Сладкарничка за книги - тема 54

  • 27 183
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 308
#Crazy Kooo?  Joy
Добре дошла и от мен, Дани!

# 31
  • Мнения: 1 196
Някой на кон, други на клон Mr. Green
А после дружно в Годзила Laughing

# 32
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Деси, благодаря и за тази темичка  bouquet

Честит имен ден на Нарчето! Да ти е живо и здраво името!

Леле, видях едно Ани - сладурани!

Добре дошла на Дани, всички имаме трудни моменти, но важното е да успяваме да оцеляваме и продължаваме напред! Аз имам бегла представа за теб, мисля даже че сме си разменяли книжки, ако не се лъжа.  Ще се радвам да се присъединиш отново сред нас и се надявам да ти е приятно тук. Не се засягай затова, че няма да участваш на коледната игра, има правила и те важат за всички, затова момичетата реагираха така, не е било нищо лично спрямо теб. Още веднъж добре дошла!

Благодаря за съветите ви, отрезвяват ме отвреме на време или пък ми дават кураж  Embarassed
Маришче, истината е, че ми липсва домашният уют и аз съм си домошар човек, обичам да си се вихря в кухнята, имах си занимания ( които сега са на стендбай), приятели,,,трудно е да живееш по този начин. Запитай се колко дълго би издържала да живееш на хотел примерно? Затова отвреме навреме си мрънкам...мрън...Поради тази причина реших че  ще си остана тази седмица няколко дни самичка у дома, ще се видя с приятелки и така.

Айде до после,,,

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
Честит празник на всички празнуващи и близките им да са живи и здрави!

Скрит текст:
Аз днес се сещам за баща си, може да мина и свещичка да запаля в някоя църква, ако излизам.

Лис, взимам си от кафето, на такова кафе не може да се откаже. За здрави нокти използвам Евелин 8в1 /не с аргана, а нормалното което е/, много съм доволна, ползва се по схема. Към момента го използвам само като основа под лака.

Нези, чудна чудновелка, благодаря за това "дзак" от вас  Hug

Дани  bouquet виждаш, че диалозите стават като си в темата, нещата са непредвидени един каже едно, друго допълни и така, така, че когато си тук, включвай се, никоя от нас не закусва или вечеря с хора  Hug
Би ли споделила до кой манастир сте били, обичам такива места макар и да нямам възможност за пътувания колкото ми се иска.

Хубав ден на всички  bouquet

# 34
  • Мнения: 520
Може да не участвам в коледната игра, но пък ще изживявам с вас всички трепети и вълнения  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 196
Дес , и аз използвам Евелин, но този, който се води за диамантена твърдост Peace И аз съм доволна, просто и той не ме предпазва като си закача нокътя на някоя дръжка, или го изтряскам някъде Mr. Green
Аз,  като получил одобрение чорап, мога ли да дам списък Flutter
"Моята прекрасна книжарничка" Петра Хартлиб
"Първите петнайсет живота на Хари Август" Клеър Норт
"Човек на име Уве" Фредерик Бакман
"Краят на веригата" Фредерик Олсон
"Станция единайсет" Емили Сейнт Джон Мандел
"Щастливото градче" Франческо Дуранте

Не са подредени по никаква закономерност Hug
И ще си покажа диадемите, защото много им се радвам иии... (не се смейте много на котешките уши) Mr. Green

Скрит текст:

# 36
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Лиз, ако не държиш да я притежаваш лично,  "Човек на име Уве" я имам и мога да ти я пратя за прочит. Само свирни.

# 37
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Нели, беше писала за Играта на изкормвач и щях да ти пиша, но ми излезе от ума, сега се сетих, та да си кажа: За мен точно тази книга беше най- слабото нещо, което съм чела от авторката, а ми е любимка. Много,много голямо разочарование бе за мен, незнам какво толкова е впечатлена твоята дружка, но мисълта ми е да не очакваш нещо кой знае какво, бегъл опит да се опита да пише в сфера, която хич не й е по силите, надявам се за последно да прави този опит.

# 38
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Зори, благодаря ти за мнението!  Hug На мен не ми се чете точно сега Алиенде. Обаче колежката точно тази книга ми донесе, а тя има много книги от авторката, обича я  и купува. Не зная защо това точно избра. Все пак, трябва да я прочета, не ми се иска да я бавя много, а имам лични книги за четене, днес пак взех 4 нови от библиотеката.

 Направиха ми справка днес колко книги съм взела тази година, досега, излязоха 163, което ми се вижда много. А дъщеря ми каза, че дори й се струва малко. Ето какво различно мислене и представи имаме всички.  Joy Щерката вика "Мамо, че то ти все с едни камари се завръщаш, колко очакваш да са?!" А през лятото как ходех през няколко дни, може и да е истина. Първоначално излязоха 716 книги, но това било за няколко години, май за последните пет. Интересно ми беше.

# 39
  • Мнения: 520
Десиссслава , манастира е Лопушанския, той стана по-известен след като намериха една икона от съня на една жена ....аз лично в нашия  край си по - харесвам Клисурския,може би защото съм си свикнала да ходя там и е малко по - голям като площ.
Аз чета успоредно две книги едната е от списание Блясък , трилър - "Двойни игри" - М.Лосън, интересна, лесна за четене, но шрифта ме убива дребен, дребен...всъщност това ми е първа покупка на книга със списание, е така просто импулсивна...., а другата е на Светослав Иванов - "Там където загинаха дърветата"....ако има някой впечатлен от някой книга по истинска история моля да ми обърне внимание

P.s. Благодаря на всички още веднъж за приветствието и топлите думи

# 40
  • Мнения: 1 601
Здравейте , момичета  Hug

Минавам много набързо да ви благодаря за всички мили пожелания ! Обичам ви !  Hug

Нези , прекрасна е бебка , пу пу , да и изпапам дупето  Heart Eyes

По - късно ще дойда , че ме затрупаха от сутринта с клиенти , документи и бумащини  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 4 907
Оцелях!
Но по-важното е, че не утрепах никого, въпреки че на два-три пъти бях на косъм  Close Crossing Arms
А като си тръгвах посред нощите, трябваше да чистя колата от скреж  ooooh!
ПочнА си зимата  Crossing Arms

Не съм ви чела задълбочено, мили момичета  Embarassed
Имам от предишната тема още да наваксвам и тогава ще се включа адекватно.

Сега ще ви почерпя за здравето на моя татко-именик днес.


Нарче, да си жива и здрава, и само хубави неща да ти се случват  bouquet Hug

Само да отговоря и аз от миналата тема на въпроса:
Lys Bleu, съгласна съм да участваш и съм убедена, че емоцията покрай играта ще те задържи задълго при нас  Heart Eyes  Hug

Дани, сега виждам всичко написано от теб.
Нямам никакви негативни чувства, просто се зачудих, защото и аз съм от първите, която пише активно в темата и наистина не се сетих. А пък Играта си има правила и те важат за всички.
Приветствам те с Добре дошла и ще се радвам да си пишем тук  welcome Hug

Нези, разтопих се от снимките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моля те, прати ми адрес на ЛС за книжката, че ми е много неудобно да те бавя така.
Утре съм почивка и ще мога да ти я пусна по пощата.

Точи, на кон казваш! Баф* и кефа  smile3540

Списък имам, но ще трябва мъничко да си помисля още по него, защото трябва да редуцирам заглавия - много са  Laughing

Трябва да изчезвам!
Пожелавам ви хубава слънчева седмица!
 Hug Hug Hug

# 42
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Жив и здрав да ти е Кали!
Моля те - недей с тия пасти, дай едно фрешче за мен ,,че съм на глад тия дни  Blush

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Привет  Heart Eyes

Честит Димитровден на всички празнуващи  bouquet

От мен от сърце, да не ме забравите:

Скрит текст:

Чета ви с голямо удоволствие и черпя идеи за хубави книжки благодарение на вас  Hug

# 44
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Ехо! Здравейте, другарчета!

 bouquet

Деси, хиляди благодарности за темата! Много ми харесва този книжен тунел. С удоволствие бих се изгубила в него.

Кали, радвам се, че си сред оцелелите!  Hug Дано намериш време за почивка през следващите дни. Да е живи и здрав татко ти, както и всички останали празнуващи!

Нарче, жива и здрава бъди!  bouquet bouquet bouquet

Нези, тук снимките са ми забранени.  Thinking

Рейнпунцел, браво за списъка и за добрия старт. Аз как ще го мисля този списък, нямам си никакви идей, ама никаквий.  Mr. Green

Аз нещо не смогвам с четенето в последните седмици. Много емоции, много ангажименти (все хубави), отварям вечер бабичката и заспивам. И много работа в тази работа бре!!! Ама си мисля за хубавия уикенд и ми става хубаво.

Успешна седмица на сичкио четец!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт