Номинации за Муньо - N-ти поред - ТЕМА 6

  • 31 673
  • 169
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 327
Рози и плюшка. 😳
Кажи честно. 😂
Да, ревльовците са много досадни. Самоунижението е противно откъдето и да го погледбеш.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 344
Хихихи, 100 рози и плюшена играчка.
Панди, как можа да устоиш?
Хихихи.
Оххх, много ярко си го представих и ми е много смешно. Сори за спама.
Аз понеже не обичам букети и отрязани цветя, един шоколад повече би ме зарадвал.
Разбира се, щом всичко е приключило няма връщане назад.
Обаче се замислих - 100 рози по около 2-3 лв (ако са по толкова, идея си нямам) това са си 200-300лв. Един СПА-уикенд. Дет' са вика - може поне една готина нощ да си осигури Simple Smile
Аз пък Муньовци-гаджета съм нямала, имах само един, дето много напираше да сме гаджета и колкото и да му обяснявах, че нямам нищо към него, той не вдяваше. Накрая си пиша една вечер с него по скайп, общи работи как, какво, защо и той реши да ме пита какво съм щяла да му кажа и да направя, в мига, в който той ми поправи маркучето на колата (колата ми наистина се развали и той я оправи). И му казвам за 632-ри път, че нищо не съм чувствала и не чувствам към него, освен приятелство - той не, та не. А точно в този миг, наистина се помислих,  че ме е мъничко гнус от него, на всичкото отгоре, застанал над капака на колата така се стичаше пот от челото му, че се втресох от гнус). Та, докато му обяснявах итой не вдяваше за 632-ри път така се ядосах, че му написах с главни букви да ме остави на мира, той ме напсува и го блокирах. Оттогава - ни вест, ни кост. И ми е много добре.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 16:11 от Светулчица

# 47
  • Мнения: 1 502
Накрая си пиша една вечер с него по скайп (общи работи как, какво, защо и той реши да ме пита какво съм щяла да му кажа и да направя, в мига, в който той ми поправи маркучето на колата (колата ми наистина се развали и той я оправи).
Този младеж много филми за възрастни гледа явно, а вие не сте схванала намека му може би Trollface

# 48
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Аз напълно вярвам в думите на Скарлет. Има такива откачалки. Както вече споменах преди няколко дни, аз самта често съм попадала на такива, но за моя радост никога в такава степен кат отози тип, който със сигурност е с психични проблеми. Не знам как се случва, че уж са си нормални, но като дойде време за раздяла, превъртат. Нито съм супер красавица, нито блестя с някакви особени качества, които да ме правят неустоима за мъжете, дори мисля, че сравнено с други жени, не съм кой знае колко привлекателна за противоположния пол. Но разделя ли се с някого, той откача и се започват някакви драми - я ще се самоубива, я са се поболели от мъка и т.н. Един ми беше цъфнал пред блока с букет от 100 рози + плюшена играчка (бяхме на 25+ години  идвамата, не деца). Някой му казал, че така ще се върна при него и той повярвал. После ме питаше как така розите и плюшката не са ме върнали при него.

Или сме делили един и същ, или цветя и плюшка са в наръчника за събиране с екс гаджета! Този, "мутрата" също се появи със 100+ рози и плюшена играчка... Confused
Те и другите муньовци опитаха по подобен начин, но този беше един път...после от тези цветя получих алергия.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 578
Хихих, Скарлет, едва ли е един и същ , защото "моя" се бореше против мутрите, но със сигурност много мъже си мислят, че по този начин ще спечелят гаджето обратно. По филмите също съм го мяркала това с розите, а и на "моя" някой друг му бил дал идеята, така че се предава от уста на уста между тях като рецепта за връщане на гадже. Може би при някои действа, зависи от жената, за която се борят според мен .

# 50
  • Майничка
  • Мнения: 12 597
Стандартът за рози в такива ситуации отдавна е милион, така че 100бр. не са цифра.

# 51
  • Мнения: 39 400
Ох, Гартамела като те видях  се сетих как ми влака.

# 52
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
О, ама вие със рози и плюшка сте добре, направо са Жентълмени вашите... Grinning

Работя с мъже и чат-пат някой нов решава, че ще ме ухажва. Един такъв ми беше разбрал домашния адрес и една вечер, връщайки се от разходка с кучето, го съзирам да ме чака пред входната врата (тя е с чип, слава богу) с една лидълска чанта. Провежда се диалог от сорта на: "Какво правиш тук?", "Ми чакам те", "Защо?", "Идвам на гости - нося вино (вади едно пластмасово бутилче от лимонада, ония, с държчица отгоре) и мезенце (вади нещо увито във вестник)...."

Та да видите ко значи свалка, вие с рози ми се перчите тук Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 129
Тцтцт.. Винаги съм се чудела как може човек съвременен и нормален в интелектуално отношение да увие храна във вестник. Това: мастило, кой е пипал, дали си е плюнчил пръстите, дали е кашлял, кихал не ги интересува.. бляк. На мен също са ми го правили! И то моя мъж! Ми казах му, че е гнусотия, взе си бележка. Но колко учуден беше като му казах - права съм била.

Много е странно така някой да ти цъфне у дома без да пита и то с някакви романтични намерения. Няма лошо в домашното вино и мезе, но според мен не им е мястото в началото на отношенията, особено пък така донесени. А кой е пил от бутилката, мита ли е въобще - не се ли усещат тия мъже, бе!

Радика, ти какво му каза на ухажора?

# 54
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Всякакви хора има, и мъже в това число. На какво ли не съм се нагледала през годините. Но тоя беше върха.

Какво направих - прихнах да се смея. Викам "На мъжа ми дали ще му хареса виното?" и той се сети за друг ангажимент (сигурно друга е ощастливил с торбичката си).

Но на работа дълго време ме избягваше де.

# 55
  • Мнения: 11 570
Едно време се сваляме с някакъв в нета, и решаваме да ми идва на гости. Пита ме какво да вземел, викам- аз вино имам, някакво мезе вземи. "О, добре, ще взема един буркан месо от мазето."
Пропадна му гостито.

100 рози- цъ, цъ, завид.Simple Smile

# 56
  • Мнения: 29 531
Хаха, той решил да те впечатли с био храна.....пък ти!

# 57
  • Мнения: 11 570
Муньо реши да градинарства тази година. Зася моркови, домати, краставици,тикви- от оранжевите.
И вчера ме застрелва с въпрос-" Те, тиквите, като станат, като картофите ли се копаят?"
Мигах, мигах. Той си мислел, че растат под земята.
Отделно, не го знам с какъв разтвор и защо е пръскал, но май няма да има реколта тази година.

# 58
  • Мнения: 36
Сещам се за една история от преди няколко години.. аз, студентка трети курс, на стаж.. мястото, където бях на стаж имаше два офиса - на 5 минути един от друг. Та вървим от единия до другия офис с една колежка (да е била около 30 тогава, много хубавка, все с поли, рокли, токчета, слабичка) и шефчето там (около 35 макс, реално изглеждаше поне на 45). Досега въпросният не ми е правил лошо впечатление, но вратата затворена, нашият ще кавалерства - отваря и задържа вратата, но само на колежката - после се шмугна и вратата се трясна пред мен хахахаха. Не че нещо, ама първо съм също жена, дори и на 15 да съм показва колко му е багажът.. в последствие видях доста селски номерца от него.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 578
Хахаха, този кърти с обноски.

Напомни ми за гаджето на моя колежка в университета. Бяхме на някакво представяне на книга или нещо подобно - те двамата  и аз. Всъщност аз имах безплатни покани от някъде и поканих нея, а той се присъедини. Нямах нищо против. Та отиде той да носи вино. Квалер - подава чаша на дамата си, а аз по онова време витаех в облаците заради нереалните представи за света, които си бях изградила. Смятах, че всички мъже са джентълмени  и си помислих, че втората чаша вино е за мен. То има база за логика, защото поканите за събитието от мен дойдоха, но както  и да е. Бързо ме отрезви човека: " Тази чаша е за мен. Ти ако искаш, отиди си вземи. Ей там е масата.".

Общи условия

Активация на акаунт