Акане в гащите на ясла

  • 3 914
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39
    Здравейте, мили (и не чак толкова мили) мами! Само за информация на заинтересуваните - проблемът с акането в гащите се оправи в момента, в който преместиха детето ми в първа група. Държа да подчертая, че промяната в навиците му стана буквално за ден!!! Предишният ден беше с памперс в градината (като вкъщи нямахме вече никакви проблеми относно казването на детето), а на следващия - в първа група без памперс, без намокрени, наакани или изцапани гащички! Какво прозрение за дете, което до вчера нищо не казваше на въпросните лелки! Съжалявам, но ми се струва доста фантастично.
   Благодаря на малкото мами, които разбраха проблема ми и така мило ме подкрепяха! На останалите мога само да кажа - не бъдете толкова толерантни към хората, които умишлено не си вършат работата, колкото и отегчителна да е тя за тях! За мен коментар от рода "Не можем да се занимаваме само с твоето дете" е абсолютно недопустим и съм сигурна, че която и да е майка би реагирала също като мен, дори и по- остро, чувайки подобни думи!
   Надявам се все пак да не съм засегнала някой, защото всеки е свободен да се противопоставя на каквото сам реши! И да - тези жени са там, за да помагат на децата ни, да ги приучават към нормалните ежедневни дейности, да ги окуражават, да бъдат техен пример.
 

# 46
  • София
  • Мнения: 2 296
Красе, радвам се много за детенцето! Дано е попаднало на отзивчиви хора и да нямате никакви проблеми оттук насетне!

Общи условия

Активация на акаунт