Кюретаж и забременяване след това - тема 60

  • 36 334
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 193
Честити рожби на новите мами! Да са ви живи ижздрви, и да спинкат. Hug

# 676
  • Мнения: 188
Честита принцеса на мама wave и честит принц на мама red_violet!

Да са ви здрави и щастливи! На вас лека възстановяване!


Дано скоро всички да се похвалим с такива новини .

# 677
  • Мнения: 781
Ех, че хубави новини. Честити рожбички, момичета. Да са ви живи и здрави и много, много щастливи. Нека темата се изпълни с такива добри новини Simple Smile

# 678
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ред и Уейв честити бебенца  Heart Eyes Heart Eyes! Много щастие и успехи, по не лекият път на родителството ви желая   bouquet !

# 679
  • София
  • Мнения: 695
Благодаря момичета!!!

Да знаете, когато човек иска нещо, винаги се намира начин да стане  Wink  Е, понякога със закъснение и сълзи на очи, но важен е крайният резултат!

Дано всичко лошо е вече зад гърба ни и скоро да се похвалите с хубави новини и вие!    Hug 

# 680
  • Мнения: 2 104
Е-хе, аз много активна днес в темата, но случайно видях в друга тема и не мога да не споделя тук   Hug

Бенито вече е мама! Да им е честита малката, толкова чакана и изстрадана дъщеричка! Да расте здрава и щастлива!

# 681
  • Мнения: 32
Здравейте момичета, днес ми излезнаха имунологичните всичко освен "B cells"  ми е наред - те са 18 от референтни 6-15% , пратили са ми какво да пия, но не пише колко време и утре ще им се обадя някоя от вас имала ли е този проблем, че до утре направо ще превъртя да се чудя какво е това???

# 682
  • NE
  • Мнения: 11 001
Честита толкова чакана и изстрадана рожба на мама Бени! Да е жива и здрава, послушна и много щастлива рожба на мама. Ти успя, майче! Бързо възстановяване.

# 683
  • В градината...
  • Мнения: 15 933
И аз вчера разбрах за Бени и много се зарадвах. Hug
Няма да забравя как беше до мен при моя кюретаж

# 684
  • Мнения: 1 633
Честито на Бени! Ех, че хубави новини в темичката!   Nature Sunny

# 685
  • Мнения: 6 833
Нямам много време да ви чета, но гледам, че има много хубави новини. Честито на новите мамчета! Нека рожбите ви растат много здрави и с безгрижно детство!   bouquet

На новозаписалите се момичета - бъдете силни, лошото ще мине и ще се радвате и вие на рожбички!

# 686
  • Варна
  • Мнения: 2 036
 Честито и на другото майче! Живи и здрави да са с малката госпожица!

Влизам с хубави новини. Знам, че ще зарадвам и вас. Бях на ФМ (второ мнение) и всичко ни е наред. Няма повод за грам безпокойство. И ... ще си имаме девойкааааа.  stork-girl
Поръсвам с розов прашец. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 687
  • София
  • Мнения: 5 193
Пепси, браво! Честити ви розови гащи!  bouquet

# 688
  • Мнения: 331
Браво, Пепси!  Hug Аз към средата на Септември съм на ФМ и ми се подкосяват краката от сега, но гледам да мисля позитивно и дай Боже всичко да бъде наред  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 689
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Пепси честито  Hug !
Взимам си точно розов прашец  Heart Eyes !

Общи условия

Активация на акаунт