София, жк Младост - тема 25

  • 77 839
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 357
Цитат
И аз така си помислих, ама не ми се върза с кокал да е 582 гр., а без - 1018 гр. Не съм разбрала.
Да, не съм се изразила много добре. Кокалите тежаха 582 гр., а чистото месо, което остана като пържоли - 1082 гр.

# 646
  • София
  • Мнения: 30 281
Цитат
И аз така си помислих, ама не ми се върза с кокал да е 582 гр., а без - 1018 гр. Не съм разбрала.
Да, не съм се изразила много добре. Кокалите тежаха 582 гр., а чистото месо, което остана като пържоли - 1082 гр.

Ясно. Peace

Аз затова избягвам да купувам пържоли с кост.

# 647
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Докато сме на тема хранителни магазини... Тъкмо открих преди няколко месеца магазинчето на БМК Хасково (българска млечна компания) на пазар Мания и те взеха, че го затвориха преди 10-ина дни. Ако се появи някъде другаде същия магазин в Младостите свиркайте, че харесах сиренето, кашкавала, маслото и т.н. Например оня ден от пазара в Младост 1 купих мандраджийско домашно масло и мъжа ми каза да е за последно Sad, че направо мандрата са обърсали с него..., а онова хасковското било супер.

# 648
  • Мнения: 2 912
И аз от там пазарувах и ме е яд, че го затвориха.  Confused

# 649
  • Мнения: 172
На мястото на Верона на метростанция "Балан" правят турски ресторант.  Simple Smile

кога отварят?

# 650
  • Мнения: 874
За млечни продукти мога да ви препоръчам мандра Вършец - мисля, че имат и магазинче на пазара на Младост 3, аз си пазарувам от магазинът им до Еконт в Младост 2.  Peace

# 651
  • Мнения: 2 912
На мястото на Верона на метростанция "Балан" правят турски ресторант.  Simple Smile

кога отварят?

Не знам. Видях от автобуса. От веригата Delight е.  Peace

# 652
  • София
  • Мнения: 595
За млечни продукти мога да ви препоръчам мандра Вършец - мисля, че имат и магазинче на пазара на Младост 3, аз си пазарувам от магазинът им до Еконт в Младост 2.  Peace

Имат и на пазара в Младост 1. Купувам често от там, всичко ни харесва - краве сирене, козе сирене, кис. и прясно мляко, прясно (свежо) сирене, извара и "ръчен" кашкавал.

# 653
  • Мнения: 170
Кашкавал и сирене взимам само от мандра Лесидрен в Младост 1а. Веднъж взех Пършевица от магазина и съжалих, беше кошмарна!

# 654
  • Мнения: 216
Имате ли отзиви за лекарите от медицинския център в 384 блок?
Оглеждам се за свястно джипи.

# 655
  • Мнения: X
Кашкавал и сирене взимам само от мандра Лесидрен в Младост 1а.

И аз. Както и извара, кисело и прясно мляко. Най-любимо ми е киселото мляко Алфатар от там. По-вкусно не съм яла.

# 656
  • Мнения: 2 912
Имате ли отзиви за лекарите от медицинския център в 384 блок?
Оглеждам се за свястно джипи.
Там са Иванови, Китова, Райкова. Ние сме при Иванови. Общо взето съм доволна.

Някой знае ли от къде в Младост 3 да купя обикновени цвички за гимнастика?

# 657
  • София-Младост
  • Мнения: 23 430
За цвички в Декатлон.

# 658
  • София
  • Мнения: 595
Цвички (на КК) може да се купят от Комсед до Била и Спортдепо в Младост 4.

# 659
  • Мнения: X
В магазините за детски обувки продават и цвички.

Общи условия

Активация на акаунт