Звездни компромати - 344 част

  • 95 806
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 903
Виктор Николаев е от хората, на които имаш желание да разбиеш носа. И сигурно като дете доста са му го разбивали, защото такива като него дразнят от малки. И двамата с онази Цолова бяха ужасни като водещи. Мечтата ми да ги разкарат, за да мога да гледам сутрин, ми се сбъдна наполовина- махнаха Цолова. Но пък онзи мрънкащия остана. И сега на помощ му идва лошо изрусена, лошо говореща и глътнала бастун бъдеща президентша.
 
Мисля си, наистина ли им приличаме на глупаци?

# 706
  • Мнения: 3 819
Аз много харесвах Деян Веселинов, който водеше "Събуди се" с Мирослава Иванова.
Не знам защо го махнаха и къде отиде това момче.
Мисля, че той и Миа Сантова биха били страхотни водещи на сутрешния блок.

# 707
  • Мнения: 5 903
Също Мия Сантова и Николай Дойнов.

# 708
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 509
 Банова-Роскова малко ще води сутрешен блок.Според мен бързо ще излезе в майчински.

# 709
  • София
  • Мнения: 4 328
Билян@, в "Дефицитите на една журналистика", как къде Wink
ама се чудех дали да не е и в смешките Simple Smile

# 710
  • Мнения: 17 546
Имах толкова известни мъже в живота си...
Колко "толкова"?! Mr. Green Не се говори тъй! Crazy Че може да се тълкува по различни начини, защото в "толкова" може да се вмести доста народ...

# 711
  • Мнения: 24 434
Деси Банова щяла да заеме мястото на Цолова в сутрешния блок. А защо на този стол не сложат Миа Сантова?
Деси Банова освен времето друго представяа ли е до сега...изобщо журналист ли е? Не че гледам ТВ, но определено Мия Сантова има много повече опит.

А Цолова защо изобщо я махнаха?
Защото Ники Дудка Бареков искаше прокурорска проверка на доходите и, защото имала по-скъпа къща от него Mr. Green

# 712
  • Мнения: 7 848
Билян@, в "Дефицитите на една журналистика", как къде Wink
ама се чудех дали да не е и в смешките Simple Smile
Забравих да сложа това:  Mr. Green, разнасяй , където ти душа иска, Виж ти. И смешките... То ФБ вече е медия, аз там го видях.

# 713
  • София
  • Мнения: 12 233
В кой профил на Банова четете новината за Сутрешния блок?

# 714
  • Мнения: 4 871
Аз много харесвах Деян Веселинов, който водеше "Събуди се" с Мирослава Иванова.
Не знам защо го махнаха и къде отиде това момче.
Мисля, че той и Миа Сантова биха били страхотни водещи на сутрешния блок.
Този е толкова, ама толкова бездарен и дразнещ, че добре направиха като го махнаха. Заради него спрях да гледам сутрешния блок. Тя сама водеше в началото и много ми харесваше, добре си се справяше. Той беше с твърде голямо его. Някои го харесваха, защото е смятан за симпатичен, но дори и това не може да поправи некомпетентността му.

# 715
  • Мнения: 3 826
А Цолова защо изобщо я махнаха?

  Защото засягаше неудобни теми,
та се наложи Шиши да им праща ''много поздрави'',
направо си помислих, че не ги убият по стара руска традиция,
все пак само я уволниха, все още не сме като в Русия ....

# 716
  • Мнения: 485
Добре де, само на мен ли сочената за невероятна красавица актриса от "Откраднат живот" Диана Димитрова изобщо не ми е красива? Някак съвсем обикновена и незапомняща се ми е. Не бих я разпознала на улицата, повечето българки изглеждат така.
Като четох коментарите тук и в дир реших, че става въпрос за голяма хубавица, та от любопитство отворих интервюто. Ами...мъжкарана, опитваща се да изглежда cool и артистично. И не, не харесвам чалга визия, падам си по естествената красота, но точно нейната за мен не е отличаваща се с нищо.

# 717
  • Мнения: X
Също Мия Сантова и Николай Дойнов.

Най- любимият ми тандем за всички времена!!!  Heart Eyes

# 718
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Кюнегонд, гримирана си е много красива. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 485
Кюнегонд, гримирана си е много красива. Simple Smile
Ммм не знам, въпрос на вкус. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт