Звездни компромати - 344 част

  • 95 807
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 676
На мен Мегън ми харесва в интервюто. Което е малко със странни въпроси. Харесва ми и в тяло и в лице... въобще цялостно на мен ми харесва. За Кейт нали вече е говорено от кога се готви момичето за този пост. Така че сравнението там е неуместно.  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 4 871
Тъкмо изгледах интервюто с Хари и Меган... Ами личи й че няма роялската школовка. Сладка е Мегънчето, но хич не се вписва в картинката. Само говори, говори, говори... Но нека са щастливи...К'ат се обичат младите - да се взимат.
Хвърлих едно око и на годежното интервю на Уили и Кейт. Е, там какво обучение е паднало. Кейт 10 години буквално са я шлифовали. 2 висшета по аристокрация е изкарала преди да се хвърли в дълбоките води.

Хах, я какво ми попадна току що... Мегън отговаря на въпроси за Великобритания. Кой да знае... Видео:
Скрит текст:



На мен ми се струва ужасна като държание.
На снимки винаги ми е изглеждала от типа секси мацка, а не дама.
А  от горното видео направо ми падна ченето.
Хари да се бракува за толкова пошло създание!
Не случайно има слухове, че Хари не е от Чарлз.
Може би има някакъв комплекс от това и въпросната Меган му помага да го преодолее.
Не завиждам, Хари не е мой тип.
Точно пък Хари е живо копие на Чарлз, така че не знам къде ги четеш тези неща, ама (най-вероятно) не ти е вярна информацията.

# 737
  • Мнения: X
Екстра си е Меган, тъкмо да вдъхне малко живец в кралския двор. Аз и Кейт и Уилям харесвам като двойка, но годениците са по-свежарски образи!

# 738
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650



Организацията на шоуто на В.Сикретс...от началото до края- с кастинга, сцената, костюмите...

# 739
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Къде го гледате това интервю с Мегън
От тубата сигурно. Ето това е може би : https://www.youtube.com/watch?v=Ymovqj73k1Q


Скрит текст:
Тъкмо изгледах интервюто с Хари и Меган... Ами личи й че няма роялската школовка. Сладка е Мегънчето, но хич не се вписва в картинката. Само говори, говори, говори... Но нека са щастливи...К'ат се обичат младите - да се взимат.
Хвърлих едно око и на годежното интервю на Уили и Кейт. Е, там какво обучение е паднало. Кейт 10 години буквално са я шлифовали. 2 висшета по аристокрация е изкарала преди да се хвърли в дълбоките води.

Хах, я какво ми попадна току що... Мегън отговаря на въпроси за Великобритания. Кой да знае... Видео:
Скрит текст:



На мен ми се струва ужасна като държание.
На снимки винаги ми е изглеждала от типа секси мацка, а не дама.
А  от горното видео направо ми падна ченето.
Хари да се бракува за толкова пошло създание!
Не случайно има слухове, че Хари не е от Чарлз.
Може би има някакъв комплекс от това и въпросната Меган му помага да го преодолее.
Не завиждам, Хари не е мой тип.
Точно пък Хари е живо копие на Чарлз, така че не знам къде ги четеш тези неща, ама (най-вероятно) не ти е вярна информацията.
Според мен единствено вярна ще да е информацията на присъстващите на бебе-правенето Grinning
На мен Хари ужасно много ми прилича на комбинация между Даяна и коняра. На Чарлз намирам толкова,колкото от всеки друг англичанин национален типаж.

# 740
  • Мнения: X
За мен си приличат Хари и Чарлз и са ми странни подобни спекулации.

# 741
  • Мнения: 1 759
А кой е коняра?

# 742
  • Мнения: 2 114
За мен си приличат Хари и Чарлз и са ми странни подобни спекулации.

Абсолютно са едно към едно.

# 743
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Херцогинята Кейт е споделила, че много се вълнува от предстоящата сватба на Хари и Меган. Ето няколко нейни снимки, понапълнила е бузките сякаш. Бременността й отива!
Скрит текст:





# 744
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
И двамата с Даяна имат характерни черти и носове. На мен хари ми прилича повече на комбинация между Даяна и Джеймс, отколкото на Даяна и Чарлз.
Скрит текст:

# 745
  • Вестерос
  • Мнения: 38 285
На мен пък много ми мяза на Чарлз.

Хари и Мегън ще имат интересни дечица Simple Smile

# 746
  • Мнения: 2 114
Има ли вероятност да се роди негърче? Grinning

# 747
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Сега чета в едно списание, че ги е запознал Джъстин Трюдо. А Мегън от малка искалада бъде принцеса ( държала се като такава 😂) и целенасочено се е включвала във всякакви благотворителни мисии.🙄

# 748
  • Мнения: X
А има си хас, то и за Кейт се пишеше същото.

# 749
  • Мнения: 1 759
Те май всички момиченца като малки искат да бъдат принцеси....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт