Звездни компромати- 206 част

  • 55 246
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 331
Камелия изкача с абсурдни тоалети, но въпреки това си е тя и не не се прави на нещо, което не е. Обичам да чета и гледам интервютата и. Доста разумна жена със собствен макар и странен стил.
Аз също съм оставала с приятно впечатление от нейни интервюта и участия в предавания.

# 91
# 92
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нищо красиво не намирам в херцогинята, освен краката. Освен това вечната и назъбена усмивка е най-неискреното нещо, което съм виждала от години.
простете, знам, че масово я харесвате, но днес ме е ударило на искреност Blush

# 93
# 94
  • Мнения: 46 678
...най-неискреното нещо, което съм виждала от години...

Родът й произлиза от Болейн, нЕма отказване Mr. Green

# 95
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
...най-неискреното нещо, което съм виждала от години...

Родът й произлиза от Болейн, нЕма отказване Mr. Green
Такива са ми мислите за нея, още откакто четох, че е планувала да става принцеса още преди да се запознае с Уилям и с цел се е записала в неговия колеж. Не ми изглежда като влюбена жена и това е Rolling Eyes.

# 96
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Още снимки на херцогинята, принца и Джорджи

В противовес на мненията по-горе, аз пък много я харесвам. Изглежда ми истинска и щастлива жена. Какво е всъщност - може само да гадаем  Whistling

# 97
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
...най-неискреното нещо, което съм виждала от години...

Родът й произлиза от Болейн, нЕма отказване Mr. Green
Такива са ми мислите за нея, още откакто четох, че е планувала да става принцеса още преди да се запознае с Уилям и с цел се е записала в неговия колеж. Не ми изглежда като влюбена жена и това е Rolling Eyes.
Така се сбъдват мечти  Wink не става само с гола мечта за принца а трЕбва действие  Peace

М/у другото има много такива истории за жени срещнали желаната половинка/мъж  Wink


# 98
  • София
  • Мнения: 23 157
В противовес на мненията по-горе, аз пък много я харесвам. Изглежда ми истинска и щастлива жена. Какво е всъщност - може само да гадаем  Whistling
Любимка ми е. Трябва много смелост и отдаденост, за да заемеш тази "позиция" - съпруга на бъдещ крал и да живееш живот, протичащ по протокол и изпълнен с ограничения и правила.

# 99
  • Мнения: 4 892
В противовес на мненията по-горе, аз пък много я харесвам. Изглежда ми истинска и щастлива жена. Какво е всъщност - може само да гадаем  Whistling
Любимка ми е. Трябва много смелост и отдаденост, за да заемеш тази "позиция" - съпруга на бъдещ крал и да живееш живот, протичащ по протокол и изпълнен с ограничения и правила.

Така е.

Очарователна е.  Heart Eyes  И Уилям ми е много симпатичен.

# 100
  • Мнения: 8 758
В противовес на мненията по-горе, аз пък много я харесвам. Изглежда ми истинска и щастлива жена. Какво е всъщност - може само да гадаем  Whistling
Любимка ми е. Трябва много смелост и отдаденост, за да заемеш тази "позиция" - съпруга на бъдещ крал и да живееш живот, протичащ по протокол и изпълнен с ограничения и правила.

Е, ако ти е цел , не ти трябва смелост  Wink !

# 101
  • Мнения: 4 892
Това дали е цел или не, можем само да гадаем. Няма желание да разбирам и предпочитам да си мисля, че нещата са прекрасни - така както виждат очите ми  Grinning Така искат да гледат очите ми.

# 102
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, ако ти е цел , не ти трябва смелост  Wink !
Точно Wink

# 103
  • Мнения: 4 199
Кейт не е с никак лошо потекло, красива и образована е и спокойно може да се ожени за някой богаташ, без да се налага да ръкомаха и да се усмихва на хората и пак да си живее царски.

С какъв акъл си хвърлих пъпа в Бъкингам, подобен начин на живот наистина е изнурителен и дори да е фалшиво лустрото и усмивката й, мен лично ме зарежда всяка нейна снимка, което значи, че се справя добре Wink

# 104
  • Мнения: 4 892
Julia_21, съгласна. Хубаво го каза.
 
Обаче жълтата рокля колко и отива.  Grinning  Помня, че Елизабет веднъж беше се пуснала с един патешко жълт тоалет и много я бъзикаха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт