Звездни компромати- 356 част

  • 98 208
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 677

Може би следващия път ще бъде морски тюлен? От Варна?

Отговарям и на двете изброени условия (тюлен от Варна), ще се самоиздигна!

# 721
  • Мнения: 5 913

Може би следващия път ще бъде морски тюлен? От Варна?

Отговарям и на двете изброени условия (тюлен от Варна), ще се самоиздигна!
Сто процента съм по-красив тюлен от Варна!

# 722
  • Варна
  • Мнения: 948
Бербатов и той се скъса да ги крие тези деца, но на тази снимка отзад, се вижда едно момиченце в профил Simple Smile
За президентшата- мисля, че няма повече какво да се каже.

# 723
  • Мнения: 5 913
Тази снимка на Брад Пит и Дж. Анистън дали е истинска:

Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 18 821
Абсурд според мен, това е колаж или снимка от древни времена Simple Smile

# 725
  • Мнения: 9 698
И аз не вярвам да се съберат. Та те не са заедно от... колко станаха вече ...15 години? И двамата са имали и имат "друг" живот и едва ли тъжат един за друг.
Дали на някой нормален въобще му е мъчно за гадже/съпруг от преди 15 години?
Не разбирам защо медиите толкова държат да ги съберат? И винаги заглавията са от сорта на "Джен натри носа на Джоли", "Джоли нанесе удар под кръста - среща се с Теру".
Винаги жените са долните кучки в медиите. Мъжете ангелчета...

# 726
  • Мнения: 14 503
Това са други хора, според мен

# 727
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пише, че Клуни го играе сватовник... И ги е събрал... Но и аз мисля, че не е вярно...

# 728
  • Мнения: 4 871
Това не са актуалните им визии-нито Брад изглежда вече така, нито на Джен косата е същата.

# 729
  • Мнения: 11 560
Радева може да не е звезда, но е компромат отвсякъде, така че искате не искате ще присъства в темата "Звездни компромати".  Wink
Аз например като видя постове с Кардашиянови/Дженарови ги прескачам, нищо не пречи да се пропускат и  постовете с Радева.

# 730
  • София
  • Мнения: 23 120
Бербатов и той се скъса да ги крие тези деца, но на тази снимка отзад, се вижда едно момиченце в профил Simple Smile
През телефона не ми се занимава да поствам снимки, но ако чукнеш в Гугъл, и двете деца на Бербатов са показани на някакъв благотворителен мач, в който е участвал.

# 731
  • Мнения: 3 667
Blush

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 16:57 от koki1

# 732
  • Мнения: 461
Венета, Блажко и фризьорът им се обясняват от кога не са правили секс. Rolling Eyes
https://www.instagram.com/p/BgvdTIDFXMl/

# 733
  • Мнения: 17 546
Много ми е симпатична Ралица ама недоумявям как някой ще пропусне връзката и бременността и, те с нейния обиколиха  всички възможни предавания, за да говорят за любовта си..и как не искат да се говори за нея. Малко ъхъ... Да са живи и здрави.
Не че много гледам телевизия, ама в ни едно предаване не съм я видяла със Салпаров да "говорят за любовта си" Rolling Eyes

Благо има вид на малоумен на това видео. Joy

Мале какво лелче е Венета... Тя просто има лелско излъчване, не знам защо! Нищо, че е слаба, че я мацотят яко, просто е... леля. И роклята лелска, и обущата не са за тая рокля, и крачката ѝ са като тръби - от горе до долу равни. И някак това часовниче на ръката завършва лелския образ. Сега и трябва малка чантичка, тип куфарче и една червена баретка с чучка като дръжка на домат и ще е напълно готова! Grinning

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 17:02 от ~Lily~

# 734
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 396
Ох, това нещо фризьорчето е като гол охлюв, толкова гнусно мъжеподобно скоро не си спомням да е показвано Sick
Блажко е мега гига комично създание... hahaha

И на мен ми е много лелска Винетка, нищо че е слабичка, излъчването й е такова.
За разлика от Гала, която ми е страхотно красива 51 годишна жена Peace

Общи условия

Активация на акаунт