Звездни компромати- 356 част

  • 98 210
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 913
И в Първанова, и в Антонина Стоянова имаше една премереност.
И въпреки, че двете са от различен калибър, като се има предвид, че Антонина е далеч по-наясно с президентските работи, и двете оставиха добър спомен.
А в тази жена Радева има нещо дълбоко непоправимо, може би изначално лошо възпитание.

# 676
  • Мнения: 3 667
И в Първанова, и в Антонина Стоянова имаше една премереност.
И въпреки, че двете са от различен калибър, като се има предвид, че Антонина е далеч по-наясно с президентските работи, и двете оставиха добър спомен.
А в тази жена Радева има нещо дълбоко непоправимо, може би изначално лошо възпитание.

Страхотно го каза! Написа! Grinning

# 677
  • Мнения: 4 120
 Хайде стига сте тролили колко нормално е поведението на Радева и как тенденциозно ни я набиват. Сама се набива и се държи като върла селянка, очеизвадно е. И на мен ако ми дойде отгоре да влизам в роля неприсъща няма да знам как да се държа, но ще се допитам до знаещите.

# 678
  • Мнения: 8 547
Десислава Радева изглежда добре и явно много дразни, че са сплотени с Радев и държат един на друг. Тя дразни само с присъствието си дори. Много е разпространен злостно-свекървенския-завистлив манталитет.

А, и според мен се води целенасочена кампания за очерняне на Радев, чрез жена му.
Наистина ли са сплотени?
Аз виждам една напрегната жена, вкопчена в съпруга си. И един симпатичен, но доста пасивен мъж.
Ако не съм права, спешно да викат специалисти в президентството и да работят по промяна на мнението ми. Защото да не се окаже, че повечето българи са на моето мнение.
И да се чуди милата ми Корнелия, откъде да изкопае ново, свежо и достойно лице за следващите избори.
Може би следващия път ще бъде морски тюлен? От Варна?
Не се притеснявай Бойко е наред.
Заслужаваме си го, аз не , ама ти си го искаш😂

# 679
  • Мнения: 8 547
Хайде стига сте тролили колко нормално е поведението на Радева и как тенденциозно ни я набиват. Сама се набива и се държи като върла селянка, очеизвадно е. И на мен ако ми дойде отгоре да влизам в роля неприсъща няма да знам как да се държа, но ще се допитам до знаещите.
Провокираш ме да попитам кога се е държала като върла селянка?

# 680
  • София
  • Мнения: 23 120
Убедена съм, че ако Мелания ни беше първа дама и на нея щяха да й намерят хиляди кусури шепата дами с безупречен стил и вкус тук от темата. :joy
Да, Радева е арогантна, непремерена и първосигнална, което отблъсква и за което не мога да я оправдая. Но всички останали коментари по нейн адрес ми идват като изсмукани от пръстите.
Ха дано следващия президент да е мъж на някоя съфорумка, че да гледам сеир!

# 681
  • Мнения: 4 120
В малоумните си статуси. Като си придърпа мъжО от момичето, зер да не ѝ го вземе.

# 682
  • Мнения: 9 698
Какво общо имат Бойко Борисов, Ахмед Доган, Пеевски, Тръмп и Путин с жилетката на Радева и с Давид Ковардале, бай дъ уей?

# 683
  • Мнения: 4 120
 Следващият да е някой гей, хем няма да навира първия господин, хем ще е сексуално задоволен и спокоен, че незадоволеността много си личи.

# 684
  • Мнения: 8 547
В малоумните си статуси. Като си придърпа мъжО от момичето, зер да не ѝ го вземе.
Глупости
А на последната им визита в Израел и домакините се държаха за тук и това не ви пречеше

# 685
  • Мнения: 4 120
Не държането, придърпването. а статусите са много умни, нали, как навърза котката със спина и гейовете, супер.

# 686
  • Мнения: 8 547
Следващият да е някой гей, хем няма да навира първия господин, хем ще е сексуално задоволен и спокоен, че незадоволеността много си личи.
Ще ме извиниш ,но този коментар е мега прост🤣
Ти да не би да светиш на хората, та да знаеш дали са задоволени сексуално или не

# 687
  • Мнения: 5 913

Не се притеснявай Бойко е наред.
Заслужаваме си го, аз не , ама ти си го искаш😂

Внимавай, мила ми KGB18, някой може да те обърка с Радевата булка. Само дето още не си запяла: работницииии, работничкиии, от вси странииии, сплотете сеееее.😉

# 688
  • Мнения: 8 547
Не държането, придърпването. а статусите са много умни, нали, как навърза котката със спина и гейовете, супер.
Да, с котката беше право в 10- ката

# 689
  • Мнения: 8 547

Не се притеснявай Бойко е наред.
Заслужаваме си го, аз не , ама ти си го искаш😂

Внимавай, мила ми KGB18, някой може да те обърка с Радевата булка. Само дето още не си запяла: работницииии, работничкиии, от вси странииии, сплотете сеееее.😉
Когато факти няма ,извират смехотворни глупости🤣

Общи условия

Активация на акаунт