Любители на Котки - Тема 139

  • 25 187
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 333
О, amy_nka, много, много съжалявам, миличка. Бубка(Лил Бъб) сега е в нейния котешки рай. Прегръдки. Hug

Какво се случи, болна ли беше котчица. Или инцидент.

# 721
  • София
  • Мнения: 16 202
Първи сняг и при нас днеска в Кърджали. Тази сутрин на телефона ми кацна една тъжна новина... Скръбна вест за котето Лил Бъб от Ютуб... Плаках. Много я обичам Бубката! Има едно клипче - 1 час с мъркане пред камината с Бъб - за него се сетих, и че идва Коледа... Това коте толкова животи спаси и нахрани по америкнските приюти, благодарение на последователите си в Ютуб и стопанина си Майк... Не ми се иска да повярвам, че Бубчето също остави тази планета...

https://www.nytimes.com/2019/12/03/business/media/lil-bub-dead.html

# 722
  • Мнения: 15 333
Лил Бъб е някакво известно коте в Интернет. Сега видях. Ох, нещо се обърках.

# 723
  • София
  • Мнения: 9 573
Аз не бях чувала за известното коте или поне не помня да съм чувала за него. Мислех, че котето на Аминка е починало. Но е еднакво тъжно. Отишла си е една невинна душичка.

# 724
  • Мнения: 15 333
Да, тъжно е. И все пак добре, че не е на съфорумка. Милата душичка.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ух, изтръпнах и аз, че е наше коте ... Тъжно е, че си е отишла малката душичка, ако е боледувала поне е свършило мъчението ... В котешкия рай ще е добре Sad

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 17:38 от Мира Иванова

# 726
  • Мнения: 151
Здравейте момичета, в паника съм. Преди около 2 часа си боядисвах косата и забелязах, че Кайли стои в другата стая и си ближе лапичката. Веднага се усетих и погледнах, беше лееко розова от боята. Явно съм цопнала малко на земята и е стъпала там. Може би е облизала малко, дали ще и стане нещо? Било е наистина малко, защото не е оставила стъпчици. Засега няма симптоми да и има нещо. Има ли повод да се притеснявам и да ходим ли утре на вет?

# 727
  • София
  • Мнения: 6 120
И аз, като се боядисвам, си отварям очите на четири, защото ме е страх. Не знам дали може да направиш нещо сега, освен да измиеш лапичката. Дано не е облизвала точно това място. Пък до утре, ако й няма нищо, според мен няма тепърва да й става зле.

# 728
  • София
  • Мнения: 9 573
Да ви похваля Елза. Трети ден сме с елха и още няма поражения. Наблюдава я, де. Но може би й пази влага историята с лампичките, която ви разказах тези дни. Laughing

# 729
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Здравейте момичета, в паника съм. Преди около 2 часа си боядисвах косата и забелязах, че Кайли стои в другата стая и си ближе лапичката. Веднага се усетих и погледнах, беше лееко розова от боята. Явно съм цопнала малко на земята и е стъпала там. Може би е облизала малко, дали ще и стане нещо? Било е наистина малко, защото не е оставила стъпчици. Засега няма симптоми да и има нещо. Има ли повод да се притеснявам и да ходим ли утре на вет?

И аз бих се шашнала на момента, но на по-събран акъл мисля, че няма да ѝ стане нищо на котката освен ако не изкара някаква мнооого алергична реакция. Не вярвам да се случи така. Спокойно и пиши как е писа.

# 730
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Ще чакам новини и аз.
По-голяма паника от мен няма, така че те разбирам.
Как е сега котанка? Нещо необичайно?

# 731
  • Мнения: 151
Засега всичко е наред, освен че ми е адски сърдита, задето и измих лапите. 😂 Надявам се да няма проблеми. Първоначално затворих вратата, но тя се скъса да мяука и я пуснах, уж бях огледала пода и нямаше нищо, но явно ми е убягнало. Облизала се е със сигурност, но се надявам да не е фатално количество.

# 732
  • Мнения: 10 628
За истинската Лили Бъб ли става дума?
There is only one Bub. Lil Bub! Тя не е Лили, ами "Литъл" и да, за най-известното коте в света става въпрос. Чак се учудвам, че в тема "любители на котки" има хора, които не са чували за нея... Пък уж и фейсбуци и инстаграми и какви ли още не "соц" чудесии имате или ползвате (за разлика от мен)...
Няма я Бъб вече... А, сега кой ще продължи нейното дело...

# 733
  • Мнения: 1 376
Моята ми носи отвреме - навреме подаръци - мъртви птици. Ужким не ги яде. Дали може да й стане нещо?

# 734

Общи условия

Активация на акаунт