Баба Марта е на прага, за юлските бебоци мартенички стяга - Тема 10

  • 27 855
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
ей сега точно си смятах аз излизам платен отпуск за 2014 от 18.04 и точно 20 работни дни са до 45 дневния ми болничен който ще е от 23.05.2014г  Mr. Green но вече нямам търпение. Цял ден на този стол ми идва в повече!

# 31
  • Мнения: 142
Привет мами, много е гадно да се рзаправяш с нъже комплексаро на работа. Аз се надявам да поработя още месец-два. Освен това съм БЕЗ свкърва лека й пръст и миналия път в 6,7,8 месец правих ремонт и си напазарувах всичко с една приятелка. На изписването от родилното категорично казах само ММ и фотото, но в къщи беше като на рожден ден.

# 32
  • Мнения: 256
VeryMe това столче няма да можеш да го ползваш дълго време само до 9кг е! И за това сигурно е толкова евтино!

# 33
  • Мнения: 366
Здравейте момичета   bouquet
Върнахме се от разходка и хапнахме и сега почиваме - ама голям студ един вятър смръзнахме се с мъника.
А докато ни няма оп нова тема та чак и 3-та страница Simple Smile

Миме благодаря за хубавата темичка  bouquet  bouquet

За кошниците за кола - задължителни са по закон, дори 2011 без такава не те пускаха от болницата. Бебешките кошници според мен не стават за повече от 8-9 месеца- на нашият някъде там му умаля и от тогава до сега сме с този тип . Така че до 9 кила е приемливо според мен за бебешки кош.

# 34
  • Мнения: 138
Аз май само не съм в ред изпитвам ужас от допир на гърдите си зърната са ми супер чувствителни нормално ли е и дори ме е страх да стисна да видя дали имам коластра , дори при мисълта че бебо ще цока и имам няква фобия та ме побиват тръпки
И аз съм така, много ме болят, чувствам ги като прежулени зърната  Cry

# 35
  • Мнения: 6
Аз май само не съм в ред изпитвам ужас от допир на гърдите си зърната са ми супер чувствителни нормално ли е и дори ме е страх да стисна да видя дали имам коластра , дори при мисълта че бебо ще цока и имам няква фобия та ме побиват тръпки
И аз съм така, много ме болят, чувствам ги като прежулени зърната  Cry
незнам какво да правя , а пък са ми станали колкото главата имам чувството че имам само 5 кг .цицки

# 36
  • Мнения: 10 874
Леле, че сте бързи. Mr. Green
Благодаря за хубавата темичка, Миме!  bouquet

Относно анкетата - аз съм безработна. Sad

За свекървите и другите роднини - аз имам късмета да съм попаднала на страхотни хора. До момента нито моите родители, нито свекърите са се месили и съм сигурна, че и занапред ще е така. Свекърите много ми помагат и откакто се познаваме, се държат с мен все едно съм им дъщеря. Heart Eyes Много ги обичам! Ако обаче бях в обратната ситуация, както някои от вас, просто щях да си огранича контактите с тях и да не им позволявам да се месят. Stop

За зърната - и моите от време на време ги усещам много чувствителни и болят при допир. Confused

За покупките - не съм купила още нищо и няма да купувам скоро. Peace

Усмихнат ден и успешна седмица, тумбачета! Hug

# 37
# 38
  • Мнения: 1
дайте добри предложения за кошница за кола,тъй като не си харесах количка  в комплект с нея ,реших че ще е отделно искам да е качествена ,но на пръв поглед и евтини и и скъпи ми изглеждат по еднакав начин ,незнам какво трябва да гледам

# 39
  • Мнения: 5
В новата тема и аз Simple Smile При мен засега всичко е под контрол. Нормални са ми гърдите. Не ги пипам и аз, особено след като доктора ми каза, никакъв секс, без стимулация на зърна и не пипам... ooooh!
Момичета, да питам нещо..много ми се белят пръстите на ръцете от седмица,сухи и се бели кожата, липса на какво може да е? newsm78

Последна редакция: пн, 24 фев 2014, 17:15 от lokosff

# 40
  • Мнения: 51
Здравейте,
благодаря на Мимето за новата темичка  Simple Smile
Относно пазаруването невиждам нищо лошо в това предварително да се купят повечето от нещата необходими за бебчето, пък и някак немога да си представя ММ да хукне по магазините за шишета, дрешки, биберони и т.н.Педишния път започнахме с покупките към рая на 8 месец сигурно и сега така ще направим. Сега ако нещо ми хареса бих си го купила, но в неутрален цвят, защото не се знае дали АГ-то не е объркал пола  Simple Smile
Относно столчето за кола първия път ползвах коша но количката, но рядко излизах сама с бебето, но сега определено ще си взема.
Може ли да споделите вашия опит с кърменето. Аз първия път имах доста кърма, но постоянно ми се запушваха каналите, въпреки постоянното изцеждане, вдигах и температура и след едномесечни мъки с доктора ми решихме да спрем кърмата. Сега съм решила да кърмя възможно най-дълго време, но много се притеснявам да не се получи пак като преди. Ползвали ли сте услугите на консултант по кърмене и бихте ли препоръчали такъв в Пловдив.

# 41
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Да се запиша в темата Grinning
  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 1
пак ще захапя една спорна тема ,но просто да попитам 21 или 22 седмица влизаме в 6 месец

# 43
  • Мнения: 5
пак ще захапя една спорна тема ,но просто да попитам 21 или 22 седмица влизаме в 6 месец
Аз гледам това
http://www.mamaibebe.com/calc.php            и
http://www.moetodete.bg/vuprosi-i-otgovori-573/koya-gestacionna- … ta-otgovarya.html
 от 22 до 26 г.с. - 6 календарен месец    Simple Smile

# 44
  • Мнения: 766
И аз тук  amiiii

Общи условия

Активация на акаунт