Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 26

  • 76 456
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 065
Да, отворила е.

15-те процента в ДМ се начисляват и върху стоките, които така или иначе са с намаление този месец, така се си струва

# 691
  • Мнения: 3 958
Един приятел кръсти мола Мега циганин - било пълно с такива в целия мол. Аз само минах отвън, искаше ми се да вляза да разгледам и да се възползвам от намалението в ДМ, но на милото не му се понрави идеята да се бута с толкова хора за 2-3 лева отстъпка :д

# 692
  • Мнения: 851
По време на моето посещение пък беше Мега Тийн.
Стана ми драго да видя, че много възрастни хора си купиха домашна техника. Аз самата имах нужда от кафе и книга, но не ми се получи. Като цяло не е лош мола, но те първа ще видим как ще се развие.

# 693
  • Мнения: 1 404
Аз, единственото, което видях от този мол, бе задръстването преди тунела... Crossing Arms Tired

# 694
  • Мнения: 4 065
Специално  в ДМ по обедно време беше по-скоро празно. По един човек на всяка от касите и не повече от 10-20 в целия магазин.
Иначе - шумът и тълпите бяха на първо ниво и горните етажи, които аз лично пропускам засега.

# 695
  • Мнения: 2 461
Ходих и аз, купих си книга. Харесах си и сешоар, но заради опашката се отказах. Напазарувах си и от ДМ и останах приятно изненадана от 15 % отстъпка, не очаквах. Който не се е възползвал, да го направи днес.
 Аз бях вчера и по-скоро беше тийн Мол, нямаше роми.

# 696
  • София
  • Мнения: 8 713
 Ходихме в Хипо вчера със сестра ми и племенника. И в по-малката книжарница. Голяма тъпканица беше и двете бяхме пред нервна криза  Laughing Иначе малко ми липсват някои магазини като Зара, Бершка...дано ги направят някой ден.
За следващото посещение ще чакам да мине ентусиазма на хората, че не ми се бута.

# 697
  • София
  • Мнения: 5 247
Отбихме се днес до Мега мол да добия впечатление и да преценя доколко ще ми е от полза.
Все още беше манифестация. Пълно с младежи, които не са платежоспобни и се моткат из краката ти. Имаше и цигани- от тези наредените.
Отстъпката на ДМ е факт, хубавото е, че същата отстъпка си съществува винаги за РД. И то за цялата седмица на рождения ти ден- на теб, на детето...можеш да си пазаруваш многократно и все с отстъпка.
Самият мол ми се видя страшно семпъл, без капка естетика и нещо красиво. Имам чувството, че е най-посредственият мол, в който съм влизала. Така и не разбрах защо панорамната тераса с масите за хранене не е обърната към парка, към Витоша- на зелено, а гледа към отвратителното кръстовище и блокове. newsm78
Гледах час по-скоро да се махна от навалицата и не успях да разгледам всички нива, нито предлагани стоки. Хврълих око на Буктрейдинг, купихме нещо от ДМ и решихме, че след като се кротне обстановката може да хапнем нещо в сладкарницата на входа и да огледаме дали нещо ще имаме нужда от магазините.
Също защо пак Била в Люлин? Предпочитах да е Карфур...нещо друго.
Оценявам придобивката и облагородяването на района с този мол, но не е това, което очаквах.
Детската площадка също е на супер неподходящо място. Летем ще напича, а целогодишно ще дишат децата газове и ще са подложени на грохота от безкрайния трафик, тъй като е буквално на пътя. Не я разгледах дори с какво е оборудвана.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 21:00 от Мигла

# 698
  • Мнения: 4 199
Мда, недомислен е някак си. Не се почувствах уютно вътре и причината определено не беше голямата навалица. Иначе в детската площадка има три люлки на синджир - бебешка няма, пързалка, въртележка и май е това...Но, каквото - такова, аз все се утешавам, че по-добре това от нищо.

# 699
  • 1st floor
  • Мнения: 9 151
Аз ходих вчера вечерта към седем-осем...лудницата и навалицата още бяха на лице! Confused Не ми хареса МОЛ-а - няма доста от магазините, които чаках...надявам се, че тези облепените стени са празни магазини, които скоро ще бъдат отворени. ДМ така и  не видях.  newsm78 Къде се намира? Щерката го е открила и ми взе чадър от там - автоматик, горе-долу стабилен, при нея издържа две години и още е здрав (което за мен е гаранция за супер качество!  Mr. Green). Техника се грабеше на килограм, ама аз се впечатлих само от пералните по 2 500лв  Mr. Green - брей, ква е тая цифра, бе?! Колата ми не струва толкова!!! Joy
А детската площадка е на възможно най-тъпото място - до светофар на огромно кръстовище! Супер, няма що!!! Хареса ми само озеленяването зад нея...
Този италианския магазин на два етажа, забравих как се казва, първо на него предричам фалит!  Mr. Green Детските дрехи ми приличаха по качество на тези от Липненските магазини. Но с МОЛ-ски цени... Mr. Green

# 700
  • Мнения: X
И аз посетих мола, вчера около 15 часа. Изглежда точно като набързо скроен и посен. Магазините изобщо не ме впечатлиха, липсва ми разнообразието на другите молове. Вероятно бих го посетила в краен случай и по спешност, ако ми трябва нещо. Иначе не ми се стори да има много хора, цигани определено имаше, но пък ако са от интегрираните нямам нищо против да са там. А в някои магазини ми се сториха, че рекламите са подвеждащи - обявена отстъпка, а вътре като влезеш се оказва, че тя важи само, ако закупиш определен брой артикули.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 641
На нас вътре ни се видя доста малък спрямо сградата гледана от вън и да, доста празни обекти имат, ако ги запълнят може и да се получи, но към момента е доста постен.
dm-а е на -1 ниво, където е и Билата, но и той ми се видя малък и с намалено съдържание на фона на този до офисът ми.
Да видим следващите седмици какво ще се случи, дано отворят още магазини.

# 702
  • Мнения: 851
Още магазини се очаквало било да отворят до края на годината. Иначе дочух, че буквално за три дни са приключили с довършителните работи вътре, за да успеят да отворят навреме. Камо ли да раздвиждат болничния интериор.
Аз не съм много по моловете, но редовно посещавам един в Гео Милев, от където ми стана навик да купувам подаръци, а и не само(при все, че има не повече от 10 магазина в сградата). В Сердика също съм си намирала, което ми трябва. Просто някои магазини ги няма или предлагат различен асортимент извън търговските центрове. В тази връзка, засега по- скоро съм разочарована от люлинския. Жалко.

# 703
  • Мнения: 851
Извинявам се за двойния пост.
В сайта на район Люлин са публикували следното нещо, накратко:

"СТОЛИЧНА ОБЩИНА е в етап на подготовка на проектно предложение за изграждане на социални жилища в р-н „Връбница“ и р-н „Люлин“, които ще бъдат предназначени за уязвими групи от населението. Проектното предложение на Столична община е ориентирано към повишаване на жизнения стандарт на хора в неравностойно и уязвимо положение, посредством създаване на адекватни жилищни условия, прилагане на мерки за повишаване енергийната ефективност и осигуряване на предпоставки за достъп до социален пакет услуги – образование, здравеопазване, социално приобщаване, заетост."

На началната страница има линк към статията и покана за участие в кръгла маса по въпроса. Който се интересува, нека да погледне.

# 704
  • София
  • Мнения: 5 247
Олееее..майко?!?! Звучи притеснително... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт