Любители на Котки - Тема 139

  • 25 192
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 714
Вижте иновациите в котешките тоалетни:

https://www.facebook.com/paweenthas/videos/10219060139270159/

Стопаните на Мърчо пак отсъстваха "ден - два" ...., а се оказа седмица +.
"Охранителят" е спокоен, но е почти невъзможно да се чете и пише през комп от галене, гушкане и игра.
Скрит текст:


Дано да е последният път, ама ... Joy

# 736
  • София
  • Мнения: 8 348
За истинската Лили Бъб ли става дума?
There is only one Bub. Lil Bub! Тя не е Лили, ами "Литъл" и да, за най-известното коте в света става въпрос. Чак се учудвам, че в тема "любители на котки" има хора, които не са чували за нея... Пък уж и фейсбуци и инстаграми и какви ли още не "соц" чудесии имате или ползвате (за разлика от мен)...
Няма я Бъб вече... А, сега кой ще продължи нейното дело...
Айде, айде, най-известното. Пък и дело...
Събирал човека за благотворителност, не е единствен.
И в България е пълно, и за котки и за кучета. И дават хората. Не ми се налага да търся чужбински симпатични представители.

Жалко за котето. То не е било виновно, че хората развъждаме безконтролно и безсъвестно. Поне е живяло хубав живот.

# 737
  • Мнения: 15 333
Малко обидно ми прозвуча упрека, че някои не знаем за известното коте. Пък и не всички имаме фейсбук и инстаграм. Или пък, ако имаме, не означава, че го ползваме. И като не знаем, какво пречи да ни се поясни. Да не би като гледаме коте и обичаме котки, да трябва да знаем всяко коте по света. Както и да е.

# 738
  • София
  • Мнения: 4 714
amy nka, не мога да не се съглася и подкрепя possessed
Скрит текст:
(с която не сме в особено топли отношения)


Много, много жалко за котето  Cry и най-вече за стопаните му. Cry

НО,
1. Обвинителният ти тон мисля, че е ту мъч.
2. Пишем в тема любители на котки, а не познавачи на котки по света и у нас.  Peace
Не бях чувала за котарака Румен докато не писаха за него тук. И ?
3. Кавичките са неуместни по повод точка 2
4. Инстаграм нямам и не гледам, фейса го ползвам главно за затворени групи, моят също е затворен. Не мога д си позволя да отделям макс 1/2 час на няколко дни за него.
5. На всички призиви за финансова помощ в темата съм се отзовавала, за което веднъж бях жестоко оплюта, тъй като споделих, че съм помогнала.
За други помощи и дела, както ти ги наричаш няма да пиша, защото не са обект на тази тема.
 Peace

# 739
  • Варна
  • Мнения: 25 260
И аз не го бях чувала и не виждам нищо странно, какво общо има фейсбук и любовта към котките? В България имаме достатъчно каузи, че да ме интересуват чужбинските, съжалявам. Не че ги омаловажавам, но няма как да са ми приоритет.

# 740
  • София
  • Мнения: 3 805
Не знам за кое коте говорите, но се надявам да е вече в котешкия рай и да тича щастливо след мишки и пера.
Аз имам Фейсбук, Инстаграм и всички такива, защото работата ми е свързана с тях, но точно това коте съм го пропуснала.

И сега за Добро утро, ето една мързелива Фифи, която много рядко си сяда на дупето, докато съм при нея... Обикновено се гоним из къщата като луди и се чува само :"Фифи, не там", "Фифи, чуваш ли ме", "Фифиииииии", "Фифи, аз на какъв език говоря"... и други такива

# 741
  • София
  • Мнения: 4 714
Напоследък започнах да онемявам от разни писания.

" pepeblueRe: Любители на Котки - Тема 138
♥0 вт, 29 окт 2019, 22:10 #565
 Вие костюми за националния празник Хелоуин нямате ли? "

А 3 Март дали ни е празник??? Национален, регионален???

Хелоуин - НАШ горд национален празник. Rolling Eyes

]There is only one Bub.
Скрит текст:
Lil Bub! Тя не е Лили, ами "Литъл" и да
, за най-известното коте в света
Скрит текст:
става въпрос. Чак се учудвам, че в тема "любители на котки" има хора, които не са чували за нея... Пък уж и фейсбуци и инстаграми и какви ли още не "соц" чудесии имате или ползвате (за разлика от мен)...
Няма я Бъб вече... А, сега кой ще продължи нейното дело...

Интересно на кого и с какво за нашите / бг/ котки е помогнало величието на делото на онли уан Буб?  Mask

# 742
  • София
  • Мнения: 9 575
Чак се учудвам, че в тема "любители на котки" има хора, които не са чували за нея... Пък уж и фейсбуци и инстаграми и какви ли още не "соц" чудесии имате или ползвате (за разлика от мен)...

Пардон! Веднага си посипвам главата с пепел, че не си спомням починалото коте. Любителите на котки може просто да обичат котки и да се стараят да помагат на коте в беда, с което ги срещне съдбата. Не е задължително да ползват социални мрежи. Жалко за животинката, но сега е на по-добро място.

# 743
  • Мнения: 9 846
Не виждам защо да обръщаме внимание на лигави, мелодраматични писания.

# 744
  • Мнения: 19 083
За истинската Лили Бъб ли става дума?
There is only one Bub. Lil Bub! Тя не е Лили, ами "Литъл" и да, за най-известното коте в света става въпрос. Чак се учудвам, че в тема "любители на котки" има хора, които не са чували за нея... Пък уж и фейсбуци и инстаграми и какви ли още не "соц" чудесии имате или ползвате (за разлика от мен)...
Няма я Бъб вече... А, сега кой ще продължи нейното дело...

Да, извинявам се, телефонът ми го е поправил на "Лили".

В никакъв случай не се радвам, че е починало котето, но мисля, че все пак живя хубав живот, предвид обстоятелствата. Аз лично не мога да си позволя да страдам безутешно за всяко едно същество, все едно дали Лил Бъб, лейди Даяна или Стефан Данаилов. Гледам да си съхраня психиката, да съм полезна на хората и животните, които присъстват лично в живота ми и се нуждаят от грижа. Две от котките ни умират бавно, без да има надежда според ветеринарите. Единият вече може да си мърда само главата и е страшно трудно дори да близне малко сос и да пийне вода, и трябва през час да му се дава по мъничко. Те не са известни, никой, освен нас, няма да страда за тях. Но мъжът ми ще трябва да остане да се грижи за тях, след като ни закара с бебето в болница, защото ѝ предстои операция.

# 745
  • Мнения: 15 333
Я, да ви покажа една клюкарка:



Grinning

# 746
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Кукумицинка, стискаме палци и лапи всичко с детето да е наред.

# 747
  • Мнения: 15 333
Кукумицинка, стиснати палчета и лапички и от нас с Мая. Дано всичко мине леко и безпроблемно. Flowers Four Leaf Clover

# 748
  • София
  • Мнения: 3 805
Стискам палци всичко да е наред и проблемите да останат бързо, бързо зад гърба ви

# 749
  • София
  • Мнения: 16 202
И аз стискам палци за бебката на Кукумицинка.

Барни очевидно е забравил какво е сняг от миналата година: две сутрини подред се опитва да излезе на терасата и стига само до тестване на снега с лапичка и бегом обратно в стаята.

Общи условия

Активация на акаунт