Любители на котки - Тема 169

  • 25 495
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 711
Сакура вече се е поотпуснала, явно Simple Smile Виждам, че и на нея коремчето е с черни точки на бръснатото място Simple Smile
А как понясят нашийниците, не се побъркват в опити да ги махнат?
Айла, нещо не разбрах, каква вратичка с четец?
Ние сме на втория етаж и имаме лоза на балкона, ще го мислим, но не мисля, че има как да сложим мрежа Sad Ще трябва да я дебнем да не излиза на терасата, засега още не се е светнала, че ако приложи повечко сила ще може да отвори комарника, той е с магнит и напрегнати панти и засега като проветряваме не е излизала.

# 721
  • София
  • Мнения: 12 263
Айла, нещо не разбрах, каква вратичка с четец?
Eто такава вратичка
Лятото планираме котките да са на село, но тъй като не живеем постоянно там и ще има дни в които те ще остават евентуално там, а нас няма да не има искам да могат да влизат вкъщи, а други котки да не могат. В момента слагам котешка храна навън и дори Страх да си хапне, до половин час всичко е изядено от съседките котки. Аз ги храня и тях, когато отида ,нямам проблем, но искам ако оставя моята котка сама за ден-два там, да има къде да си се прибира и да има храна, която другите котки няма да изядат.
Този проблем си го реших с тази вратичка. Доста по-евтина я купих, беше намалена и имаше и отстъпка. Тествах чипа, който ми монтираха при кастрацията на Страх и всичко е наред. Разпознава си го, настроих я за него и може да си минава. Пробвах и с Шепичка, тя няма как да мине засега, защото няма чип.

# 722
  • София
  • Мнения: 39 833
Ред, опашките са им показател за настроение. Щом е вирнато опашлето значи е доволна, щастлива, и т.н.

След кастрацията и двамата бяха с леко паднали опашки. Аш се разхожда с паднала опашка, но щом го повикаш веднага я вирва. А Оникс винаги е с вирнато опашле.

Обработвам ММ да ми вземе котка Simple Smile Отказва да ми вземе Мейн кун.
Колегата му, който ни свърза с Ирина, има мейн кун и бенгал. Мейн куна пускал много косми, пуловер можело да се изплете. Явно е по-зле от Харо.
Навит е за сфинкс.

# 723
  • Мнения: 3 835
Мама Черен Нос в Дрямка на слънце.
Как се ориентират къде да е хем на слънце хем на топло.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 915
Сакура е много сладка, да и изям мустаците! Stuck Out Tongue Closed Eyes
Нашта Лора, ако не спи, то е на первазите на дневната или спалните, сакън да не изпусне някоя клюка. Много е смешна, като започне да врещи по някоя чайка, казвам и да не се кОси, щот не може да я стигне така или иначе , също е и голяма панта, чуе ли да се превърта ключа на входната врата и пристига в тръст да излиза, абе къде бре моме си тръгнала.
Имахме преди кастрацията една сутрин, тръгваме с детето, аз на работа, тя на училище, Лорчето се стрелна покрай отворената врата и беж два етажа нагоре, стигна таванските помещения и започна да мяука, та се качвах да я свалям.
А днес я видях как се изкачи по плътното перде до корниза, щях да погина, щерката ми казваше, че прави така, но аз не вярвах, еми, ай да ни е честито.
Допълвам се за опашката и, ами много е дълга, поне педя и половина и когато лежи и не е на кеф, като започне туп, туп по дивана, като метроном отмерва тактове.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 14:59 от libra

# 725
  • Мнения: 2 998
Здравейте, включвам се в темата с една осиновена петмесечна госпожица.
След седем години с морско свинче, а в ученическите и студентски години кучета, по настояване на щерката сме с коте.
Отивам да чета на първа страница.

# 726
  • Мнения: 1 630
Добре дошла! Дай да видим госпожица та, моля Hug

# 727
  • Мнения: 4 018
Пападнах на колелото за котки,което беше коментирано сега нагледно как се върти😸

https://www.instagram.com/reel/CZW0LMnFWKH/?utm_medium=copy_link

# 728
  • София
  • Мнения: 39 833
Пападнах на колелото за котки,което беше коментирано сега нагледно как се върти😸
Тоз бързак има нужда от движение Simple Smile
Все още не съм решила дали ще взимаме, защото лекинко няма къде да го сложа. Има време до лятото.

Фейса ме подсети за желанията за домашни любимци.

Цитат
- Мамо, искам кон!
- Къде ще го гледаш?
- В стаята ми.
- А с какво ще го храниш?
- Не знам, ама ще си го вържа в стаята.
Забравила съм за коня и мераците на щерката Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 630
Еха, това колело е много готино. Но и аз няма къде да го сложа, а и Ая какъвто е мързел, незнам дали ще му обърне внимание. Тя и на тунелчето никакво внимание не обърна и го подариха на котката на съседите.

# 730
  • Мнения: 11 556
Ох, само колело нямаме у дома, а ми се иска. Trollface Големичко ми изглежда обаче, трябва си място.

# 731
# 732
  • Мнения: 3 835
Red,
Комплект вървят. А:)

Ей тази може да се пробва на колелото Simple Smile
Ще взема да взема едно за двора. Ще е и тересна върволица Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 20:18 от MarietaYo

# 733
  • София
  • Мнения: 39 833
Ох, само колело нямаме у дома, а ми се иска. Trollface Големичко ми изглежда обаче, трябва си място.
Големи са.
Аз съм харесала едно - Total dimensions: approx. 131 x 144 x 31 cm (L x W x H)
Ще боядисваме у нас и ще разместваме хола. По принцип де Simple Smile Та може и да намерим място.

# 734
  • Мнения: 2 998
Добре дошла! Дай да видим госпожица та, моля Hug
Ето я Оливия.

Общи условия

Активация на акаунт