Неангажиращи отношения

  • 28 856
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 15 619
Както казах - нужна е известна зрялост и особен житейски хоризонт.
Който не иска да се ангажира, а да ползва за час, два, плаща. На професионалисти. И те като си свършат работата, кой откъдето е и няма драми, и няма ангажименти.
Приятелството, все съм си мислела, че е на друга база. Grinning

# 181
  • Мнения: 2 785
Както казах - нужна е известна зрялост и особен житейски хоризонт.
Който не иска да се ангажира, а да ползва за час, два, плаща. На професионалисти. И те като си свършат работата, кой откъдето е и няма драми, и няма ангажименти.
Приятелството, все съм си мислела, че е на друга база. Grinning

Тукашните професионалистки не струват. Иначе е вариант, спор няма.

# 182
  • Мнения: 30 802
Вижте ся, не оставате човека да се похвали коя БГ старлетка опъва и я е убедил, че и тя е "пич" и да не го търси за повече, ами да се радва, че е опрашена от такъв разкрепостен.

Освен ако под "приятели" не се има предвид еднополови, щото напоследък имало такава мода, при сексуален глад - bromance. Та може BCN това да има предвид под определен светоглед и разкрепостеност - да не ти пука с мъж ли го правиш или с жена. И дали приятелят е Иванка...или Пешо...

# 183
  • Мнения: 15 619
Както казах - нужна е известна зрялост и особен житейски хоризонт.
Който не иска да се ангажира, а да ползва за час, два, плаща. На професионалисти. И те като си свършат работата, кой откъдето е и няма драми, и няма ангажименти.
Приятелството, все съм си мислела, че е на друга база. Grinning

Тукашните професионалистки не струват. Иначе е вариант, спор няма.
Е, хубаво де! Ама как мислиш, тука ли, в майчинския форум, е мястото да се жалваш баш от професионализма на професионалистите и липсата на някои други, дето не са професионалисти, ама и те ти липсват?

# 184
  • Мнения: 30 802
Мисля, че BCN всъщност би трябвало да мине вече на другия бряг. Някак по-културно и арт ми се струва. Като за човек като него хетеро сексът направо не е стилен. То си е банална работа, с дъх на овулация и фертилитет, има и по-фини практики.

Трябва да се замисли за имиджа си и още тази вечер да се преоформи като гей. Може и да му донесе повече успех в индустрията.

# 185
  • Мнения: 2 785
Нищо не ми липсва. Има с кого да правя секс. Споделям впечатления.

# 186
  • Мнения: 19 985
Бе той да се вижда и опрашва с когото си иска. Стига да не ми "спуска" за особено оригинални и зрели безразборните опрашвания. Соре, ама за мен е чиста липса на хигиена. Предимно вътрешна, външната ще я приема за отличителна черта на артистичната бохема. Simple Smile

# 187
  • Мнения: 2 785
Нищо не спускам. Предлагам гледна точка.

# 188
  • Мнения: 19 985
Всички ние предлагаме гледна точка. Това е идеята.
Аз просто давам леко приземяващ ракурс на "колко е яко да сме готини". Wink
Играла съм го тоя филм. Ако те е страх от отношения с хора, това е отличен вариант – сексът с непознати е убежище за собствената ни липса на желание за ангажимент. Пускаш душа, водата измива тялото, а секс-партньорът се стича бавничко в канала.

# 189
  • Мнения: 1 121

 Аз, лично, просто ей така, без излишни ангажименти, си се наслаждавам на чашка бира вечер, в жегите, или на леден бъркоч с мента. Плащам и се кефя. Ник(ви ангажименти!   И никой не ми пречи. Ама тя и бирата не участва в никакви междуличностни отношения, дето се иска близост, пък близостта е ангажимент.
 

А аз се наслаждавам на 3-4 чашки домашна сливова до печката в планинска хижа, в ледена зимна нощ. И нищо не плащам, приятеля, с когото си имаме приказка я е донесъл Simple Smile Също без ангажименти  Laughing

# 190
  • Мнения: 17 407
Свободата не изключва  емоционална ангажираност, тя предполага  избор без  очаквания, естествен ход на събитията. Трудно се получава, оттам идат разочарованието, фалшът, несподелените размисли, страсти,  желания и клишета от сорта на "нека не си разваляме семействата''
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт