ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 64 307
  • 1 307
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 586
Кликваш ли в търкалцето имам собствена картинка? А на промени профила долу вдясно?

# 196
  • София
  • Мнения: 39 958
Добър Ден, искам да си сложа нов Аватар, но нещо все не успявам, размера ми е намален, слагам го в "избери собствена картинка", и сега, нямам нито този, нито анимирания ми. "Гола" съм без картинка. Weary
Оправих ви аватара.
Кликваш ли в търкалцето имам собствена картинка? А на промени профила долу вдясно?
Не в това беше проблема.

# 197
  • Мнения: 6 362
мога ли да я направя наново сега сутринта и да се сменя още рано сутрин?

Няма значение по кое време на деня е направена, всички лентички се обновяват по едно и също време - след полунощ българско време.

# 198
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Кликваш ли в търкалцето имам собствена картинка? А на промени профила долу вдясно?

Да, да...и на двете места цъкам newsm78

Опаааа, станало е newsm44

П.С. Сега виждам, че благодарение на AnMary-Благодаря Ви smile3525

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 17:38 от Sisi ke4

# 199
  • Мнения: 1
Здравей Маmmа, би ли ми казала за условията за реклама в сайта. Благодаря предварително.

# 200
  • София
  • Мнения: 39 958
Здравей Маmmа, би ли ми казала за условията за реклама в сайта. Благодаря предварително.
Вижте линка - http://www.neg.bg/adv

# 201
  • Мнения: 4 275
Явно някой си прави безплатна рекламка ... При това доста дискретно ... Tired

Момичета за репинг не сте ли чували? При мен за 9 процедури свалих 12 кила и то основно от ханша и бедрата!

Аз с какво ли не се мазах докато проумея, че стриите се махат само от специалист. След необходимото лечение от опитна козметичка сега мога да се гордея отново с кожата си. Съветвам ви и вас да постъпите така.

Здравей, мога да ти препоръчам студиото където ми помогнаха на мен.
За мен мястото е перфектно, за 9 процедури свалих 12 кила, но с една процедура не става, ако някъде ти го обещават не им вярвай. За адрес и цени пиши на лични да ти ги изпратя, че да не правим реклама, но не е скъпо.

Здравейте момичета, явно много от вас имат този проблем. Разбира се диетите са добри, но свалят предимно от други части на тялото. При мен решението се оказаха репинг процедури - от 9 процедури свалих 12 кила основно от тези части - още на седмата процедура влезнах в старите си панталони отпреди две години.  

Най - добре се обърни към козметичката така информацията ще е по - прецизна. Сега тя направи свое студио можеш да видиш на www.studioparis.bg
 Търси Вени - тя ми реши проблема и до сега не ме е подвела за нищо - много съвестно и компетентно работи.

Не си права при мен стриите изчезнаха, но не с мазане на кремчета, а ги премахна моята козметичка. Попитай при твоята за стриите, ако си от София мога да те изпратя при моята.

За абитуриентския бал на племенницата я заведох в Студио Париж и останахме много доволни от грима. Цената беше 50 лева. www.studioparis.bg Ако искаш мога да ти изпратя и снимки.

За Пловдив не зная, но в София бодирепинг предлагат в Студио Париж на Гладстон 32. Поне при мен дава много добър ефект.

... Ако някой се интересува от това, да ми пише на лични- ще дам координати. Аз напълно се доверявам на козметичката си. Салонът е в центъра.

Маски около очите се правят- но в салон. Моята козметичка ми прави веднъж в месеца терапия за околоочен контур- слага пачове със серум. Използва ултразвук и ми слага ампули- френски.  Действа и с някакъв друг уред с озон. Нямам бръчици около очите, а  не съм в младежка възраст. thumbsup

Здравей, изглежда професорката ти не се е старала много. Аз имам поне десетина бенки отстранени с електрокоагулация и още толкова с криотерапия и до сега нямам следа от тях. Явно моята козметичка се е научила добре и се старае.

Здравейте момичета, и моят синимаше проблеми с акнето, препоръчаха ми роакутан, но като прочетох повече за вредностите добре, че не го купих.
Помогна му моята козметичка с някаква чешка серия. Сега няма нищо, а преди го беше срам да излиза.

Студио Париж в центъра до Витошка.

Здравей, препоръчвам ти Вени от студио Париж. Намира се в центъра на Гладстон до Витошка. Не е точно в твоя квартал, но цените са много добри и е внимателна.

Аз също си мислех да спестя от кола маска това лято, но моята козметичка е запазила ниските си цени от миналата пролет. Направи ми цели крака за нула време само за 19 лева така, че не виждам смисъл да се мърлям в къщи.  

Мога да ти препоръчам салона на красота на мойта козметичка. Намира се на Гладстон до Витошка. Сайта им е www.studioparis.bg
там можеш да видиш и цени, козметика и услуги. Аз поне съм много доволна и цените са ниски като се работи с качествена козметика. Надявам се да съм била полезна.

Момичета за крема не съм ползвала, но при моята козметичка редовно идват за процедури за уголемяване на бюста. Има много момичета доволни от ефекта, ако се интересува някоя да пише на лични за да не правим реклама.

Има доста професионални кремове и маски за избелване, но те се прилагат само от козметици. При моята козметичка съм виждала, че има такава козметика, но не знам каква трябва за твоята кожа, че ако сбъркаш....

И аз се присъединявам към препоръката. Ходя при Вени от години още на старото място и съм много доволна. Сега още повече, че на новото място цените са доста ниски, а това разбира се е важно.

Кола маската с патрон наистина къса космите, така казва и моята козметичка. Най- добре е да се прави кола маска с температура 60 градуса и ленти. Моите бяха бръснати дълги години, но моята козметичка се справи с тях и ги разреди.

Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 18:50 от Мишелин

# 202
  • Мнения: 6 362
И не само през този акаунт.
Благодаря!

# 203
Izvinete,no nemoga da razbera ot koe menu i kak da si smenq parolata.Ili ne sum razgledala dostatuchno?

Blagodarq predvaritelno

# 204
  • Мнения: 6 362
Моля, пишете на кирилица! Кирилицата тук е задължителна!


За да може да смените паролата си, трябва да сте се логнали с потребителското си име. Виждам, че сте били онлайн като регистриран потребител преди половин час, т.е. предполагам, че нямате проблем със забравена парола.

Въведете в полетата горе вляво потребителското си име и паролата и натиснете бутона ВХОД до тях.
След това влезте в - Потребителски настройки
Попълнете двете полета "Избери парола" и "Потвърди парола" и натиснете бутона "Промени профила" (системата ще изиска да въведете старата си парола).

# 205
  • Мнения: 19
Здравеите !
Искаме да бъдем включени в списакът на първа страница на форумът-Да пазаруваме от УК. Два пъти сме писали до Танчето, която прави този списак, но не ни е отговорила досега.
Незнаем към кого е редно да се обърнем за това,за да не прозвучи като подмолност или реклама !
Поздрави!
Илиана

# 206
  • Мнения: 19
Пoлучихме отговор от Танчето  bouquet

# 207
  • Мнения: 150
Здравейте!
Бих искала да Ви помоля да изтриете профила ми, като предполагам,че заедно с него биват изтрити и мненията/темите, които съм пускала.
Въпросът е личен и не бих искала да се впускам в подробности, но последната ми тема ми докара някой ядове, за които сама съм си виновна и затова се обръщам към Вас с такава молба.

# 208
  • Мнения: 6 362
При желание на потребител да бъде изтрит профила му, не се изтриват направените през този профил публикации.

Ако желаете да се изтрият конкретни публикации, пишете ЛС на Tatti и ако е възможно и това не касае публикации на други потребители, то съответните публикации ще бъдат премахнати.

# 209
  • Мнения: 143
Поредният потребител промотиращ сайта си - bogoslovova.

Цитат
Поръчах си гривна и висулка от www.359sale.com и днес ми ги доставиха. Наистина са страхотни, не съжалявам!!! Да, няма голямо разнообразие, но се надявам занапред да има.

Цитат
провери тук www.359sale.com

Цитат
Просто изглежда доста по-различно от останалите онлайн магазини. Не е просто готова система, която са се втурнали да правят всички и да продават какво ли не. Да, и това, че искат регистрация. Не можеш дори да разгледаш ако не си направиш регистрация. Аз се регистрирах. Има колекция бижута от стомана и кожени гривни. Даже си харесах някои неща - изглеждат страхотно. Трябва да се реша обаче, тъй като приключва другата седмица. Затова и питам дали някой е пазарувал вече оттам.

Цитат
здравейте,
попаднах на този сайт за разпродажби http://359sale.com. Някой пазарувал ли е оттам? Звучи доста обещаващо.

Не съм клюкарка по принцип, но ... това ОТКРОВЕНО ме дразни!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт