Смешки от форума 37

  • 68 221
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 934
Верно съм изостанала и хич не мога да я проумея тази Мета реалност. Даже се замислям, че щом тези „хора” са я насилили, значи е заложено в реалността  да има насилие... Егати глупостите, честно Joy

# 721
  • Мнения: X
@Янтра
Ами в такъв случай, на тази британка мога да и предложа една друга "мета", където няма такива липсващи "елементи"

# 722
  • Мнения: 693
Е то аватарът трябва да се оплаче,не може тя от негово име. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 723
  • Мнения: 9 440
Като има само горна част на тялото, как точно са я опипвали/изнасилвали? Би трябвало да не усеща нищо в празното пространство.

# 724
  • Мнения: 4 359
Още ли обсъждаме тази глупачка?
След като не се е сетила да изключи виртуала, значи въобще не е умна... 😠

# 725
  • Мнения: 18 780
Това е само началото. Както други неща до сега, прецеденти се появяват,  смесва се  с реалността.Днес смешно и тъпо, утре  страшно. Тепърва ще се говори за тези глупости,  а и  така се тръгва. И за непреброимите полове , и за други неща.

# 726
  • Мнения: 1 436
Цитат
Едно от моите момичета от вчера е със запушен нос, от месец не са стъпвали на ясла...Хлебарките ще измрат някой ден, но детския сопол ще пребъде.

# 727
  • Мнения: 2 662
Дано като начало децата пребъдат.

# 728
  • Сф
  • Мнения: 10 757
Цитат
Оплаквам се от приятелска двойка, които дойдоха на гости с бутилка водка, а на тръгване бяха изпили нея плюс бутилка вино и половинка уиски. Аз съм на АБ още и не пих, само ММ помогна. Вероятно има значение, че са руснаци. Laughing

Цитат
Готини са руснаците.Скоро чаках на опашка в Берьозката и жената пред мен си взе 2 шишета водка и 200грама салата.

# 729
  • Мнения: 6 461
Салатката сигурно е била за някой на АБ. За другите - водката. Joy

Егати гостито, щом ще трябва да си носиш каквото ще консумираш и ще те оплюват, ако вкараш в разход домакините.
Къде отиде пословичното българско гостоприемство? Или съфорумката е от Габровско? Joy

# 730
  • Мнения: 3 296
Цитат
Здравейте. Кък точно се прави млеко с ориз?
Директно у млекото ли се вари оризо? Или пръво се вари у вода и после се полива с млекото?
Моля обяснете. Млекото е пастюризирано - Верея у картонена кутия. Демек е готово за пиене

И отговор:

Цитат
Начин тургаш тенджурата на котлоня, ръгаш млекото у нея, после сипаш оризот и остаяш да ври. Ма треа и да бъркаш с лъжицото. Може и захар да туриш у ней. И свиниш после.

Посмях се...

# 731
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Егати гостито, щом ще трябва да си носиш каквото ще консумираш и ще те оплюват, ако вкараш в разход домакините.
Къде отиде пословичното българско гостоприемство? Или съфорумката е от Габровско? Joy

От години се въприе някак за нормално да носиш нещо, когато отиваш на гости. Никога не отивам с празни ръце- твърд алкохол или вино е минимумът.
Онази вечер дойдоха двама приятели, бутилка водка, две бутилки вино и торта донесоха, не сме се разбирали нищо предварително и не става въпрос за това колко си гостоприемен.

# 732
  • Наблизо
  • Мнения: 6 309
Оо Фил каква яка тема,ще взема да питам и аз

# 733
  • София
  • Мнения: 14 125
Дайте линк

# 734
  • София
  • Мнения: 19 418
От години се въприе някак за нормално да носиш нещо, когато отиваш на гости. Никога не отивам с празни ръце- твърд алкохол или вино е минимумът.
Аз също се чудя откъде тръгна това - разбирам да се събират младежи у някого, тогава ясно, обаче да те поканят на гости - значи могат да го понесат.
В моите младини някак се приемаше за нормално, че днес ще поканиш ти, утре теб ще поканят.... Сега вече сигурно е голямо изключение, съдейки по тукашните теми за гости, и затова тръгваш все едно на годеж - с кокошка, бъклица и дрян.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт