Сладкарничка за книги - тема 54

  • 27 181
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 047
Ех,Миле,току що ги махнах. 😕
Нищо,ще ти ги покажа по друг начин. 😉
Вече имаме списъци! Аз моя още го умувам.

# 46
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
О, Нези, не е в теб проблема, а в моя служебен компютър. И да ги имаше, пак нямаше да мога да ги видя.  Hug

# 47
  • Мнения: 5 776
Нарче, честит празник  newsm67
Кали, честито и на твоя татко  bouquet

Книжния тунел и мен ме впечатли  Heart Eyes
Поради неизвинени отсъствия и аз ще пропусна коледната игра, обаче ще ви се бъркам в жокерите  smile3533

Точка, марш ако обичате на коня  Whistling

# 48
  • София
  • Мнения: 5 574
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug

И аз като Кали имам да дочитам, за да се вчасирам, но минавам да ви гушна понеделнишки! Hug

Наре, честит имен ден! Да си жива и здрава, много любов и късмет!  bouquet

Кали, честит празник и на твоя татко, да ти е жие и здрав!  bouquet

Незинка, да нацелуваш силно Аничка и от нас! Пу-пу, да я изпапкаш направо! Hug Hug Hug

Деси, благодаря за хубавата нова тема! Hug

И при мен като при Милето - динамично в офиса, но то е нормално за този период от годината. Сигурно съм изпуснала много списъци, а още не съм си иамислила своя. Надявам се да ми остане време да ви изчета!

Прегръдки за всички с пожелание за хубава седмица! Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 601
Аз се поосвободих за малко , така е друго  Laughing

Дев , как ти е зъба днес ? По - добре ли се чувстваш ?  Hug Вземай аулин или друго лекарство,
че тези зъби много болят .

Лис , прежали го маникюра, бял кахър е  Wink И аз не мога да разбера как все налучквам да ги чупя , пуууу

Алекс , четеш моя любим Мюсо  Heart Eyes Аз имам да чета още една - две негови , но нарочно не ги започвам , свидят ми се , като ги изчета какво ще правя после . Охххх а колко е хубав , мале мале  Whistling

Дани , добре дошла отново ! Simple Smile

Точунка , на кон си викаш , хмммм и на мен ми се  покатерва на ....коня  Whistling  Hug

Кали , жив и здрав да е татко ти още дълги предълги години и много да ви радва както и вие него !  bouquet

Ще издават нова книга на Софтпрес - "Книга на тайните" , еми да си призная влюбих се в корицата , уникална е . Сега видях във ФБ  Blush



# 50
  • Мнения: 5 776


Ще издават нова книга на Софтпрес - "Книга на тайните" , еми да си призная влюбих се в корицата , уникална е . Сега видях във ФБ  Blush

Много е красива, загледах я и аз  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 601


Ще издават нова книга на Софтпрес - "Книга на тайните" , еми да си призная влюбих се в корицата , уникална е . Сега видях във ФБ  Blush

Много е красива, загледах я и аз  Heart Eyes

Нали , Миме ? Определено ще си я взема , било само и заради корицата , така хубаво е прегърнало книгата това момиче  Heart Eyes

# 52
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Нарче, харесват ми книгите му. По-точно онази лъжичка мистериозност в тях (ако са при някой друг бих се издразнила сигурно, но при него нищо че ми е съвсем очаквано, ми харесва. Вярно, малко ми е еднотипно - два - три обрата и накрая все не е това което си мисля че е, успява да задържи вниманието и интереса ми. Не бих отказала и да ги имам в библиотеката ми, но засега ги чета само електронно. Още и се назландисвам на "И след това", но може би довечера ще я почна наистина вече.Което означава че е вероятно и тази вечер да не спя...
Кали, жив и здрав да е татко ти. Много да ви радва още.
Дани, добре дошла/завърнала се.
Пускайте списъци, да черпя идеи.  Че нещо не знам какво ми се чете, та да го включа в списъка. Засега само новата на Ф. Бакман седи самичка и си чака другарче. Накрая ще впиша тези дето съм ги чела, но много искам да ги имам.
Има ли още някоя интересна книга за български владетел? Уж не обичам исторически книги, ама тези за владетелите ни много ми допадат. Та сега си търся нещо такова.... Събудиха ми и интереса към историята. (Аз все си мислех че съм зле по история, ама като се наложи да обяснявам на Краси че не сме паднали от небето... И той взе несъгласен, сякаш баба му е била първия човек в тази държава... )

# 53
  • Мнения: 1 601
Алекс , може и да има предвидимост , но много разчупено пише или и аз не знам как да се изразя , но много ме радват книгите му . А доколкото за български владетели ти препоръчам ( може да ставам банална много с тази книга) "Капка кръв за вампира" , разказва се за българския цар Иван Александър , синовете му Иван Шишман , Иван Страцимир , когато България е била разделена на няколко царства , за тяхното владичество както и за Баязид Йълдъръм . Много е интересна , преплетени са две нишки , по наше време и през 14 век .

# 54
  • Мнения: 1 762
Здравейте момичета Hug Навън е чудноо Heart Eyes

Изписали сте света....сигурно 10-на страници имах за прочит Mr. Green
И аз от несериозните, но така е с дечурлията, гледаме навън докато може Peace
Щях да питам дали знаете кой ще участва с промоции на 1 ноември, но и това предвидливо сте обсъдили Laughing аз се чудя още какво да поръчам, но ще измисля. И си пускайте списъците да си харесвам заглавия Joy Почнах да чета Книжарничката на острова, а на телефона Човек на име Уве / нали нямам четец, но мъжо обеща да ми купи за РД Heart Eyes/
Нези, не я видях тази Аничка, но съм сигурна, че е сладурана, как иначе с това име... и понеже не знайте, но и аз съм Аничка Joy
Нарче, честит имен ден Hug жива и здрава, да си носиш с гордост името.
Вчера гласувах, тази неделя пак. 3 мандата ни управляват едни неприятници и дано ги сменим вече  Praynig
Вече не ставам за нощен живот, даже и на бебешкия издишам Joy
Деси, благодаря за темичката Embarassed накрая но от сърце Hug
Скрит текст:
Не се включвах по твоите въпроси, че съм нова и не ми е много ясно, но за майка ти съм потресена #Crazy Дано вече всичко е наред Hug а ти бъди силна, заради нея и себе си Peace
Дани, добре дошла и от мен bouquet

Хайде приятен остатък от деня пък пак ще пиша Hug

# 55
  • Мнения: 2 491
Кали,да е жив и здрав татко ти!
Налазила ме е...

# 56
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кали, здраве и късмет на твоя татко!  Hug а ти по-полека, работа ще има, не може наведнъж всичко да свършиш. Миле, това  и за теб се отнася.  Simple Smile

 Едно ми е радостно такова. От една новина. Ех, не мога да ви я кажа сега. Но ще я разберат някои от вас. Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 5 420
Да честитя имения ден на Нарчето и бащата на Кали, да сте здрави и да носите името си с гордост!

Не съм чела последните две страници.Тичах по едни институции,но с резултат надявам се  Praynig

Незинка, успях да видя бебка по някое време през телефона.Много е пораснала.Целувам я по розовите бузки  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 6 210
Уау, че напрегнат ден имах! Ама свършва вече Simple Smile
Нарчето я поздравих, ама пак да й кажа честит празник! Чести имен ден и на твойто тате, Кали, да е жив и здрав  bouquet!
Нези, и аз успях да мерна малката сладуранка, много весело бебе изглежда, нахилено, доволно..., сладкишче  Heart Eyes.

# 59
  • Мнения: 1 831
Брех ще ви изтърва бе  #Crazy

Прочетох ви сутринта, но докато реша да пиша и ме налази  ooooh!

Нарче, честити имен ден! Бъди здрава, щастлива, обичана и ценена  Heart Eyes Весел празник  Hug Hug Hug

Лис, аз пък мога да ти предложа за прочит "Моята прекрасна книжарничка" ако не държиш да я имаш в библиотеката си.

Аз се чувствам ужасно заредена, 2 дни не спрях да гушкам бебчето на кумовете и не мога да ви опиша колко се привързах за толкова кратко време. Но и те имат много кротко дете, за 3 дни нито веднъж не ревна само мрънка и гука  Heart Eyes ММ пък определено вече иска и ние да си имаме бебе  Heart Eyes  Blush

Общи условия

Активация на акаунт