"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 54 тема

  • 49 719
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 138
но пред Меликето не знам как ще се измие там доказателствата са жилезни

И там не очаквам да изскочи зайче.  Naughty Каква е ползата на Светла с не изтекла давност на досието? Тя има предимство, че познава Мел. Може Хю да я е подготвил за всяка евентуалност. А и когато даваха апартамента ми се стори, че семейните снимки бяха прибрани.  Peace
ама все с нещо трябва да почне да се открехва пердето, ей го юни де е нямат много време , така и така вече Елка и Йо знаят и Арда и Пело май, нищо не пречи и Меликето да разбере и Хю да почне или повече да се пази или съвсем да сдаде багажа , изчерпа се няма какво повече да предложи освен да се гръмне пред кладенеца

# 76
  • Мнения: 13 303
Рина, имаш ли снимка на Йо като носи Ел на ръце през прага на розАвото еве?  Hug

Туй съм го пропуснала. Верно ли я е носил  newsm78

Направо я грабна като гергьовско агне и артистично тръшна вратата с крак.  Wink Мухтешем!  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 13 303
Хриси, буюрум, деврем!  Hug



От 1:40.  Peace

# 78
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хю поне да беше казал нещо, пък той само се пули  ooooh!

Мерси Селфи  Hug  Joy

# 79
  • Мнения: 13 303
Хю поне да беше казал нещо, пък той само се пули  ooooh!

Другото болюм от там ще почнем.  Sunglasses

# 80
  • Мнения: 41 990
Благодаря за преводите и поясненията на всички! Hug Hug Hug

Хю не забеляза ли камерата? newsm78 Доста беше ачик!  Laughing

# 81
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Не беше лоша серийката.
Една идея ми изсилиха нещата с Яъз И Йо.
Обаче да речем, че детето се явава някаква терапия за Йо в момента, щото иначе можеше да даде на късо и да сътвори някой сакатлък, пред който фиаското с тората и Аслъ щеше да е китка  Grinning

# 82
  • Мнения: 13 303
Хю не забеляза ли камерата? newsm78 Доста беше ачик!  Laughing

Ами намести си по-добрия профил.  Wink  Laughing

# 83
  • Мнения: 10 240
Kara Para Aşk 36.Bölüm




 

# 84
  • Мнения: 3 219
Хриси,това с тортата защо да е фиаско,джанъм-така не се бях смяла отдавна. Joy Joy

# 85
  • Мнения: 1 875
Язък,мислех си,че на черния тоалет на Елифче ще му се случи нещо.....,ама той Иомерко хич май не го забеляза.

# 86
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Язък,мислех си,че на черния тоалет на Елифче ще му се случи нещо.....,ама той Иомерко хич май не го забеляза.

Тц, забеляза Лево на врата й  Joy  Joy до туалета не стигна. После Мелике го въвлече в семейната драма, и Хасан довърши веселбата.

# 87
  • Мнения: 2 229
Тцъ,колкото и да ни лъжат,не мой ма излъжат-аби е предпазлив Crossing Arms
А за Меликето отсега ми е жал-а пък тъй чаках рунда Tired
Серийката беше динамична и интересна-имам забележки по заигравката на Йо с детето,ама нейсе Wink
Р.ден беше пълно фиаско-то верно Демирови треба да не припарват до дом Денизер Mr. Green
Лелята вече ми опротивя тотално #Cussing out Каква е тая криворазбрана обич Sick
Малкия шишко ме изкефи hahaha
Девремки-чоооок саол!!!Чичеци от мен!

# 88
  • Мнения: 13 303
Сцените с дребния орел бяха много мили.  Heart Eyes Все трябваше да докара на мама и тате хонорара малкия артист.  Wink Не вярвам да го ползват вече толкова дълго.  newsm78 Не може все в Полицията да стои. Или на училище, или с бавачка.  Peace

# 89
  • Мнения: 5 138
Язък,мислех си,че на черния тоалет на Елифче ще му се случи нещо.....,ама той Иомерко хич май не го забеляза.
на по тъпо парти не бях присъствала, а като излезе инфо от сета че ще има парти пак какво ли не нищихме че ще се случи

Общи условия

Активация на акаунт