Кюретаж и забременяване след това - тема 60

  • 36 344
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 2 036
red_violet, честито от мен! Да ти е жив и здрав!  Hug

И аз много се радвам на такива новини. Дават надежда и кураж на всички ни.

# 661
  • Мнения: 331
red_violet да ти е жив и здрав бебока и благодарим за куража  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 662
  • Мнения: 1 633
red_violet, да ти е жив и здрав! Много да ви радва и да носи само прекраснотии в живота ви! Simple Smile)) Душата ми топлят такива постове!
Момичета, каква е дозата за витамин Е и през целия цикъл ли се пие, на колко време се правят почивки?

# 663
  • София
  • Мнения: 695
Здравейте момичета!

Минавам и аз да се похваля с моята дългоочаквана принцеса. След мисед 2013-та година и куп изследвания и трепети, най-накрая на 10.08 се роди и моето слънчице Елеонора.  Heart Eyes 

Виждам някои момичета от моето време, които още пишат тук и помагат на новите (съжалявам, че има толкова много  Sad ). Страхотни сте!!!    bouquet  Няма да забравя объркването и страха, които ме бяха обзели тогава, както и незаменимата помощ, която намерих в тази тема! Стискам палци и на останалите скоро да се съвземат от шока, да намерят своя проблем и да се похвалят с мечтаните  EFP 
На бременните - кураж да изкарате спокойно периода 2 в 1, без тревоги и мисли за минали неща! Наслаждавайте се на коремчетата и се радвайте на живота.   Hug 

# 664
  • Мнения: 2 067
Благодаря на всички  !   bouquet Дано скоро ни зарадвате със същите прекрасни новини !

# 665
  • Мнения: 1 633
wave, честита принцеса! Simple Smile Да ти е жива и здрава!

# 666
  • Мнения: 440
wave честита рожба!

# 667
  • NE
  • Мнения: 11 001
Честита принцеса на мама wave и честит принц на мама red_violet!
Пожелавам на вашите августинчета да са здрави, щастливи, късметлии и много обичани. Момичета, вие успяхте! Бързо възстановяване, малко безсънни нощи и папкащи дечица.

# 668
  • Мнения: 714
Wave и red_violet, честита радост!  Да са здрави, усмихнати и много послушни и поспаливи! А на вас желая бързо възстановяване!   bouquet  bouquet

# 669
  • София
  • Мнения: 11 814
Честитооо на мама red violet и мама wave! Успяхте момичета! Отстъпвате сега ред за нови бебчета в групичката  Wink

# 670
  • Мнения: 1 256
Честитооо на red violet и  wave! Да са ви живи и здрави бебчетата!

# 671
  • Мнения: 214
Честита радост на мамите Wave и red_violet!   bouquet
Благодарим за куража Hug

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 1 658
Някой да знае дали генетични изследвания се правят след като си имам вече едно дете?

# 673
  • Мнения: 76
ее момичета честита ви сбъдната мечта, да са ви здрави щастливи и големи късметлий и мнооого да ги слушате и да ви радват

# 674
  • Мнения: 2 104
Честити рожбички на red_violet  и weve! Много се радвам за вас, момичета!  Hug

daritt имаше мама в темата с две деца и проблемът беше в генетичните!

Общи условия

Активация на акаунт