Пълен егоист е и не ми задоволява нуждите

  • 11 101
  • 363
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 414
Не знам какви са тези чувства към мъж с подобно поведение... У мен би предизвикал само неприязън.
Ама тя си ляга с него и е добре да знае защо.

# 31
  • Мнения: 168
Той бил с 37 години по-голям от нея. Пише го в другата тема.
Щом досега не се е научило "момчето"....
А и защо е темата след като секса е не е важен?

Никъде не споменах че не бил важен секса. Казах, че има по-важни неща от него, а не че не е сред важните

# 32
  • Мнения: 1 813
Наистина ли е с 37г по възрастен?

# 33
  • Мнения: 168
Наистина ли е с 37г по възрастен?
Да, но това не означава че не може. Няма как за празници да може и да се справя отлично, през другото време не... За това беше темата опитвам се да разбера как да действам с него

# 34
  • Мнения: 1 813
Ами тогава свиквай, няма да се промени!100%

# 35
  • Мнения: 9 441
Има тема за консултации, попитайте тук: https://m.bg-mamma.com/?topic=1309026

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Наистина ли е с 37г по възрастен?

Ръчички и играчки нямате ли?

# 37
  • Мнения: 6 850
Е, че той дядка, бе, жено.. даже не е чичко, а дядка.. къв секс, кви неща очакваш. Радвай се, че изобщо става, щото скоро нямаааааа Joy

# 38
  • Мнения: 4 608
Когато се взимат двама души, трябва да се приемат такива каквито са. Не да искат да се променят взаимно, както им е угодно. Ако ти пречи липсата на внимание в секса, говорила си с мъжа си, но той не желае да се промени, всеки да си търси щастието отделно. На мен ми е интересно, как протичат разговорите за недоволството ти?

# 39
  • Мнения: 168
Когато се взимат двама души, трябва да се приемат такива каквито са. Не да искат да се променят взаимно, както им е угодно. Ако ти пречи липсата на внимание в секса, говорила си с мъжа си, но той не желае да се промени, всеки да си търси щастието отделно. На мен ми е интересно, как протичат разговорите за недоволството ти?

Както казах, му намеквам, не съм директна принципно. Примерно нещо от рода влезе в топ 3 на бързо свършвалите н 1ва позиция си, или секс ли искаш или просто д свършиш и подобни... И не знам защо повечето решиха, че вече не му става. Егоизма в леглото и не ми ства са различни. Едното е липса на желание за нещо повече от собственото ти удоволствие а другото е вече нацисти а като неможе.

# 40
  • Мнения: 2 163
Тази тема не е сериозна нали? Некъф дедо се цънца в работни дни и оножда кат петел в празнични дни😵😂. Я си намери нещо младо, та тресне на масата(или където му падне) та да разбереш що е секс и що е любовна игра,а не да лежи само кат умрела лисица😂😂😂
Пак питам, за по-сигурно,т'ва е пързалка нали?

# 41
  • Мнения: 1 813
Наистина ли е с 37г по възрастен?

Ръчички и играчки нямате ли?
Имаме , имаме аз не се оплаквам Blush

# 42
  • Мнения: 4 608
От намеци, както сама виждаш, резултати няма. Наблегни на говоренето, кратко и ясно, без да овърташ. Казваш какво искаш и така. Поискай и ще ти бъде дадено.

# 43
  • Мнения: 6 850
Ам деде ти се измаря, все пак да не получи аритмия от много старание Joy

# 44
  • Мнения: 168
Тази тема не е сериозна нали? Некъф дедо се цънца в работни дни и оножда кат петел в празнични дни😵😂. Я си намери нещо младо, та тресне на масата(или където му падне) та да разбереш що е секс и що е любовна игра,а не да лежи само кат умрела лисица😂😂😂
Пак питам, за по-сигурно,т'ва е пързалка нали?


Е тука вече е погрешно разбрана цялата ситуация Grinning . За въпросните празнични дни бях утичнила в 1-2 коментара че става въпрос за рожднни дни и нова година. Също и в началото на връзката през всичките пъти си беше на ниво секса. Сега просто не разбирам зщо се превърна в такъв егоист, непукист ли не знм вече.

Общи условия

Активация на акаунт