За разходка е прекрасно, а на ЮНЧЕТО в корема му е все по-тясно

  • 52 847
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 980
На мен ми исписали Проспан за кашлица. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 258
Момичета, вие какво ще вземете за завиване на бебето - одеяло, спален чувал или има едни пеленки, които се сгъват по определен начин и бебето е като повито?

# 47
  • Мнения: 103
Ето ви един лек от мен за кашлица, едно време карах коклюш и един професор бог да го прости ме излекува с този сироп и едни синапени компреси. Сиропа е 60мл хладка вода с една супена лъжица сода се разбъркват с 60мл охладен захарен сироп, като сиропа се прави като за сладкиш (1вода:1захар). Бърка се преди всяко пиене и по една лъжичка на час, като сиропа трябва да се изпие в рамките на деня и го дръжте покрит. Дано да ви помогне, аз всвки път като се разкашлям с това се лекувам и много ми помага, досега не съм пила сиропи за кашлица. А за компреса, понеже е синапен и загрява много гърдите незнам до колко е удачен докато сме бременни...

# 48
  • София
  • Мнения: 628
mekroni, аз пих такъв сироп и много ми помогна - за 2 дни пресече кашлицата. Няма как да ти навреди, не се притеснявай - в аптеката ми казаха, че е най-добрия вариант за бременни.

# 49
  • Мнения: 222
Благодаря ви момичета за всички съвети. Аз само един страничен ефект открих-потъмняване на урината. Много се стреснах, докато открия причината. При вас имаше ли го?

# 50
  • Мнения: 980
Аз пък 10 дена съм с някаква хрема. Лигавица се подува и блокира носа напълно. Слагам отривин сутрин и вечер иначе не мога, направо непоносимо е....  Cry Промивки и инхалации не помогат...

# 51
  • Мнения: 665
Момичета бързо оздравяване и се пазете, че това време доста лъже и предразполага към настинки  Hug

Аз да се похваля ние вече сме с едно креватче напред много съм щастлива, вчера го докараха и ММ го сглоби  Heart Eyes
Сетих се да ви попитам цяла нощ ми се схващаха мускулите на корема, подобно като на схващането на прасците на някой случвало ли му се е  #Crazy?

# 52
  • Мнения: 72
Bo0o на мен ми се схваща,не всеки ден.Днес се събудих дори и леко ме наболява ако се изпъна повече.А уж точно заради това схващане АГ ми изписа Магнерот  newsm78

# 53
  • Мнения: 980
Сигурно са контракции. Ако са хаотични - няма страшно. Аз отдавна пия магнерот и папаверин и пак ги имам. Почти веднага мен хваща ако се навеждам прекалено или от физическо напрягане.

# 54
  • Мнения: 1 501
Здравейте, момичета. Днес бях на запис на тонове за първи път ! Всичко мина бързичко де за 15-20 мин. Лекарят ми каза, че няма никакви проблеми, всичко било перфектно с тоновете. Отговори ми  и на разни въпроси, които имах относно раждането. Каза ми, че епидуралната винаги се слагала с катетър, а не наведнъж и намаляването и спирането и също ставало постепенно. Питах и за обезболяването след раждането и той ми отговори, че повечето жени нямали силни болки и нямало нужда, но ако се наложи обезболяват.  Simple Smile Иначе относно раждането го питах дали е мит, че като влезеш в 9 месец можеш да родиш по всяко време, и той ми каза, че една бременна може да роди по всяко време независимо в кой месец е на теория. Хахахахахаха Нашата бебка за 1 седмица от последния преглед както си беше главично сега пак се е обърнала седалищно, отново е нагоре. Много шава нашия бебок.  #2gunfire

# 55
  • Мнения: 980
Аз след Велик ден ще ходя на тонове. Смятам и да мина през кардиолог. Машинката за кръвното постоянно сигналищира за аритмия, само при мен, при мъжа ми не. И понякога ми се засилва пулс поне с 20 единици, без причина, даже в ленало положение.

# 56
  • Мнения: 665
Момичета ами в 8-мя и 9-тя месец колко често се ходи на тонове?

# 57
  • Мнения: 923
Момичета ами в 8-мя и 9-тя месец колко често се ходи на тонове?
Започва се с на 2 седмици веднъж в 8ми и се стига до 1 седмично в 9ти.10 тина дни преди термин е през 2-3дни до всеки ден според случая

# 58
  • York
  • Мнения: 826
Това нещо с честото ходена на тонове ново ли е?
Аз като бях бременна с дъщеря ми никога не съм ходила на запис на тонове. За първи път ми беше след като ме приеха в болницата, седем или осем дни след термин.

# 59
  • Мнения: 923
Знам,че е от много време,но не е задължително.Мисля,че и ЗК не го покрива,но е препоръчително поради ред причини

Общи условия

Активация на акаунт