Мама малки дрешки стяга, а ЮНСКО бебе в корема се протяга

  • 35 397
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 540
Момичета сега видях във фб групата,че си имаме трето бебе за вчера!!!! Явно юнските бебета ще са майски Simple Smile

# 676
  • Мнения: 2 286
Снежинке, потърси и друго мнение. Дано са били напразни тревогите Hug

I believe I can fly
, ние като майки все си намираме за какво да се тревожим Tired . И няма спирка Laughing . Всичко ще е наред с бебка и с теб. На моя приятелка бебчо се роди 2100 в края на осмия месец, сега, на 5м., ако го видиш няма да предположиш Laughing , стабилно наддава момчето, има апетит за 3 бебета.   bouquet

На мен малко ми е тъпо, че не ми казват размерите на бебето като ви чета вас колко грама е, но май е по-добре Rolling Eyes . Доки само казва расте си бебето, отговаря си на седмиците.

Момичета, тормози ме алергия, която се изразява в обострен синузит и кашлица. Кашлицата минава само с противоалергични  които сега не мога да пия и съм се примирила, или като се оправи времето, обаче единият синус ужасно ме боли. Дайте идея с какво да го "омагьосам".  

# 677
  • Мнения: 180
Hailie, и другият доктор е на същото мнение, но при мен бе така и при първата бременност. Тогава не са ми казвали килограми просто. Искаше ми сега да не е така, но явно е наследствено Sad.
Честито трето Юнско бебче!

# 678
  • Мнения: 180
Hailie, и другият доктор е на същото мнение, но при мен бе така и при първата бременност. Тогава не са ми казвали килограми просто. Искаше ми сега да не е така, но явно е наследствено Sad.
Честито трето Юнско бебче!

# 679
  • Мнения: 540
Hailie, и другият доктор е на същото мнение, но при мен бе така и при първата бременност. Тогава не са ми казвали килограми просто. Искаше ми сега да не е така, но явно е наследствено Sad.
Честито трето Юнско бебче!
То е трето за деня,иначе е 5 то  Simple Smile

# 680
  • Мнения: X


Момичета, тормози ме алергия, която се изразява в обострен синузит и кашлица. Кашлицата минава само с противоалергични  които сега не мога да пия и съм се примирила, или като се оправи времето, обаче единият синус ужасно ме боли. Дайте идея с какво да го "омагьосам".  
[/quote]

Аз по принцип си имам алергия, но  когато бях в пети месец се изтормозих ужасно, не можех да дишам,синусите ме боляха ужасно. Бях на лекар уши-нос-гърло, който е също така и алерголог. Оказа се, че имам големи отоци и възпаление. Изписа ми крем за носа Виброцил,който става за бременни, за да не ми предписва хапчета. С крема се оправих напълно за 10 дни Peace

# 681
  • Варна
  • Мнения: 931
Момичета сега видях във фб групата,че си имаме трето бебе за вчера!!!! Явно юнските бебета ще са майски Simple Smile
Казвай повече за не влизащите във ФБ!   bouquet

# 682
  • София
  • Мнения: 2 676
 Ето малко инфо от ФБ - Dessy_29, термин 06.06,12.05. - спешно секцио, бебе Ивайло,3 кг, 48 см.

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 10:48 от magi_sveta

# 683
  • athina
  • Мнения: 524
Добър и слънчев да е денят на всички ни!!!
Честито ни ново бебче!!!
МИМКО-все още не знам с каква упойка ще бъда тъй като още не съм минала консултация с анестезиолог.Първо в понеделник трябва да ходя на консултация за астмата след това ще ми правят тестове за упойки защото съм алергична и нямам представа каква упойка ще ми правят.
Относно ММ-най вероятно няма да може да си дойде за раждането-въпреки че съм сигурна че няма да се стърпи и ще се изстреля насам в момента в който разбере че съм родила,но за мен това ще бъде още един стрес,защото ще кара като луд само и само да дойде да ме види и след няколко часа отново да кара толкова километри за да се връща обратно,тъй като няма почивни дни-почива само в неделя.Да не говорим,че това удоволствие ще му струва 300 евро.Ако успея да го разубедя да не идва така за един ден ще си дойде към 15 август за да ни прибере към Гърция.Много ми липсва и много бих искала да сме заедно,но не бих го подложила на такова убийствено каране на 2400км в рамките на няма и 48часа.
Лек и спокоен ден от мен за сега-аз отивам малко на разходка.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 931
Честито на мама Dessy_29 и да е жив и здрав малкия Ивайло bouquet

# 685
  • Мнения: 149
Здравейте момичета, да разкажа за вчерашният ми преглед. Бебчо е добре,  расте вече е към 1900гр в 33г.с. шийката ми е все още така не разбрах точните размери, но отвътре  е като триъгълник една такава отворена. Ще трябва да продължавам с лежането. Лекарката ме притесни че сигурно след две седмица ще сваляме серклажа, защото имало опасност нещо да ме прореже ако тръгне някаква родова дейност. Аз се притесних не е ли много рано.
 В нас тече ремонт от три седмици на една стая и сигурно ще чакаме още толкова. Майстора на вратите взе капарото, а сега не си вдига телефона, а ние чакаме него за да лепим плочки,  да боядиса ме и монтираме кухнята. Абе не сме много готови. Дано всичко да се подреди.
 А да и лекарката не може да повярва че съм качила само три кг и нещо от началото мисли че нещо съм се объркала 😀, за мен грешка няма. Аз тръгнах от много кг, от началото повръщам от гадене,  а сега от киселини.

# 686
  • Мнения: 133
Честито бебенце Катериче!!!!
Много се вълнувам, макар да съм с термин 28.06 багажа ми официално готов и се чувствам малко по-спокойна! Днес съм на преглед и ще нахалствам на доки да си видя беба в 34г.с съм, а не съм я виждала от 01.05, само тонове слушахме Simple Smile Лек и усмихнат ден!

# 687
  • Мнения: 5 173
Гери, защо не пътува със самолет?

# 688
  • Мнения: 350
nedid Успех с ремонта.
Geri ATHINA Еее, много лошо така - то с бързане по-лошо така. А като го няма - как ще стои положението с имената на детенце?
DilyanaVutovaБраво за багажа - ти си пъргавелка. Аз ощее отлагам.

Оле, подсетете ме - обсъждали сме го, но се омотах - 30° достатъчни ли са за пране на бебешорските (после ще ги гладя?

# 689
  • Мнения: 56
Mimko, аз в момента пера на 30 или на 40 градуса (в зависимост от обозначението на етикета). Мисля че е напълно достатъчно, а след като изгладя и перфектно. Чувала съм много противоречиви  мнения относно градусите - от 30 до 60 ... мисля че твърде много!

Общи условия

Активация на акаунт