Неангажиращи отношения

  • 28 888
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 647
Това "бяхме се разбрали без чувства" ми звучи малко като научна фантастика. Чувствата не могат да се контролират или поне е доста трудно, особено при жените.  За мъжете е ясно - при тях нагонът е водещ, чувства се появяват евентуално, но не много сигурно, на един по-късен етап. И въобще в една такава уж неангажираща връзка, пак оставяш частица от себе си и от емоциите си. Може да е много хубаво всичко, но ми се струва и изтощаващо, особено пък при връзки, продължаващи дълго време. Все нещо ще ти трепне под лъжичката, няма как и продължавайки да търсиш този човек,  мисля си, че има някакви наченки на чувства. Неангажиращи могат да бъдат само за мъжете, жената винаги оставя частица от чувствата си.

# 151
  • Мнения: X
Трудно е без чувства, наистина. По-скоро го възприемам, като "без собственически" отношения. И аз и тя бяхме свободни и не си звъняхме а въпроси - къде си, с кого си... Беше много хубаво, дори красиво. Някои хора няма да го разберат, но аз го преживях.

# 152
  • На Марс
  • Мнения: 8 719
Една неангажираща връзка може да сработи само ако двамата са щастливо женени любовници, инак единият винаги страда - макар и да не го показва. Лично мое мнение по наблюдения Simple Smile

# 153
  • Мнения: 15 619
Щастливо женени любовници!?  Joy  Т'ва някакъв нов термин като "щастливите кокошки" от птицеферма ли е?

# 154
  • Мнения: 5 647
Баси, колко сме назад с мат’рЯла. До преди малко си мислех, че само тия дет са нещастни и имат проблвми в брака си, прибягват до любовници, а то какво излезе 🤣🤣🤣🤣

# 155
  • Мнения: 3 231
Любовницата е онази част от пъзела, която прави животът на мъжа абсолютно завършен. Ако е подбрана правилно, разбира се. Ако не, цялата картинка рухва.

# 156
  • На Марс
  • Мнения: 8 719
Любовницата е онази част от пъзела, която прави животът на мъжа абсолютно завършен. Ако е подбрана правилно, разбира се. Ако не, цялата картинка рухва.

Картинката рухва ако си избрал грешния партньор. Любовница/любовник под път и над път Simple Smile

# 157
  • Мнения: 162
Не е вярно. Чувствата МОГАТ да се контролират. Когато имаш уговорка без чувства и влюбване, възможно е единия леко да залитне, но тази уговорка веднага го "коригира". Поне при мен е така.

# 158
  • Мнения: X
Не мога да разбера, защо мъжа/жената да не могат да се насладят на секса, ей така, Неангажиращо. Трябва ли да правим секс, само ако ще се женим? Или щом правим секс с друг, край, голяма грешка, разбихме семейство, ужас. Не са ли това предразсъдъци?

# 159
  • Мнения: 15 619
Не мога да разбера, защо мъжа/жената да не могат да се насладят на секса, ей така, Неангажиращо. Трябва ли да правим секс, само ако ще се женим? Или щом правим секс с друг, край, голяма грешка, разбихме семейство, ужас. Не са ли това предразсъдъци?
Са, не са, какво значение има за теб?
 Аз, лично, просто ей така, без излишни ангажименти, си се наслаждавам на чашка бира вечер, в жегите, или на леден бъркоч с мента. Плащам и се кефя. Ник(ви ангажименти!   И никой не ми пречи. Ама тя и бирата не участва в никакви междуличностни отношения, дето се иска близост, пък близостта е ангажимент.
 На тебе кой ти пречи неангажиращо да си се наслаждаваш на секса си, щом не щеш ангажименти?

# 160
  • Мнения: 20 060
Разбира се, че са (предразсъдъци). Въпросът е кой какво търси и намира в неангажиращите отношения.
Всеки е свободен да се оножда с когото и както си иска. Тялото си е негово.
Аз се опасявам се, че тук става въпрос за фетиша на "забранения плод". Загаджят се, заженят някои. И им се прииска нещо чуждо, защото нали, те вече са в някаква граница, норма вкарани. Simple Smile

Най-голямата свобода е, когато можеш да избереш сам собствените си граници.

Аз коментирам от собствената си гледна точка. Никога не съм си отдавала ни свободата, ни тялото в собственост на друг (направи ми впечатление, че по-горе се говори за чувство за собственост). Поради това и не съм изпитвала нужда от компенсации на свободи чрез неангажиращи отношения. Съответно съм привлякла и такъв човек към себе си. Ако не желаем да се ангажираме, просто няма да сме един с друг и ще сме си самодостатъчни, всеки с избора си на спорадични връзки и сексуални отношения.

Ако на някого му харесва да си играе игрички, да се крие, да търси адреналин в нещо толкоз прозаично като секс от време на време, ок, щом го кефи. Всички сме с филмите си.

# 161
  • Мнения: 2 013
Не мога да разбера, защо мъжа/жената да не могат да се насладят на секса, ей така, Неангажиращо. Трябва ли да правим секс, само ако ще се женим? Или щом правим секс с друг, край, голяма грешка, разбихме семейство, ужас. Не са ли това предразсъдъци?
Всеки човек е различен. Аз например съм гнуслива Simple Smile Не е поза. Странно е, но съм такава. Всякакви миризми ме отблъскват. Просто ти давам друга гледна точка.

# 162
  • Мнения: X
Не мога да разбера, защо мъжа/жената да не могат да се насладят на секса, ей така, Неангажиращо. Трябва ли да правим секс, само ако ще се женим? Или щом правим секс с друг, край, голяма грешка, разбихме семейство, ужас. Не са ли това предразсъдъци?
При щъркелите мисля, че имаше мъжко и женско за цял живот и не се сменят. За останалите видове животни няма предразсъдъци.

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 23:50 от Анонимен

# 163
  • Мнения: 10
Е жената няма ли да се чувства евтина като е в неангажираща връзка предимно за секс? Аз поне така си мислех, че стоят нещата. Ама май друго е дошло на мода...

# 164
  • Мнения: X
Нещо продава ли се?

Общи условия

Активация на акаунт