Любители на котки - Тема 169

  • 25 490
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 856
Ред, фонът зад Сакура защо ми прилича на Ван Гог?
А красавицата ми се струва, че няма такова диво изражение, каквото имаше преди няколко дни.

# 736
  • Мнения: 3 835
Ей малка сладурана. Гледа уплашено още, явно се адаптира Wink
Ще стане мацка голяма Simple Smile

# 737
  • Мнения: 4 350
Ред, фонът зад Сакура защо ми прилича на Ван Гог?
А красавицата ми се струва, че няма такова диво изражение, каквото имаше преди няколко дни.

Защото е ван Гог."Звездна нощ".Сама се качи да позира.Игра с хартиено топче сега.Напредваме.

# 738
  • Мнения: 2 886
Добре дошла! Дай да видим госпожица та, моля Hug
Ето я Оливия.

Ей, че сладка мацинка, как се намерихте?

# 739
  • Мнения: 7 856
Ред, фонът зад Сакура защо ми прилича на Ван Гог?
А красавицата ми се струва, че няма такова диво изражение, каквото имаше преди няколко дни.

Защото е ван Гог."Звездна нощ".Сама се качи да позира.Игра с хартиено топче сега.Напредваме.
Остава и да кажеш, че е оригинал... Не беше ли още в Бг? Не знам у нас да има картина на Ван Гог, да не говорим за частен дом.
Не вярвам и в ниската земя да се прескачат подобни картини по домовете.
Извинявай за оф-топика, но съм голям фен на изобразителното изкуство и ми е любопитно.

# 740
  • София
  • Мнения: 39 831
Скрит текст:
Връщах се да гледам и не видях картината Simple Smile
Мислех да си я поръчвам, рисуване по номера.

# 741
  • Мнения: 3 835
Оригиналът на известния му автопортрет в Чикаго


Бях изумена как в музея може да се снима, а вечерта в театъра един гард дамо дето не ме изхвърли, че съм снимала сцена от мюзикъла. Не че бях впечатлена…

# 742
  • Мнения: 4 350
Брат ми е художник.Около мен само художници.Обожавам импресионистите Ван
Гог ми е най-любимият.Да,в Бг съм още.Това е в новия апартамент.При майка е пълно с репродукции.В Холандия,в къщи също.
Дори и в музеите са репродукции,споко.

# 743
  • Мнения: 1 630
Ох,Оливия какво е сладкишче Kissing Heart. Много хубава маца ще стане.

# 744
  • Мнения: 16


Да покажа и аз моята глезла - порода Сибирска котка ,❤❤

# 745
  • София
  • Мнения: 39 831
На Аш ще му хареса колелото. Преди малко дойде в кухнята уж да помага в готвенето, а се мушна в пералнята. И видя как се завърта барабан Simple Smile Не знам дали му е харесало, но си постоя в пералнята Simple Smile
Оникс пък се мушна в сушилнята, но пък нейният барабан не се завърта лесно. Не е усетил какво е да си на виенско колело.

Скрит текст:
Преди много години (в 7ми клас) исках да уча в гимназия с приложни изкуства. Майка ми обаче реши, че детето трябвало да стане икономист. Не стана. Реших че може да се пробвам в Художествената, но ме удари сляпата неделя и станах инженер Joy Рисуването ми остана само хоби. (Реших да угодя на родителското тяло и учих и в УНСС, но не е за мен... защото пак под нейно давление записах специалност, която не ми харесваше).

Дъщеря ми до 6ти клас беше в паралелка с Изобразително изкуство. След това реши, че не ѝ се рисува повече.
Рисува и пише с лявата ръка. Наследила ме е, макар че аз съм превъзпитана левичарка.

# 746
  • София
  • Мнения: 1 715

Тъкмо търсех последната тема, за да ти пратя линк Gift Heart
Добре дошли и тук. Аз се позагубих, но ще опитам да наваксам. Дано не сте ме забравили Stuck Out Tongue

# 747
  • София
  • Мнения: 39 831
Куха лейка съм. Отговарям на Ред в една тема и си мисля, че пишем тук Simple Smile

Така е, Мари!Не съм срещала по-нежно същество до сега.Страхува се,но не драска и не хапе.Козината и е копринена,а тясамата е като египетска статуетка.
Може би,ако беше малка на възраст,щеше да е по-лесна адаптацията и.
Най-вероятно ако беше на 3м адаптацията щеше да е супер лесна. Но и при вас ще се получи.

Благодарна съм на ММ, че ме облъчи на тема бенгал Simple Smile Явно доста преди октомври 2020 сме решили, че ще взимаме коте, и то бенгал. От октомври започнахме да търсим. 5 месеца чакане си струваха.

На Аш козината е по-твърда. Оникс и Фрея са меки на пипане Simple Smile

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Новите купички дойдоха.
Доста са големи,но Харко ги хареса,а и са перфектни.
Вече няма да разлива водата(надявам се де, може да се окаже изобретателен.)


Вероятно ги хареса,ровеше в тази,която остана празна.
Но аз нямах повече време,ще ходим при баба ми,хем ще огледам останалите котки.

# 749
  • Мнения: 1 405
Не можах да не го споделя 😊, дано не е качвано.
https://www.facebook.com/groups/400505990153079/permalink/199210 … =mo&ref=share

Общи условия

Активация на акаунт