Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 67 838
  • 878
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 10 774
На мен пък винаги ми е бил странен израза посяване на дърво, дървото се засажда, също и доматито, дънкана пола и т.н. Като се замисля, преди ми правеше повече впечатление, сега вече не.

Предполагам във вторник ще пристигне колелото, че Борис ме подлуди. Simple Smile
hahaha Сесили, времето е с теб, при нас е дъждовно, добро оправдание, че не може да се кара колело Laughing

Всъщност май спря дъжда, отивам да простирВам една пералня и май ще дръпнем до мола.

# 811
  • Мнения: 22 573
blackcat6, при нас не вали, само е ветровито. Пекнало е едно слънце и изобщо няма намерение да завали. Simple Smile

Все още се чудя дали да поръчам 14 или 16цола? Той в момента е 105см и реално колелото ми трябва за това лято само.

# 812
  • Мнения: X
Дънкана пола не съм чувала, но съм чувала дънкено яке. Grinning

# 813
  • Мнения: 10 774
Все още се чудя дали да поръчам 14 или 16цола? Той в момента е 105см и реално колелото ми трябва за това лято само.
Когато купихме колело на сина ми го водихме да го премери.
Имаше промоция на колела и мъжът ми взе две едно за него, едно за детето. Да, ама на това колело се оказа, че детето не може да се качи, просто защото е огромно, та по стечение на обстоятелствата и аз се обзаведох с колело. Тогава го заведохме в магазина, момчето го качи на няколко и даже това което той препоръча и детето си го беше харесало. Стойката и усещането са определящи.
Много зависи от модела, може да се окаже че и 16 цола ще може да кара, а пък нали и помощни ще има.
Ако имаш възможност вземете колело след проба на модела.

Цвети, значи по-скоро е дънкЕна пола Laughing

# 814
  • Мнения: 6 744
Въобще не ми прави впечатление кой как пише тук във форума, стига да не е с груби правописни и пунктуационни грешки.
Даун, не ме успокои, а се притесних за теб Hug стискам ти палци всичко да мине спокойно.
Светкавица, честито ви bouquet

# 815
  • Мнения: 22 036
Въобще не ми прави впечатление кой как пише тук във форума, стига да не е с груби правописни и пунктуационни грешки.
Даун, не ме успокои, а се притесних за теб Hug стискам ти палци всичко да мине спокойно.
Светкавица, честито ви bouquet


Кате  Hug. Аз всъщност се забавлявам, защото постигнах някакъв резултат за около две седмици, а преди мен са се борили с него две години. Аз съм доста буйна по природа, но някак успявам да съм спокойна в работна обстановка.

# 816
  • Някъде там
  • Мнения: 16 380
Аз пък не гледам какво пиша като пиша тук или във фейсбук и вечно забравям запетайки,за това и не ми прави впечатление и другите дали грешно или диалектно са писали.
Чета какво е написано а не как.
Много ми е странен обаче как говорят в Петрич и Сандански. Блузкички дъкички и тн..
Сесил ако можете водете го да премери някъде какво ще му е удобно и тогава поръчайте.

# 817
  • Мнения: 748
Светкавица, имаме една праскова с такива листа. И при нея не се виждат листни въшки. Едни приятели я видяха и казаха, че трябвало да се напръска с нещо и ще се оправи. Аз обаче им казах, че баща ми се занимава и не обърнах внимание на името на препарата. Нещо с "Д" май беше.

Аз не поправям грешки във форума. Все пак е място за български майки, не може всички да са образовани ... като нас. Всъщност много ме дразнят потребители с претенции, които пишат с грешки. А най-много се впечатлявам от учители, които пишат с правописни грешки и други, които заявяват "Х, ти си страхотна. Защо не си учител на моето дете?!?"

# 818
  • Мнения: 10 774
Аз също не поправям, защото писането тук го приемам като чат - бързо, каквото го мисля на момента, т.е. не се старая да подбирам и думите, а ако пиша от телефона пък задължително имам грешки, предполагам и с другите е така и не се впечатлявам. По-скоро диалектите са ми интересни, но е нормално в различните краища да се говори на диалект.
Имах съквартирантка която на обелките казваше люб/пки (не знам с Б или П се пише), на трохите - трошки, а всеизвестно е, че трошка наричаме и стара кола. Няма значение, важно е да се разбира кой какво пише Simple Smile

Чистих печката и се сетих за Янтра и Жаклин когато коментираха пиролизата. Ще попрочета още по темата и започвам да си мечтая за такава, нали мечтите се сбъдват. Кухнята ни въобще не е за смяна, ама, може пък да ме огрее Laughing

# 819
  • Бургас
  • Мнения: 16 666
Добър ден! При нас времето е супер,въпреки снощният дъжд. С децата сме в парка. Баткото кара колело със съученици,малкия скача на батута,а аз съм се размазала на една пейка. Хапнахме странджанки 😉 и сладолед,пих и кафе. Сега мога и да ударя една дрямка,ако нямаше толкова много хора. Въпреки че пих хапче,алергията ми пак се обажда...аман.

# 820
  • Мнения: 22 036
Аз също не поправям, защото писането тук го приемам като чат - бързо, каквото го мисля на момента, т.е. не се старая да подбирам и думите, а ако пиша от телефона пък задължително имам грешки, предполагам и с другите е така и не се впечатлявам. По-скоро диалектите са ми интересни, но е нормално в различните краища да се говори на диалект.
Имах съквартирантка която на обелките казваше люб/пки (не знам с Б или П се пише), на трохите - трошки, а всеизвестно е, че трошка наричаме и стара кола. Няма значение, важно е да се разбира кой какво пише Simple Smile

Чистих печката и се сетих за Янтра и Жаклин когато коментираха пиролизата. Ще попрочета още по темата и започвам да си мечтая за такава, нали мечтите се сбъдват. Кухнята ни въобще не е за смяна, ама, може пък да ме огрее Laughing

И аз намирам общуването тук за по-неформално. Има и ужасяващи постове, но дребни грешки не ми пречат.

Кет, и аз сменям фурната в момента, но се отказах от пироизата май. Не съм мила фурната повече от веднъж годишно и май ще си спестя допълнителните пари. Още чакам Янтра и Жаки да ми кажат какви са техните  Crossing Arms. Намерила съм един доставчик, който може да ми я докара от Европа и разликата в цената е тройна, но още не съм се спряла на модел.

# 821
  • Бургас
  • Мнения: 7 497
Карз, какви хапчета пиеш? И аз трябва за започна, че вече не се трае, а забравих миналата година какви пих.
Ходихме до Морска гара, сега кратка почивка и после на цирк.

# 822
  • Мнения: X
Лиляна, и на мен НА магазина ми е странно, макар че стринка ми, която е от
Варна го използва. Свикнала съм и и да казва тоалет за тоалетната, а и стирка.
Не е драма, просто е диалект.

Стирка и тоалет да, но НА магазина не е варненско.

# 823
  • Мнения: 22 036
Лиляна, и на мен НА магазина ми е странно, макар че стринка ми, която е от
Варна го използва. Свикнала съм и и да казва тоалет за тоалетната, а и стирка.
Не е драма, просто е диалект.
newsm7
Стирка и тоалет да, но НА магазина не е варненско.
Чувала съм го там, като че ли, но може и да го бъркам с Пазарджик  newsm78.

# 824
  • Мнения: X
Не, определено не е от там. Но съм чувала често "Ще си ходя на Търговище".  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт