Горещото слънце, синьото море - мечти най-искрени сбъдват те! - Тема 312

  • 40 707
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 380
Този месец си изследвах базовите полови хормони, микробиология, цитонамазка /всичко е в норма, само ФСХ е с единица по-висок от идеалната величина, но е в норма/. В петък /12-ти ден от МЦ/ имах 2 фоликула в дясно, единият 12 мм; в ляво нямаше нищо.  Днес отидох на ФМ /15-ти ден от МЦ/, само че тук, където живея, а не при моя гинеколог в София, та тотално се сбърках!  В дясно фоликулът е само един - пак 12мм и един в ляво - 11 мм... Или нещо не ми е в ред, или този доктор "не го бива"! Имам мокра ЦС, боцкания и тежест в дясно. В сряда пак ще отида при него на ФМ и СПИРАМ с всички изследвания, ФМ и дебнене на ову.! Иначе ще врътна!

# 661
  • Мнения: 900
Кина сигурно има грешка. Те и самите ехографи дават разлика, така че не се притеснявай Simple Smile. Аз днекса съм на работа и се чувствам доста демотивирана след отпуската.  Ден 29 на цикъла, надявам се да ме пропусне. Камелия съжалявам за цикъла, ще се разминем с дните няма да вървим заедно вече..

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте, момичета. Чета ви често,но пиша-нищо ново, продължаване с бебеправенето.
Този месец 4-5 дни преди цикъла (събота) ми се появи кафяво течение, днес пак..... За първи път ми се случва, с късна О съм на 15-16 ден.....и цикъл 30-31 дни... На какво може да се дължи това?

# 663
  • Мнения: 1 380
Доста ще да е тази разлика, Шик..
Момичета, интересно ми е - от колко време опитвате за бебче; правили ли сте си изследвания и какви?
Шик, а вие по естествен ли начин ще опитвате или ще прибегнете до инсеминация, например?
Мими, може и да си бременна, направи си тест!

# 664
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
МиМка  овулация на 15-16 ден не е късна. Зацапване можеш да имаш или от имплантация или от предстоящ цикъл. Пожелавам ти да е първото!!!!!! bouquet

# 665
  • Мнения: 18 600
Доста ще да е тази разлика, Шик..
Момичета, интересно ми е - от колко време опитвате за бебче; правили ли сте си изследвания и какви?
Шик, а вие по естествен ли начин ще опитвате или ще прибегнете до инсеминация, например?
Мими, може и да си бременна, направи си тест!

Ние лично опитваме от Април тази година и стана юни.Правила съм си женски реопродуктивни хормони в Цибалаб миналата година,ей така да видя всичко в норма ли е и заради акнето.Друго не съм правила.

# 666
  • Мнения: 1 380
Мис, това са 3 месеца - супер! Най-леката и приятна бременност ти пожелавам!

# 667
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Ние опитвахме от януари и стана април. Преди опитите пуснахме спермограма,хламидии,цитонамазка,хормони на щитовидна жлеза.

# 668
  • Мнения: 700
Момичета....бета ЧХГ        <0.100    чакам циклето ... продължаваме с опитите

# 669
  • Мнения: 383
Ние опитваме от юни,но още не е станало.Никакви изследвания все още не сме правили.

# 670
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Ние лично пробваме от юли.Първия път забременях от раз,не съм следила ни овулации,ни нищо.Сега си пресметнах овулацията и ми се иска да родя пролет или лято  Heart Eyes Heart Eyes
Ще чакам да ми закъснее и тогава ще правя тест,ако изобщо ми закъснее де...

# 671
  • Мнения: 18 600
Мис, това са 3 месеца - супер! Най-леката и приятна бременност ти пожелавам!

много ти брагодаря  bouquet Hug

# 672
  • Мнения: 469
Ние опитваме от юни тази година, т.е. вече 2 месеца и нищо. Първата ми бременност беше преди 8 години, непланувана и безкрайно случайна. Мислех си, че когато решим да имаме второ пак ще стане във въздуха, но уви...
Изследвания не сме правили

# 673
  • Мнения: 1 488
Ние правим опити от Април, но още нищо. Следя О, нацелваме я уж, но нищо. Само профилактични прегледи сме правили преди това. Всичко беше наред. Този месец пробвахме и с пре сийд, но без резултат. От този месец спирам да следя О и след сватбата, която е другия месец, отиваме на изследвания.

# 674
  • Мнения: 1 380
Е, че всички опитвате от 2-3 месеца, не е "страшно" положението Simple Smile И при нас малката "стана" от първия месец, без да си имам и представа за какво да следя, а сега опитваме 3-ти цикъл /5 календарни месеца - дълъг МЦ/. Искам вече да се получи, защото почвам да си мисля, че имаме проблем...

Общи условия

Активация на акаунт