Нямам желание

  • 12 390
  • 200
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 542
Изтървала съм поста, в който тя споделя, че мъжа и не прави тези неща.

Той ако ги правеше, темата нямаше да съществува.  Grinning

А, не е гаранция. Не във всички случаи проблема е в отношението на мъжа.
Аз родих преди 2 години и 10 месеца, отношенията с мъжа ми са безпроблемни, но желанието ми не е като преди да забременея. По стечение на обстоятелствата още гледам детето вкъщи (до другия месец надявам се) и това дълго майчинство просто ме смазва психически и има периоди, в които никак не ми е до секс. Да не говорим ако съм преуморена, не съм спала или детето е болно. Ми ако ще на Марс да ме закара, не искам и това е. Когато си с малко дете често си изправен пред дилемата: "Да правя секс или просто да поспя?" и често второто надделява, щото без него нали...
Нищо, че секс фуриите в бг мама разправят други неща Stuck Out Tongue Winking Eye

"Безпроблемни" не значи "чудесни" - просто си едно базово ниво.

От последното нямаше нужда, наистина.

# 31
  • Мнения: 3 922
То затова най-голямото изпитание за една връзка е появата на детето. Много двойки се разделят още в първата година след това. Ами не всички мъже са търпеливи и разбрани, та да чакат няколко месеца, дори години, на жената да й дойде желанието. А на някои никога не им и идва.

# 32
  • Мнения: X
JoyJoy
"Безпроблемни" не значи "чудесни" - просто си едно базово ниво.

От последното нямаше нужда, наистина.
Можеш да ги наричаш и интерпретираш написаното от мен както искаш.
Исках да кажа, че проблемът не е в отношенията с мъжът ми, а в моето лично нежелание. Нищо, че тук винаги се опитват да обяснят на жената, че в такива случаи проблемът е в мъжът й. Чак се чудя как още не са посъветвали да го смени, 3 месеца след раждането Joy

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 18:49 от Анонимен

# 33
  • Мнения: 5 258
То затова най-голямото изпитание за една връзка е появата на детето. Много двойки се разделят още в първата година след това. Ами не всички мъже са търпеливи и разбрани, та да чакат няколко месеца, дори години, на жената да й дойде желанието. А на някои никога не им и идва.
Не им идва със собствения им мъж ли или изобщо? Това някакъв страничен ефект от раждането ли е?

# 34
  • Мнения: 2 694
И какво излиза...или секс или дете...трябва да махам розовите очила явно Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 16 203
...или емоционална интелигентност.

# 36
  • Мнения: X
Към авторката? Раждането със секцио ли беше или естествено? Ако не е тайна?

# 37
  • Мнения: 25 677
И какво излиза...или секс или дете...трябва да махам розовите очила явно Grinning

Я си стой при мама...  Laughing

# 38
  • Мнения: 50
Към авторката? Раждането със секцио ли беше или естествено? Ако не е тайна?

Родих секцио, Предполагам, че и това оказва влияние  нищо, че докторът ми казва, че се възстановявам много добре, имам притеснения за самия акт.

# 39
  • Мнения: 3 638
Към авторката? Раждането със секцио ли беше или естествено? Ако не е тайна?

Родих секцио, Предполагам, че и това оказва влияние  нищо, че докторът ми казва, че се възстановявам много добре, имам притеснения за самия акт.
Както предполагах. Страхът е страхотен страстоубиец. Спокойно сега, няма проблем, ще мине. Но е добре да кажеш на съпруга си за тези си страхове.

# 40
  • София
  • Мнения: 24 839
Притесненията обикновено са при нормалното раждане, защото оттам е излязло детето.
Ти за какво се притесняваш?

# 41
  • Мнения: 50
Притесненията обикновено са при нормалното раждане, защото оттам е излязло детето.
Ти за какво се притесняваш?
Притесненията са същите, както при първия секс (в живота), само че тогава поне желанието го имаше. Но не е само това, все едно цялото ми мислене се е променило. Преди много ми харесваше, а сега го намирам за загуба на време.

# 42
  • Мнения: 5 258
Мислила ли си да потърсиш помощ от сексолог примерно?

# 43
  • Мнения: 46 545
Компромиси момичета, компромиси трябва да има от двете страни . Той ще си стисне очите и ще изчака, тя ще си стисне зъбите и ще му даде и така. Егоистично е да се мисли "той ако ме обича ще ме чака да съм готова". При положения, че няма физически причини, секса би повлиял добре за психическото разтоварване покрай майчинството.
След операция не бих карала човек да прави компромис, докато не се почувства физически и психически готов. Ако е искал жена, която е нон стоп на разположение за секс, да не е правил бебе, за съжаление настъпват физически и хормонални проблеми, които не при всяка жена се оправят веднага след раждането.
Ако иска да я разтовари от майчинството, може да гледа бебето след работа, а тя да релаксира във ваната или да иде на масаж, да поспи, варианти за релакс - бол. Като ѝ се освободи мозъкът ѝ от бебето за малко и за секс ще се сети...

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 19:12 от Не се сърди, човече

# 44
  • Мнения: 3 694
Ще трябва да му дадеш, за да не изневери? Просто не разбирам подобни реакции. А най-грозното от всичко е, че жената след като е родила, няма спокойствие и мило отношение към нея, а е длъжна отново като машина да задоволява прищевките на околните. Че тя не е ли човек, няма ли право да има пет минути за себе си, за възстановяването си, което е не само физически, но и психически. Жалко, че мъжете не могат да го осъзнаят и да се поставят на мястото на жената, а се въртят единствено и само около своите нужди. Има ли значение какво става с човека до теб, или има значение само да задоволиш нагона си?! 
А жената няма ли 5 минути, за да задоволи мъжа си?

Общи условия

Активация на акаунт