Нямам желание

  • 12 398
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ще трябва да му дадеш, за да не изневери? Просто не разбирам подобни реакции. А най-грозното от всичко е, че жената след като е родила, няма спокойствие и мило отношение към нея, а е длъжна отново като машина да задоволява прищевките на околните. Че тя не е ли човек, няма ли право да има пет минути за себе си, за възстановяването си, което е не само физически, но и психически. Жалко, че мъжете не могат да го осъзнаят и да се поставят на мястото на жената, а се въртят единствено и само около своите нужди. Има ли значение какво става с човека до теб, или има значение само да задоволиш нагона си?! 

И аз всеки път се нервирам на такива фолклорни, просташки съвети, в стил селска изпитана мъдрост. Първият секс трябва да е когато и двамата са в състояние да го правят. До тогава, нормалният мъж чака. Няма да умре.

# 16
  • Мнения: X
Ще трябва да му дадеш, за да не изневери? Просто не разбирам подобни реакции. А най-грозното от всичко е, че жената след като е родила, няма спокойствие и мило отношение към нея, а е длъжна отново като машина да задоволява прищевките на околните. Че тя не е ли човек, няма ли право да има пет минути за себе си, за възстановяването си, което е не само физически, но и психически. Жалко, че мъжете не могат да го осъзнаят и да се поставят на мястото на жената, а се въртят единствено и само около своите нужди. Има ли значение какво става с човека до теб, или има значение само да задоволиш нагона си?! 
Не могат, защото не са допускани да разберат.В повечето случаи.
Изключвам тия, дето грам не се вълнуват и не се интересуват от детето си.
Я оставете таткото с бебето сами за ден, след седмица пак, да къпе, да разхожда, да успокоява като плаче, да сменя памперси, да пуска пералнята, да видим няма ли да разбере какво е ежедневието на майката и как се чувства тя.
Докато ги щадите, щото видиш ли, те милите "ходят на работа", все така ще е.....ще си мислят, че жена им по цял ден спи/седи/клати си краката и ще се цупондрят, че не получават дозата си секс.

# 17
  • Мнения: 46 582
Именно. Когато стане баща и възрастен не само формално, тогава всичко се регулира и влиза в релси, когато му е времето.

# 18
  • Мнения: 12 888
Аз бях на мнение, че жената като не е на кеф, мъжът да се съобразява, моля, и даже ако е задълго, пак да се съобразява. Честно, не ми е минавало тогава през ума, че може да тръгне по мацки.
И после веднъж гледах някакво предаване, и една възрастна лелка /баба направо, обясняваше, ама много човешки и от сърце - момичета, ако не искате да правите секс, дайте на човека някакъв начин да се разтовари, и да го направи заедно с вас.
Та тогава се бях размислила, и да, измислих начин, който да не ми е противен, но да не държа човека на "пост и молитва" прекалено дълго. Даже му обясних, и да си знае да свършва бързо, защото това е само за разтоварване.
Много ясно, че тия неща отминават, и където е текло, пак тече.

За твоя случай е очевадно, че си напълно изтощена. Помисли не можеш ли да включваш твоя човек  повече в домашните задължения, за да се поизтощава и той повечко, а ти да си отпочиваш. И за съвета на бабата - както решиш.

# 19
  • Мнения: 46 582
Много бабки/лелки си имат своите комплекси и искат да покажат колко са отворени, либерални, сексуални и т.н. Не само, и сред младите има такива. За мен това са празни приказки. Ако човекът до мен не е в кондиция, никога не бих го насилвала, дори за едно бързо. Това не е секс кукла или непознат човек, а такъв, когото уважавам и е нещо повече от средство за задоволяване. Да си се разтовари в банята докато си взима душ и готово. Няма да му изсъхне от това временно положение. А конкретно за след раждане, ако и той като се грижи за поколението си като майката, нещата стават постепенно и нормално, желанието идва по едно и също време, тя природата си го е измислила.

# 20
  • Мнения: X
Дааа, много точно НСЧ - моята баба и майка никога няма да ми дадат такъв съвет, от висините на своите преживявания и трупана там, с годините мъдрост, каквато се смята, че имат по-възрастните.

# 21
  • Мнения: 50
Притеснения по отношение на изневярата нямам.
 Обичам си го , дори и когато ме вбесява и искам да го убия. В отговор на това, защо първо не съм потърсила в Гугъл - защото исках да получа информация от първа ръка. Всичко на всичко имам две приятелки ( без деца) и те не могат , да споделят опитът си в подобна ситуация. И понеже по цял ден си говоря само с детето ( не е разговор ,а монолог) ,и трудно завързвам познанства - тук намерих мястото да попитам.

# 22
  • Мнения: 5 273
Аз бях на мнение, че жената като не е на кеф, мъжът да се съобразява, моля, и даже ако е задълго, пак да се съобразява. Честно, не ми е минавало тогава през ума, че може да тръгне по мацки.
И после веднъж гледах някакво предаване, и една възрастна лелка /баба направо, обясняваше, ама много човешки и от сърце - момичета, ако не искате да правите секс, дайте на човека някакъв начин да се разтовари, и да го направи заедно с вас.
Та тогава се бях размислила, и да, измислих начин, който да не ми е противен, но да не държа човека на "пост и молитва" прекалено дълго. Даже му обясних, и да си знае да свършва бързо, защото това е само за разтоварване.
Много ясно, че тия неща отминават, и където е текло, пак тече.

За твоя случай е очевадно, че си напълно изтощена. Помисли не можеш ли да включваш твоя човек  повече в домашните задължения, за да се поизтощава и той повечко, а ти да си отпочиваш. И за съвета на бабата - както решиш.
Мале, ако бях мъж аз щях да се откажа само като чуя това обяснение и поне щеше да ми падне.

Компромиси момичета, компромиси трябва да има от двете страни . Той ще си стисне очите и ще изчака, тя ще си стисне зъбите и ще му даде и така. Егоистично е да се мисли "той ако ме обича ще ме чака да съм готова". При положения, че няма физически причини, секса би повлиял добре за психическото разтоварване покрай майчинството.

# 23
  • Мнения: 2 695
И аз това се чудя... при условие, че и мъжете и жените можем да мастурбираме, какъв е този зор да се прави секс... нагла работа ей.

# 24
  • Мнения: 5 273
И аз това се чудя... при условие, че и мъжете и жените можем да мастурбираме, какъв е този зор да се прави секс... нагла работа ей.
нали, нагли са тези мъже ... ще си искат от собствените си жени, ама от къде на къде ...

# 25
  • Мнения: 3 545
Със стискане на очи няма да стане, нито пък просто "да му даде" , това да не е магазин или просия - щом жената е изтощена от грижите по бебето, мъжът да попомогне с нещо с работата, да може тя да почине и излезе с приятелки. Да й донесе цветя, луксозен шоколад, любимо питие, малко романтика може да направи чудеса и да се върнат предишните неща.

# 26
  • Мнения: 5 273
Изтървала съм поста, в който тя споделя, че мъжа и не прави тези неща.

# 27
  • Мнения: 71
спокойно, при мен вече 2г почти го няма желанието... Да ти кажа честно, след 12ч пране, готвене и викане по непослушно дете, единствено искам да спя. Казала съм, ако не му изнася - сака и довиждане или да плаща за целодневна бавачка. От опит - не се насилвай да го правите, защото освен протриване и неприятно усещане за 1 седмица - друго няма да постигнете.

# 28
  • Мнения: 25 815
Изтървала съм поста, в който тя споделя, че мъжа и не прави тези неща.

Той ако ги правеше, темата нямаше да съществува.  Grinning

# 29
  • Мнения: X
Изтървала съм поста, в който тя споделя, че мъжа и не прави тези неща.

Той ако ги правеше, темата нямаше да съществува.  Grinning

А, не е гаранция. Не във всички случаи проблема е в отношението на мъжа.
Аз родих преди 2 години и 10 месеца, отношенията с мъжа ми са безпроблемни, но желанието ми не е като преди да забременея. По стечение на обстоятелствата още гледам детето вкъщи (до другия месец надявам се) и това дълго майчинство просто ме смазва психически и има периоди, в които никак не ми е до секс. Да не говорим ако съм преуморена, не съм спала или детето е болно. Ми ако ще на Марс да ме закара, не искам и това е. Когато си с малко дете често си изправен пред дилемата: "Да правя секс или просто да поспя?" и често второто надделява, щото без него нали...
Нищо, че секс фуриите в бг мама разправят други неща Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт