Смешки от форума 37

  • 68 215
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 730
Янтре, то това е абсурдността. Ми да беше натиснала копчето, като е чак пък толкова възмУтена.
Явно гадовете са прави и ѝ е харесало Joy

# 706
  • Мнения: 4 359
Това виртуално как ще стане?
Звучи ми супер-хипер смешно....
А колкото до изключване на телефона/компютърът не е далеч от акъла, ама на...

# 707
  • Мнения: 18 774
Ще има виртуални затвори скоро.

# 708
  • Мнения: 10 005
Не разбирам казуса 🙄 Някой накратко да обясни?

# 709
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
изнсилена е виртуално.
т.е. нейният виртуален образ е преследван и изнасилен от други виртуални образи.

# 710
  • Мнения: 9 440
Предлагам на всякакви кукумицини на моята възраст (43 г.) да дойдат да поживеят у нас. Да се поразправят с моя син за училище, оценки, футбол и да се позанимават с домакинство  и работа 1 седмица без достъп до Интернет вкъщи. Не че няма, но и време не остава. Сигурна съм, че след това като избягат в измислената си виртуална реалност и 100 зомбите да ги пленят и уважават, няма да им се иска да напуснат и да се оплакват. Nerd
Иначе то е ясно, виртуалната реалност копира действителността.

# 711
  • Мнения: 10 005
Божеее, ама и такива ли неща имало?!? А има ли виртуалният ми образ да го ухажва всеки ден различен мъж? Joy

# 712
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
сетих се за вица

баба стои на червения площад и вика с всичка сила: Помощ, изнасилват ме.
притичва милиционер и пита: кой? кога? къде?
- точно тук! преди 45 години..
- а защо сега викаш?
- приятно ми беше да си спомня

Wink

# 713
  • Мнения: 32 359
изнсилена е виртуално.
т.е. нейният виртуален образ е преследван и изнасилен от други виртуални образи.


 rotfImbo    ох, не мога  rotfImbo   
Как ще те изнасилят виртуално? То усеща ли се нещо Joy
Звучи все едно по телефона да те изнасилят.  rotfImbo

# 714
  • Мнения: 3 223
   Не сте ли гледали "Теория на големия взрив"? Играеха някаква игра онлайн и Радж се главоболеше:
- Моят аватар не трябва да е тук! Останалите аватари Я разкъсват с поглед!
(По спомен преразказвам Simple Smile  )

# 715
  • Мнения: X
Оприличаването с една картинка не се ли брои за психично отклонение?

# 716
  • Мнения: 9 413
Като ще говорим за леко шантави хора,такъв е бил и великият френски писател Стендал. Той често бъркал виртуалното с реалното. Веднъж както пишел някакъв роман вкъщи,влязъл негов приятел. Стендал се затичал към него с възгласа:
– Тя се самоуби!
Приятелят му се стреснал сериозно:
–Коя се е самоубила?
И чак тогава Стендал са опомнил,че говори за героинята в романа си за която току-що е написал,че се е "самоубила". Yum

# 717
  • Мнения: 25 854
Литературните образи не са виртуални.

# 718
  • София
  • Мнения: 23 128
Ама много сте изостанали. Преди няколко години една вечер мъжът ми се тръшна, че са го "таковали" в играта, но поне не тръгна да се разправя, държа се мъжки. Joy
По спомени играеше с женски герой, да не си мислите, че е било гейско изпълнение.
И говорим за виртуалности все пак, затова се майтапя.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Ама вие даже още не сте разбрали - аватарите в Мета нямат крака, задници, полови органи, НИЩО такова нямат. Има торс, ръце и глава. Тоест таз британка са я наобиколили някакви други аватари, които са "опипвали" там където по принцип в реала се намират полови органи.

Общи условия

Активация на акаунт