Горещото слънце, синьото море - мечти най-искрени сбъдват те! - Тема 312

  • 40 695
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 821
Ето ме и мен отново, ние вече правим много плахи опити  Embarassed Странното е, че овулацията ми трябваше да е в средата на миналата седмица и вече се бях успокоила, че каквото сме направили - направили, сега ми остава да чакам цикъл... Не съм засичала нищо, просто така на късмет. ОБАЧЕ тази сутрин се събудих с много типични за мен симптоми на овулация. Имах тестове за овулация и на шега реших да направя един, за да видя дали е възможно да съм права или си внушавам. И за моя огромна изненада лъснаха две напълно еднакви черти. 17-ти ден от цикъла ми е. Миналия месец пътувахме много в чужбина, а и нали започнахме опитите, от вас знам, че цикълът пощурява, когато се започне...  Crazy Цикълът последните месеци ми беше на 25-26 ден. Но явно вече е тотално разбъркан  newsm78 17ти ден не ми звучи прекалено късно за овулация, но е нетипично за мен, защото цикълът ми е кратичък обикновено. Не знам какво искам да ми кажете, но просто исках да споделя  #Crazy Сега май ще запретваме ръкави отново  Whistling

# 676
  • Мнения: 200
Ние пробваме от повече от година. Имам една неуспешна Б, в 8 седмица. С много изследвания сме, високи NK клетки при мен и с мъжки фактор и сме си за икси ... малко не ми е мястото в тази темичка, но има толкова много положителна енергия тук, че си ви следя постоянно.
Много стискам палци за всяка от вас  fingerscrossed и не спирам да вярвам, че и при нас може да стане щом веднъж е станало ...  Praynig

# 677
  • Мнения: 1 380
Сторм, "потрудете" се тези дни. Аз "изпуснах" 1 месец, защото се заблудих за датата на ову. Злати, а защо не направите икси?

# 678
  • Мнения: 200
Все още сме на вълна подготовка, аз ходя на вливки, за да занижим клетките, а ММ е на добавки за подобряване на спермограмата, но за това си трябват поне три месеца. Септември ще ходим на контролни изследвания и ако са се подобрили показателите ще действаме за икси.

# 679
  • Мнения: 700
Мацки,

Вече 3 месеца не става.....аз ставам скоро на 36. Какво предлагате да направим като изследвания?

# 680
  • Мнения: 1 380
Злати, време не остана! Стискам палци за успех!
Кукувиц, направи основните хормони: естрадиол, тестостерон, LH, FSH /вземи си направление от АГ/ - На 3-ти ден от МЦ. Проследи цикъла с фоликуметрия. Ще разбереш дали има ову.и кога. 7 дни след доказана с УЗ ову.- прогестерон. Ако има някакви отклонения в тези показатели, обърни се към специалист по стерилитет за по-бърза и адекватна помощ!

# 681
  • Мнения: 3 904
Здравейте, минавам телеграфно - на почивка сме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Съжалявам за дошлите Ц... На който гони яйце или две чертички успех!

Куки специално палци за теб от цялото семейство!

Ние гоним О, дано  го хванем яйчицето най-накрая!

Относно времето - при нас е над година и половина. Пускали сме хормони, разширена спермограма, ЯМР, SDI тест, цветна снимка, имунологични и генетични изследвания при мен. Резултат - имам микроаденом на хипофизата и имунонеактивно хашимото, завишени НК клетки и малко мутирали гени като за тромбофилия, ама без да имам проблеми.

Кукувиц, идете в репродуктивна клиника. Не се хвърляй сама на всякакви изследвания. Там ще ти начертаят план на база твоята история... Иначе винаги можеш да започнеш с полови хормони на трети ден, прилактин и хормоните на шитовидната. За повече и адекватен коментар - към репродуктивни спецуалисти. А да не забравяме и разширена спермограма, като там е много важно къде я пускате.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 731
Здравейте отново. По темата - на нас ни отне година и два месеца. Виждам, че доста опитват от едва няколко месеца, не се отчайвайте, не е като по филмите от един път.
Наръсвам ви обилно с шавлив прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Куки, чакам новини   Hug

# 683
  • Мнения: 469
Това за гинеколога и добавките (напр. прогестерон) и аз се замислих дали да не попитам да ми даде нещо, защото и двата пъти на седмия ден (горе-долу) след ову имам страшно силни болки ниско долу в корема и най-накрая нищо... Tired

# 684
  • Мнения: 700
Здравейте отново. По темата - на нас ни отне година и два месеца. Виждам, че доста опитват от едва няколко месеца, не се отчайвайте, не е като по филмите от един път.
Наръсвам ви обилно с шавлив прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Куки, чакам новини   Hug

При вас имаше ли проблеми?

# 685
  • Мнения: 200
Злати, време не остана! Стискам палци за успех!
Благодаря ти КаИна ... Успех и на теб и на всички чакащи щастливите две чертички  Hug

# 686
  • Мнения: 374
Здравейте момиче и от мен
Да се включа и аз...
Първа бременост се получи на 6 месец опити, но приключи фатално 33 седмица.Сега два месеца пак не се получава и в момента имам още 6 дни до М или тест, но нямам големи надежди,че го преживявам тежко като ми дойде.
Много се надявам всички в най-съкорошно време да видим двете чертички.УСПЕХ
Куки силни палчета за теб

# 687
  • Мнения: 900
Здравейте, ами мила ние опитваме от около 8-9 месеца вече неуспешно. Изследвай се аз уж нямам проблема.  Мъжа ми е с лоша спермограма и сега пие добавки затова продължаваме да опитваме по нормален начин, но ако до края на годината не стане ще мислим за инвитро. Лоша спермограма имам предвид занижени показатели- все пак не е пълна липса на сперматозоиди. Подвижността е около 36-7% а трябва да е нас 50%. Количеството е около 9 млн, а трябва да е около 14-15.  Морфология 2%, трябва да в над 4%.  Не са добре особено нещата, но мъжа ми си пие добавлите вече 2-3 седмици и доктора каза да опитваме, че не е невъзможно да стане все пак..  Божа работа ..

# 688
  • Мнения: 1 380
Доколкото знам тези добавки доста помагали... П.п. И аз чакам Куки, ама никаква я няма  Whistling
Късмет и успех на всички ни, да изпратим лятото с положителни емоции и блага вест!

# 689
  • София
  • Мнения: 2 731
Куковиц, аз съм с ПКЯ, но след като премахнаха полип забременях. Не мога да кажа дали той е пречел или просто тогава съм имала овулация.

Общи условия

Активация на акаунт