Любители на котки - Тема 162

  • 25 590
  • 784
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 872
Нарциса, по друг повод, но аз давам на моите пролет и есен по един месец vetomune, добавки за козина са. Бени ми беше много пършив и не знам дали от тях, дали от друго сега е пухчо

# 721
  • Мнения: 14 990
Ейми, Джаки - той ходеше в облак козина и постоянно пускаше валма - така 2 или 3 седмици. Като тръгне да се къпе, му стърчат валма от устата и едвам ги поглъща/сваля на земята. Сега поспря. Няма да го сресвам засега.
Мислех за без климатик, но съм южно изложение и 35° дни наред - то ще се свари в собствен сос, горкото, дори на отворени прозорци. Ако не му харесва климатикът, има стая, в която не вее директно. Ще спра и климатика, но утре, че го дават леко захлаждане, днес пак ще е жега.
Норагами, ще мина и през вет днес. Не съм капала малкия с Фронтлайн тази година, сега четох за някакви космояди, които се повлиявали от противобълховите.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
На Хари явно Роял Канин,боклучавите паучове и най-вече това,че оздравя,му направиха козинката мека и блестяща.
Изследвайте за гъбички,вижте за алергии...
На моя близка горката котка нещо има алергия към протеина на месото и яде някакви храни на базата на соя.
Иначе била почти оплешивяла...
Как и кой я е диагностицирал не знам,от време на време ѝ давали пауч с месце да се порадва...Но дали яде само гранули или има и лечебни паучове,не знам.
Дори чисто,сварено месо не бивало да яде.

# 723
  • Мнения: 2 886
Narcissa, и у нас така - климатикът е включен, но вратата е широко отворена и маца си ходи навсякъде. Има си любими местенца. Имаме и външни щори, че при това южно изложение...

# 724
  • Мнения: 9 218
Моето момче, днес става на 2  😻
https://birthdaycake24.com/images/user_image/2021/08/6110bddee936b.mp4-s1853-b2

почерпка виртуална за негово здраве
Скрит текст:

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 225
Декс-тобрин капките стават ли и за куче? Че някоя от котките го е драснала май... То не му е за сефте, като ги закача. Confused
Няма ден спокоен ей, няма...
ПП: Бабка е добре, оправя се Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 39 823
Пинко, живо и здраво да е момчето. Мър.

За ресането... Хари пускаше много косми и пролет ставаше ад. С металната четка свалях по много. Дъщеря ми ревеше, че съм го била обезкосмявала Simple Smile До толкова сваляше подкосъм, че му прозираше кожата на гърба.
Обожаваше гребена и му се галеше.

Аш не пуска никакви косми. Пробвала съм да го реша, пада, но по съвсем малко.

# 727
  • Мнения: 701
Пинко, да е живо, здраво, игриво и взаимно много да се радвате. Гуш

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 225
Честито на рожденика,  да е здрав и щастлив още дълги години Heart

Божанка да ви покажа, не обича много да я снимат, личи си Grinning
Тя е една от най-възрастните дами, дали не е и най- ... Крие си муцунката в патъка на майка  и седи така, не ще фото и не ще Grinning Heart







# 729
  • Мнения: 10 687
icicletdq, Божанка здрава ли е? Тези пози и погледа ѝ издават някакво безпокойство.

Тобракулин стават и за куче.

Пинко, честит да ти е Шонито! Simple Smile

flori_chica, да ѝ намачкаш бутченцата сладки на твоята Маца. Да ѝ благодариш за положителната енергия! Heart Eyes

Djaky,
Скрит текст:
още лежа, боли ме като се раздвижвам, чакам докторите да решат какво да ме правят... Още не са ми разгледали всички резултати от изследвания. Днеска цялото отделение се напълни и не могат да смогнат лекари, сестри...

# 730
  • Мнения: 1 630
Честит рожден ден на Шони🥳! Да е жив и здрав и много да го слушате.

# 731
  • София
  • Мнения: 6 174
Жив и здрав още много години Шони-бонбони!!

Мади също не обича да я снимам и навежда глава.

# 732
  • Мнения: 14 990
А Рижо за снимки не му дреме, но мрази да говори по телефона. Мрази и аз да говоря по телефона. Чурулика като птиченце, докато не ме види с телефон в ръката - стиска устата и ме гледа сърдито. Всичко разбира, хайванинът му с хайванин.

# 733
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 755
Здравейте. Преди време ви разказвах за котенце което падна от 5 етаж.
За съжаление се влоши, а лекарствата които беше предписал доктора само са замазали положението. Преди 5 дни той получи някорко гърча за ден. Заведохме го в клиника, където беше под наблюдение от много добър ветеринар. За съжаление вчера към 21:00 при гърч е спряло да диша и не са успели да го реанимират. Sob
   Последните му дни бяха много лоши. След единия гърч вече спря да яде, остана агресивен както ставаше след гърч, но този път не се съвзе. Преди само се напикаваше, а сега и се наакваше.  Тогава го взеха и днес ми се обадиха, че е починал.
 Святам, че се е отървал от последващи мъки. Доктора ми каза, че при изследванията са остановили проблеми с функциите на мозъка, но кръвните изследвания са били добре.

# 734
  • Мнения: 10 687
Василе, звучи като епилепсия. Вярвам, че се е отървало от мъките... Pensive

Общи условия

Активация на акаунт