Искам да кажа ...

  • 34 340
  • 963
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 4 785
Нино, и аз така мислех, ама ей, на, децата лежат като за последно преди първия уч.ден, Пираня е на път, котката спи като пор, аз сготвих, ходих на пазар, изчистих, станах в 5,30 и четох до 8,00.... сега кажи какво да правя, освен да дращя във форума? На козметик и фризьор съм чак от 17 ч.

Значи денят ни е доста подобен, с тази разлика, че деца нямам, котките са две, но едната се е покрила някъде, по обясними причини, моята...риба  Mr. Green... също е на път и го чакам късния следобед, станах в 6 и 30. Не съм готвила, но ще измисля нещо в духа на снощната вечеря, т.е. да ми отнеме не повече от 5 минути  Laughing И за мен няма фризьор и козметик, но какво пък... тъкмо повече време да пиша тук и да дразня заетите  baby_neutral

пп - миналата седмица и мен ме гонеше безсъние, редовно заспивах към 2, в добрия случай, Тази дано се нормализира.

# 916
  • Мнения: 4 892
Следващия път недей да си измисляш такива хард наказания.  Joy

Да, как може да е толкова строга към себе си тази жена.

# 917
  • София
  • Мнения: 23 158
Ужас. Мъжът ми се е загледал в някакъв филм тип "Мръсни танци" и трябва да го изчакам (без да искам първоначално написах "изчукам"  Crazy), че да ходим да купуваме бонбони за госпожите и лелката в детската. Окончателно реших, че китки няма да носим.

# 918
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Следващия път недей да си измисляш такива хард наказания.  Joy

Да, как може да е толкова строга към себе си тази жена.

Да и така да се самонаказва Joy

# 919
  • Мнения: 22 569
Този петък заминаваме за 2дни на почивка_банкет....идеята беше да сме без децата и веднъж за 7г. да сме си само двамата с мъжа ми.
Е...провали се и сега ще си влачим и децата....много ми стана кофти...защото за толкова време това е единственият път, в който искахме да ги оставим...

# 920
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ужас. Мъжът ми се е загледал в някакъв филм тип "Мръсни танци" и трябва да го изчакам (без да искам първоначално написах "изчукам"  Crazy)

Може би това е решението на въпроса  Laughing Младоженци сте все пак.

# 921
  • София
  • Мнения: 23 158
Мина меденият месец вече. Стига толкова.  Naughty

# 922
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ужас. Мъжът ми се е загледал в някакъв филм тип "Мръсни танци" и трябва да го изчакам (без да искам първоначално написах "изчукам"  Crazy), че да ходим да купуваме бонбони за госпожите и лелката в детската. Окончателно реших, че китки няма да носим.
Току що се прибрах, купих рози в саксия, декорираха ги, купих кутия сладки и кафе (нес- специално съм ги питала какво пият и какво имат условия да си приготвят още като започваше първа група малката Simple Smile )

# 923
  • Пловдив
  • Мнения: 24 004
Нали съм блейка, установих, че ми липсват разни работи от училищния списък на детето и се завлякох в Метро. И там беше олеле-мале! Народ, навалица. Shocked Поне се успокоих, че не само аз купувам пластилини, блокчета и боички в последния момент.
Да знаете колко е хууубаво някой да свърши от моята работа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Разкош! Майка на съученик на сина взе и неговите учебници и си ги получих подвързани Heart Eyes

# 924
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мина меденият месец вече. Стига толкова.  Naughty

Сега викаш само в неделя и по официалните празници  Mr. Green

# 925
  • София
  • Мнения: 23 158
Shagya, в нашата градина няма саксии с цветя.  Rolling Eyes
Колкото до другото - не нося обща почерпка. Винаги всичко е опаковано индивидуално по различните му там поводи. Никога не съм виждала госпожите да пият кафе, освен лелката на групата, която си го купува от магазина до градината.
Тръгваме вече, че да не свършат бонбоните... Не ми се мисли по цветарските сергии какво е.  Grinning

викаш само в неделя и по официалните празници  Mr. Green
Викам, че направо уцели в десятката.  Peace Заради детето и график сме разработили, който включва точно уикендите.

# 926
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Майка на съученик на сина взе и неговите учебници и си ги получих подвързани Heart Eyes
Лелее, какви са тия майки! Браво на нея.

Аз уплътних деня, като освен пране на натрупали се перални, изкъпах котката. Не къпя котки често, защото нямат нужда, но от време на време ги 'пера', защото иначе ми задействат алергия. Тази е нова, имаме 10-седмично котенце, и още не знаеше какво й се случва, беше само леко изумена и обезпокоена, сега се ближе на коленете ми и се потриса.

# 927
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Изчетох ви най-накрая. Ходих за цвете, синът ми ще е в предучилищна група в училище. Вълнува се доста за утре. Обаче ми се струва, че ще се разболява, защото е много омърлушен и му се прилягва Confused Цяло лято бе здрав..

Обожавам старите български филми. Heart Eyes Най-любимият ми е " Всичко е любов".

Много обичам от малка Велко Кънев.

# 928
  • Мнения: 11 766
И аз такава майка, да ни подвърже учебниците  Laughing

Аз подвързвам само учебниците. На тетрадките просто лепя етикет  Blush

# 929
  • Мнения: 1 749
Ходих на работа да "разчистя", което е по-спешно, че утре сутринта да ми е свободно и спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт