Искам да кажа ...

  • 34 334
  • 963
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 22 562
Все едно аз ще тръгвам утре в първи клас, направо ми трепери под лъжичката, както казват хората. Simple Smile

Щерката напоследък е една ревлива и чувствителна, дали покрай емоциите около 1ви клас, или друго.
Днес почти стигнахме до сърцераздирателен рев, защото брат и някъде покри слънчевите и очила. Търсихме 20мин и не успяхме да ги намерим...е, задоволи се с тези от миналата година. За всяка дреболия е в състояние да изпадне в рев и сълзи.

# 931
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Тонка, розите са лично за госпожите, те и двете живеят в къща, имат двор и цветя,  а розите са дворни, присаждат се после. Реших това, защото букет цветя и саксия с тази роза са на една и съща цена, а в крайна сметка розичката дълги години ще гали окото. Позволявам си да направя подобен избор, защото познавам госпожите лично, знам че харесват много цветя в двора си и се грижат с удоволствие за тях. Същото важи и за лелята на групата ни, за която също има саксийка Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Иначе в градината, в групата имат цветя в саксии, за които се грижат с много любов.9

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 14:08 от Shagya

# 932
  • Мнения: 14 654
Народ, навалица. Shocked Поне се успокоих, че не само аз купувам пластилини, блокчета и боички в последния момент.

А аз нищо не съм купувала, ще пазарувам като започнат. Но предвидливо приготвих бележкик, лична карта и здравна карта още миналата седмица. И извадих карта на ГТ на детето.

# 933
  • Пловдив
  • Мнения: 23 985
Завиждате ми, нали? Как да не обичаш такива хора Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тетрадките реших да не ги обличам, и без това ключовото в тях са шарените картинки. Сега щастливо лепя етикети и надписвам Simple Smile

# 934
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Завиждате ми, нали? Как да не обичаш такива хора Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тетрадките реших да не ги обличам, и без това ключовото в тях са шарените картинки. Сега щастливо лепя етикети и надписвам Simple Smile
Янтре, да ти кажа и ние по между си си правим някакви такива услуги Simple Smile. Например като ходят на танцова се редуваме- една ги взима от ДГ и ги носи, друга ги прибира и ги разхвърля по домовете. Още до подвързване на учебници не сме стигнали, но от догодина и това ни чака Simple Smile

# 935
  • Мнения: 13 101
Изгладих пижамките и  екипчето, купих кърпи, салфетки и сапун и раничката- калинка е приготвена за утре. Криво ми е, утре за пръв път от две години няма да пия кафе с бебето, няма да бърбори и тича около мен. Чак не знам какво ще правя с два часа само за мен, непривично ми е. Тя сякаш усеща, че утре е денят и само ме търси и гушка. Баща и ще я води, аз дори няма да и се показвам сутринта, че като ме види ще плаче още повече. Вали, мрачно е, чакам месечно неразположение, изядох един шоколад, утре започвам диета, може и фитнес. Мразя фитнеса, скучно е, по добре да въртя в къщи крос тренажора и да си слушам музика. Ще си пусна филм, пуканки мога да си опукам. Плаче ми се, така мразя такова минорно настроение.
Shagya( как се изписва на български ника ти?) изживейте си любовта и не си мисли лоши неща, аз не съм много по езотериката, но има нещо вярно в закона за привличането. Не очаквай лошо, напротив казвай си, че ще ти се случват само хубави неща.

# 936
  • Мнения: 11 586
От днес ще е при баща си, и утре той ще го води на градина. Не можах да се преборя да занесат цветя. Нямало нужда и смисъл. Чудя се да ходя ли с тях, само заради цветята. Обожавам да подарявам и да ми подаряват цветя.
И докато съм на вълна баща- откакто сме разделени от година и половина, днес за втори път не звънна и не дойде. Само гледам фейсбуци на приятелите му, да не е станало нещо... Първия път беше влязъл в болница.

# 937
  • Мнения: 4 892
Eй, мили жени, всичко ще бъде наред. Човек трябва да преминава и през малко тъги. Нека да са малки и редки.

# 938
  • София
  • Мнения: 23 156
Shagya, много са хубави розите. Аз си помислих, че са за градината.  Peace

С мъжа ми сега ще се отдадем 3 часа на "Новите съседи". Ще пада едно търкаляне от смях.  Laughing

# 939
  • Мнения: 474
Искам да кажа,че темата е мноооого приятна  Hug

Изкарахме страхотен уикенд,който започна със чудесен служебен банкет и завършва с неделно мързелуване.
Утре ще е доста натоварен ден.Баткото започва трети клас,а малката за първи път ще се отдели от мама  Cry

Дари П. дано всичко е наред с БНД ти.Ти заминаваш ли в чужбина?

# 940
  • Мнения: 13 101
Eй, мили жени, всичко ще бъде наред. Човек трябва да преминава и през малко тъги. Нека да са малки и редки.


Нинке, не е болка за умиране, да са живи и здрави децата, това са периоди от порастването, съвсем в реда на нещата:) От ПМС, ще да е най-вече моя рев и плюскането също.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 16:18 от JACKLIN*

# 941
  • Мнения: 4 892
Аз направо си умрях малко, но ако трябва да съм честна, бих повторила този период от живота си  Simple Smile Щото знам какво ме чака после, ама кой ме пита, няма вълшебник, дето да го помоля.

# 942
  • Мнения: 4 199
Всичко за утре е готово. Хладнокръвно приготвих нещата  по списък и чак се учудих на себе си, как още не съм потопила всичко в сълзи, познавайки чудесно характера си. НО дойде моментът да облечем дрешката, за да си я представя как ще изглежда тя утре. Още съм подута.
Скрит текст:
Малкото ми - голямо момиче:

# 943
  • Мнения: 13 101
Може би, защото знам, че за последен път изпращам бебче на градина и повече няма да се повтори ми е така мъчно. Ако някой някога ми бе казал, че ще искам трето дете бих го обявила за луд. Много се променя човек с годините, поне аз съм напълно различна от преди 5-6 години. Трето дете, син може би , ще си остане само мечта, невъзможно е. Оф, кажете нещо весело направо се разкиснах, Нино, къде е оня шамар, дай го насам:)
Джули, прекрасна е!

# 944
  • Мнения: 4 199
Толкова време писах тези мижави 4 реда, че сега виждам, че именно майчините вълнения са коментирани по-горе. Джаки Hug

Ведрото е това, което написа Тони. Убедих се, че от хумор до хумор сме доста различни всички, но и аз съм отявлен фен на сериала, изгледала съм всичко що има преведено и сега чакам с нетърпение осми сезон. Радвам се че има и други фенове на откачалките от Монтепинар Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт