Любители на Котки - Тема 144

  • 25 535
  • 762
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 216


She’s a purebred.

# 691
  • Мнения: 5 300
Just Panta 😂❤️

# 692
  • София
  • Мнения: 4 714
pinko, малко ми е странно с твоя красавец. Уж разгонене, а толкова да яде? Да не би просто да си е разговорливо момчето? Heart

# 693
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И Ушатото много "говори" най-вече вечер късно и сутрин рано, като ранният концерт е придружен със скачане по нас.

# 694
  • София
  • Мнения: 16 208
Приказва за манджа Simple Smile.

# 695
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И Топче правеше така, но след като ни събуди не искаше да се храни, час след това, искаше да се галим, но това невидялото може да яде постоянно.

# 696
  • София
  • Мнения: 4 714
И Ушатото много "говори" най-вече вечер късно и сутрин рано, като ранният концерт е придружен със скачане по нас.
Joy Всеки ден парти по никое време, а?

Точно за това питах, то явно има и хормонална компонента при PINKO, ама да не е повече за храна, внимание, обичайните котешки глезотии. Отивам да "убия" моя, захапа ме за ръката.

# 697
  • София
  • Мнения: 16 208
Нашето Барни се е научило да се фука: като напълни тумбачето с месце от консерва ходи да се прозява, миризливо, в лицето на малкия или на ММ. Навира им се в лицата и се облизва или прозява, да се знае какво е ял. След гранули не се хвали така.

# 698
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Мили котешки мами, сутринта забелязах, че акото на Джинги е по-рядко. Не е диария, но е нещо като полу. Чуда се от какво може да бъде? Яла е пауч със сьомга, както обикновено и гранулките си, също както винаги. Вечерта й дадохме 3-4 парченца печено свинско каре. Знам, че не трябва да яде от нашата храна, но е много жална когато вечеряме. Само тогава става гушлива, идва, седи ни по скутовете, опитва се да се катери по масата, мяче, търка се Simple Smile
Та, на какво може да се дължи това?

Пинко, намери ли си вет?

И аз пак да си питам: някой виждал ли е на живо манчкин?

# 699
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Аз май съм виждала, то в Щатите какво ли не видях, включително прасе на каишка в Сентрал парк, не декоративно, а грух грух. Joy
Аз бях изумена като видях Корниш рекс, дори не знаех, че има такава порода.
Понякога се случва, наблюдавай я, и аз давам месо и най-вече кашкавал, кашкавала по-малко, колкото да опита, иначе не млъква, с една дума знае как да ме манипулира.

# 700
  • Мнения: 701
Няма нищо лошо да си хапне месце, стига да не е готвено с лук, чесън и черен пипер. Аз специално им пека.
Ноеми, според мен е заради пауча със сйомга. Тя е доста мазна риба, но ако не е разстройство хич не се притеснявай.

# 701
  • София
  • Мнения: 3 505
Ноеми, наблюдавай я- може просто да е от "новата" храна. Ако се разстрои още или продължи 1- 2  дни се обади на вет.
Блеки се беше продрискал и вет  препоръча  диетична храна на Hill's и пробиотични прахчета за няколко дни. Дъщеря ми много обича да го храни (въпреки, че съм забранила, за да не се разваля дисциплината) и беше побарала точна тази храна, та се позапече момчето Joy
Иначе и аз давам на Блеки от нашата храна, по трошичка разбира се- той винаги присъства на вечерята и иска да опитва, обича да хапва от ръка рибка, месце, саламче, понякога кашкавал.

При нас са се изолирали и децата с тяхната Писа (представих я тук преди 2 години като Точица)



Ходят все заедно, играят си, но при Блеко игрите винаги загрубяват...
 

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 10:22 от AnyHr

# 702
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 755
Ох като заговорихте за даване на човешка храна и се сетих - МП дава на писана кашкавалче, саламче, любимата луканка,пече ѝ специално кюфте/месце...и за мой огромен ужас, дава масло и майонеза. Не по много, но аз полудявам. Аз не ям и не обичам, а тя умира за парченце масло например. Направо си представям как ѝ скача холестерола... Обаче едно съм ѝ признала,има здрав стомах. На улицата кой знае какво е яла, вкъщи задължително има от любимата храна + бонусите от моя хубостник... И после що обича него? Joy

# 703
  • София
  • Мнения: 2 092
Ох, това ми е най-трудното: да устоявам на молбите на Лолита да ми опита яденето. Щом почна да ям нещо, кацва до мен, гледа ме с поглед на Кашпировски и се облизва. Не мяука, но то и няма никаква нужда. А на мен сърцето ми става като сладолед на слънце. Това розово езиче, дето като кърпичка избърсва сладката муцунка, ме побърква направо. Вчера настоя да ми опита ягодите, които ядях. Хапна парченце колкото бобче, само за да се убеди, че не я лъжа, че не е за нея. Аз заради нея вече никакви колбаси не купувам, щото ме е страх да й давам от тях. Ако поръчам пица за в къщи, я взимам такава, че да има парченца месце, и Лолката ми ги изяжда, а аз ям останалото. Абе, разглезила съм я до невъзможност, но какво да правя, като не мога да й устоя. А сега по време на карантината, не бих могла да си представя, как бих оцеляла без нея, и далече от мъжа ми. Нали ни завари на двата края на света, това ми тежи най-много. А Луцката ми е най-сладкото другарче.

# 704
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 755
Оо пицата е задължително с месце. Кутията се обикаля, побутва... Веднъж си бях купила кашкавал и други неща, опаковани и в пазарска чанта. Да ама не, госпожицата ги докопала преди да успея да ги прибера и беше нагризала торбата в опит да стигне до кашкавала. Joy

Общи условия

Активация на акаунт