Смешки от форума 37

  • 68 218
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 359
Разсмяхте ме момичета 🤗
От темата СО Въпроси всякакви ли е?

# 691
  • Мнения: 4 607
Май е от "Омъжена, но самотна" или нещо подобно в СО

# 692
  • Сф
  • Мнения: 10 757
Разсмяхте ме момичета 🤗
От темата СО Въпроси всякакви ли е?
.
     https://m.bg-mamma.com/?topic=1408376

# 693
  • Мнения: 32 364
Оф, мани, как успява таз жена да върти къща, деца, мъж, двама любовници, просто не знам.
Героиня е, поклон Joy

# 694
  • Мнения: 3 328
Цитат
Много се нахъсах Почнах режим на рене зуеглер ли беше там без ваглехидратна ок 4дни добре но ме хвана едно раттройство 3 деня ни смекта ни нищо не може да ме спаси взех натъпках се хляб сладки и глупости все забранени и растройството спря направих ден почивка и пак на ринга 2 дни 1 ден почти 1 л вода и свинско пържено с лук вече ми се повръща
2 ри ден само 1 бутче пилешко вече ми се гади от месо яйца и други а съм в началото ннес хапнах пааниран кашкавал 2 кубченца и 100грама пържени картофки паржолка те са позволени и зелена салатка казват за 24дни се сваля макс 15кг но немога яде ми се мИлка тая бременост ме направи лакома с широки черва и все не съм сита ям не ям пак съм гладна

И аз така ям салатка и си фантазирам за милка.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
"Видяха й бъдеща киста при опашната кост, засега само в енергийните тела, тя предотвратима ли е?"

# 696
  • Мнения: 3 223
"Видяха й бъдеща киста при опашната кост, засега само в енергийните тела, тя предотвратима ли е?"

   Бъдещето по принцип е предотвратимо. Може отсега да се обеси жената, да не се мъчи.

# 697
  • Мнения: 5 743
"Видяха й бъдеща киста при опашната кост, засега само в енергийните тела, тя предотвратима ли е?"
това откъде е?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
"Видяха й бъдеща киста при опашната кост, засега само в енергийните тела, тя предотвратима ли е?"
това откъде е?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1366719

# 699
  • France
  • Мнения: 13 153
"Видяха й бъдеща киста при опашната кост, засега само в енергийните тела, тя предотвратима ли е?"
Хвърлих един поглед на темата... стана ми тъжно. Дори не се ядосах.

# 700
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 186
Лелеее, какви теми имало във форума... Close

# 701
  • Мнения: 2 163
За кистата ми стана ясно, имам такава на същото място, обаче частта за енергийните тела не ми стана ясно кви са, що са и къде са. Отивам да се образУвавам.

# 702
  • Мнения: 5 743
На мен пък точно диагностика на енергийните тела ми привлече вниманието... но не и в тази тема, не и в тази тема.

# 703
  • Мнения: 11 730
Поколебах се в смешките или в страшките да го пусна Joy

"Втори случай на изнасилване в метавселената на Зукърбърг стана известен по света. Британка е била нападната от мъжки аватари във виртуалната реалност на Meta."

За нея било много травмиращо, защото като поискала да си тръгне и те ѝ казали да не се прави, че не ѝ харесва.

Радвам се, че успях да поживея малко в нормалния свят, преди да изперкат всички бинарни, небинарни и аватарни.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Аз го четох и аз това за Мета вселената. Абсолютно и вярвам, че и се е случило - по света има всякакви извратеняци. И добре, че се е оплакала, трябва да бъдат наказани. Бан, изключване там от вселенката. Обаче чак пък травмирана - ми спри го тоя лаптоп, или остави телефона, моме британска. Не е мома, 43 годишна е, ама да се освести.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт