"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 54 тема

  • 49 710
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 875
Гост актьора май ще си ходи вече Mr. Green

# 61
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Изтървах това онова, ама видях Фето да се връща с балетна стъпка и че на Йо капана щтракна.
Светлана и Мелике сега трябва да се съюзят.

п.п. Чуде се също как точно ще се измъкна Хю  newsm78
Или девремите няма да го пипат още, за да стигнат до Чичи  Thinking
Селфи, мислиш, че Хю не се върза ли  newsm78

# 62
  • Мнения: 197
Те докато се чудеха дали Хю ще дойде или е разбрал, че са му направили клопка той долетя да заплашва Серхат и се изцъкли. И Серхат се изцъкли, ама недоумяващо. Дано не даде фира преди да го поразпитат  Joy

# 63
  • Мнения: 13 303
Моята версия е, че Хю ще се направи на добрия аби, който ще размахва патлака пред Серо защо е посегнал на любимата му снаха.  Sunglasses

# 64
  • софия
  • Мнения: 1 053
Сега Хю ще изиграе своето театро на девремите. Ама в другото болюм.  Wink
лебедова песен.....
виждам му края...

абе казвам ви аз че ще има нова посока дизито....

без абито и с Фатих начело
чиче в пенсия, а Нил като Мата Хари

и драмата с детето.... Mr. Green Mr. Green



всичко старо забравете, ново дизи започнете....

# 65
  • Мнения: 13 303
Селфи, мислиш, че Хю не се върза ли  newsm78 Може  Thinking

Хю не е проЗд и освен това постоянно е нащрек за девремите. Арда е на мушката отдавна. Йо се държа странно при отвличането на Ел. До днес се криеха от него, а сега си крещят на открехната врата.   Wink Не на аби Хю тия!  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 5 138
Моята версия е, че Хю ще се направи на добрия аби, който ще размахва патлака пред Серо защо е посегнал на любимата му снаха.  Sunglasses
или ще го разпитва кой е този дето пее в полицейското а аз си мисля ,че Серо не знае нищо за Али и Хю че са фтички на чиче, а само Мето е наясно и нищо нема каже и така Хю ще се измие пред девремите и брат си, но пред Меликето не знам как ще се измие там доказателствата са жилезни

# 67
  • Мнения: 2 229
Моята версия е, че Хю ще се направи на добрия аби, който ще размахва патлака пред Серо защо е посегнал на любимата му снаха.  Sunglasses

И аз мислА тъй Peace Аби толкова лесно нЕма да се вкара в капана Naughty

# 68
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
без абито и с Фатих начело
чиче в пенсия, а Нил като Мата Хари

Да, крайно време беше, Фето да се върне и да се качи на трона.
Чиче още не го е дал, ама нищо не се знае.

# 69
  • Мнения: 1 386
Хю се сети май,че му правят капан,но женурята му ще го провалят.Леля много двойна роля играе-хем така,хем иначе....

# 70
  • Мнения: 13 303
но пред Меликето не знам как ще се измие там доказателствата са жилезни

И там не очаквам да изскочи зайче.  Naughty Каква е ползата на Светла с не изтекла давност на досието? Тя има предимство, че познава Мел. Може Хю да я е подготвил за всяка евентуалност. А и когато даваха апартамента ми се стори, че семейните снимки бяха прибрани.  Peace

# 71
# 72
  • Мнения: 13 303
Рина, имаш ли снимка на Йо като носи Ел на ръце през прага на розАвото еве?  Hug

# 73
  • Мнения: 3 219
Този път и да е разбрал Хю,следващият капан ще щракне-абе спукана му е работата,ама аз сега се чудя тази отвратителна хала какво наказание заслужава-е то бива лоши хора,бива,ама СЦ вече прекаляват-толкова лошавина на едно място Sick Sick

# 74
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Рина, имаш ли снимка на Йо като носи Ел на ръце през прага на розАвото еве?  Hug

Туй съм го пропуснала. Верно ли я е носил  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт