни няма  Mr. Green няма и време.... Crazy

# 664
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добро утро Hug
Скрит текст:
За днес съм запланувала да се приготвя за великата среща утре, ама нещо започнах да се разколебавам и да се замислям заслужава ли си изобщо тя да се състои Whistling

Забелязвам, че косата ми е станала много суха, това слънце не и се отрази добре - да предложите някои хидратиращи продукти Thinking

# 665
  • Мнения: 98
Добро утро, красавици!  Coffee
Моят план за днес е разходки и мързел.
Димяни, много се радвам, че всичко е наред!  Hug
Весело изкарване на празнуващите и прекрасен уикенд на всички!    Hug

# 666
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Добро утро,красавици Hug
Днес съм планирала/вече ooooh!/пазаруване на раница,учебни пособия,обувки и.....т.н.... Wink Вечерта ще се отчета какви съм ги свършила Wink
Мими,не отбягвай срещата,не бягай от проблема-изправи се срещу него и вземи решение как ще я караш оттук насетне....аз за себе си съм взела решение,скоро ще го реализирам..именно защото смятам,че така е правилно...другото - не е нормално и приемливо... Confused
За хидратиращи продукти-мнооого съм доволна от серията на Джойко- Moisture recovery/поръчвам от feelunique Peace
Ванила,радвам се,че татко ти е добре Hug Аз,миналата година,покрай моя баща бях утъпкала пътеките до болницата ooooh!
Боби,весело да си изкарате днес на рожд.ден Hug

♥ Димяни ♥ ,радвам се,че си добре Hug и така ще бъде Peace
Утре ще водя детето на зъболекар Confused - почти на 7 год. е,а няма нито един заклатен или паднал зъб,да,ама да вземе долу,зад резеца да й избие новото зъбче,и аз късно го забелязах-пораснало наникъде и накриво ooooh! - ще трябва да й извадят долното зъбче/зъбчета,и после кой знае дали няма да се наложи да слагаме шини.....
Хубав ден,лейзита  bouquet По-късно ще се отчета пак Wink

# 667
  • sf
  • Мнения: 10 280
Добро утро
Аз днес съм решила да отхвърля всички служебни задачи, да изчистя в нас, а утре ще се разкрасявам,че моя се прибира след триседмична липса  Mr. Green е и децата,де  Joy

За училище нищо не сме купували, но поне раница си има шестокласничката, другото е лесна работа, отиваме в Джъмбо и тя си избира  Rolling Eyes на малкия догодина ще му трябват

Хубав ден от мен!  Hug

# 668
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета  Hug
От 2-3 дни нещо ми е много мързеливо, чета ви, но дори не ми се пише. А и няма с какво да се похваля. Времето е много гадно, вали, мрачно е и на мен ми е свито нещо в душата като знам, че идва есента.  Разкрасително съм на нулата- основно си вземам душ, миене на лице и зъби и ако излизам си изправям косата.
Поздрави на всички именници и рожденици с малко закъснение   bouquet
Това е от мен, дами. Хубав ден  Hug

# 669
  • София
  • Мнения: 5 764
Бисквитка,Райън също още няма клатещи се зъбчета,а доста деичца на няговата възраст имат по няколко сменени.... кой знае кога ще дойде и неговия ред  Mr. Green моя последен млечен смених в 4 клас  Laughing

И мен ме е хванал мързела ooooh!
Изтрих си лака но не ми се захваща да се лакирам та сутринта така излизах но не се възприемам та след малко се почвам  Crazy
Чудя се какво да готвяяяяя Rolling Eyes

# 670
  • Мнения: 539
В това гадно време, изчистих къщата, наготвих, правих мекички, пиленце и торта с бишкоти.Сега остава само да сменя лака на краката и се опъвам пред ТВ или  с книжка.

Ще мързелувам активно.....


Мими - за хидратация на косата, на мен много добре ми се отразява маската на макадамия+ олиото за финиш.
Скрит текст:

Лакме за след слънце - също е добър вариант, използвах го на морето

# 671
  • Мнения: 2 463
Здравейте,лейдис  wavey
Днес ми е толкова скапано,че даже и в главата ми е тишина(за сравнение през нормален ден ми минават хиляди мисли и идеи...).Нещо като депресия,ама не знам защо?Дали да не е, че свършва лятото, моя любим сезон...Цял ден гледам рецепти,за да се подготвя психически,че трябва да приготвям храна на ММ и мен за работа.Аз не съм голяма готвачка и търся лесни идеи, но и нищо не харесах особено.Ако имате любим сайт за рецепти ще се радвам да го споделите.Най-гадното,е че спрях да готвя с ориз и картофи и имам чувството,че то не остана какво друго, та сигурно ще подновя,защото не може всеки ден месо.Извинете ме за словоизлиянията ми.
Тренирах 40 минути и даже това не можа да ме разведри, може би един шопинг,но...скоро...
Епилирах се и сега си правя маска на лицето.Ще пробвам,както казва Мими, по-често да слагам маска та да видим какво ще стане.След това съм замислила ексфолиране на тялото и краката,душ и смяна на лака.От сега се подготвям за понеделник  Simple Smile .
Кали,цял ден ги мисля тези мекички и вече съм сигурна,че утре това ще закусваме.Как приготви пиленцето?
Димяни, от толкова четене на рецепти да взема да ти предложа нещо  Laughing . Тиквички с ориз, пиле в плик+гарнитура, броколи със сметана и сирене,шницели с карт.салата или кюфтенца,свиснко с ориз... И, радвам се че всичко е наред!
Мими, от сега ти пожелавам успех на великата среща newsm10 .Смисъл от нея има 100 %,както каза го каза Бисквитка.
Боби,верно ли те събудиха в 6.00 заради  един кичур? Айде стига, тези деца от малки са кокетни,м? Желая ви хубав празник и да ти е жива и здрава племенницата.Очертава се голямо забавление!
Ади,честити придобивки!
Трябва да ставам...

И на булката честито, дано всичко е минало наред...!

# 672
  • Мнения: 43
Мими,зa хидрaтaция нa косaтa препоръчвaм кокосово мaсло,при мен спaсявa положението  Simple Smile  Някой би ли помогнaл с идея зa оформяне нa чупливa косa,без термонaмесa.Aко може и влaгоустойчиво дa е,че есен идвa newsm78

# 673
  • Мнения: X
Здравейте,лейзита!

И днес е един скапан ден..сутринта бях решила да чистя,но ми прилоша. Не знам какво стана,цял ден ми е отпаднало и уморено и прекарах почти целия ден в леглото. ooooh! Исках да правя бисквитена торта,но няма да е днес. Разкрасително,само бърз душ и изтрих лака,и се омазах до кокалчетата с тъпия лакочистител. Crossing Arms И за капак,преди малко изгледах един чудесен,но тъжен филм и ревах като магаре. Добре,че приятелят ми го нямаше..сега си направих кафе и чакам ММ да си дойде. Той ще прави ядене тази вечер,или мисля да поръчам нещо от Хепи.

На всички спокойна вечер! Peace

# 674
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Привет-мривет Mr. Green Hug
Минавам набързо на отчет,защото след това сме на гости.
Днес съм сууупер доволна от себе си bowuu - купихме раница,учебни пособия,анцуг,обувки,две-три блузки,рокля за "важния ден" + страхотно зимно яке Peace Доста похарчихме,но....поставих неотложните въпроси ребром на ММ Wink е,не че той излиза с нас да пазарува - това се е случвало 1-2 пъти за 7 години,но... важен е резултатът Wink Имаме малко проблеми с него относно финансовата страна на съжителството ни Confused - той печели 3 пъти повече от мен,и аз издържам себе си и детето изцяло,докато той плаща режийните и храната....Ама...хайде,да не се оплаквам Sunglasses
Хубава вечер,красавици,и наздраве от мен Simple Smile/ за по-късното питие/

Общи условия

Активация на акаунт