Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 67 831
  • 878
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 22 036
Не, определено не е от там. Но съм чувала често "Ще си ходя на Търговище".  Laughing

О, то редовно съм чувала "Ще си ходя на София", респективно на...  Grinning.

# 826
  • Мнения: 5 405
Юхуу Sunglasses.
Днес съпругът ми ми сбъдна още една мечта Flutter. Ей, летя, летя!

# 827
  • Мнения: X
"Хайде да се анабасваме"- днешния бисер.
На плаж сме на едно езеро. Час с колелата до тук. Хубава неделя.

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 15:01 от Анонимен

# 828
  • Мнения: 39 842
Сбъдваща, какво каза?  Rolling Eyes
Прави ми впечатление как се пише тук, но го казвам не с лошо.
Дънкена пола, пазаря, куся, оплюмча......
Даун, ти печелиш и с усмивката ти! Не бъди скромна.
Имам страхотен препарат за фурна(е, може и да се задушиш, ако си новобранец  #Crazy), но и моята следваща фурна ще е с пиролиза.

# 829
  • Мнения: X
Хайде де, сети се. Лесно е.

# 830
  • Мнения: 39 842
Да се хванат на бас?

# 831
  • Мнения: X
Видя ли, че е лесно.

# 832
  • Някъде там
  • Мнения: 16 374
Сбъдваща,какво стана с кампанията?
На магазина, го казваме тук да,но когато отиваме да пазаруваме. Rolling Eyes
И мен много диалекти ме дразнят,но и много използвам без да се усетя.Старая се да говоря без тях, но понякога не се получава.
Майка ми например много използва койо..(кое),ах колко ме дразни, но не и правя забележки. На децата само правя.

# 833
  • Мнения: X
"Дънкова" е не по-приятно за ухото от "дънкена", но съм забелязала, че на Ша й звучи изискано.

# 834
  • Мнения: X
Давиз, 447 новорегистрирани донори само вчера. Чакаме обработката на кръвните проби.

# 835
  • Мнения: X
Преди време из форума попаднах на "цитонна маска". Оцъклих се леко като го прочетох.

# 836
  • Някъде там
  • Мнения: 16 374
Страхотно.Дано сред тези донори има много подходящи и детенцето има шанса. Hug Heart Eyes

# 837
  • Мнения: 39 842
"Дънкова" е не по-приятно за ухото от "дънкена", но съм забелязала, че на Ша й звучи изискано.
Ако не е дънкова, каква е? Как е правилно?

# 838
  • Мнения: 22 036
Сбъдваща, страхотно сте се справили. Дано има подходящ.

# 839
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 668
Уф. Все се заричам в единствения си почивен ден да не слугувам на къщата, ама на! Днес ММ е на работа, аз се излюпих в 9 и се метнах. Сменях чаршафи, 3 перални се извъртяха, прострях и прибрах, готвих, чистих, нахраних децата, писахме домашни с малката  Tired Сега обаче следобедът е мой. Жалко само, че е облачно и не става за плаж.

Снощи някакъв ударил колата отзад в едно кръгово. От удара ММ си ударил отзад тила. И онова говедо избягало. Полицаите казали, че има камери в този район достатъчно и ще го открият, ама... Щетите не са големи, сгъната е отзад колицата, ама си е разход. Сега ще пиша на застрахователя да видим какво може да се направи.
В същото време и аз имах разправии с полицията снощи. Дойдоха в бара 2 групи англичани. Завзеха терасата, пиха, ядоха, нормално, като за англичани. Но в един момент... се сбиха. Захвърчаха едни чаши, бутилки, пепелници  Shocked Ние всъщност тогава разбрахме, че не са заедно, де, че са две отделни групи. Мале, каква нерва ме хвана, така се разтреперих и то не от страх, ами от адреналин някакъв. Крещяха, вилняха 5 минути, счупени носове, насинени очи и който откъдето е, разделиха се в две посоки и си тръгнаха. После мина патрулката и каза, че са ги прибрали всички. 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт