Пълен егоист е и не ми задоволява нуждите

  • 11 096
  • 363
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 771
Има мъже, дето са активни и стари. Но щом имаш младо гадже, с което те делят близо 40 години, трябва да се стараеш не с един, а с 3 оргазма на ден.

Не го ли е страх да те загуби?

# 46
  • Мнения: 168
От намеци, както сама виждаш, резултати няма. Наблегни на говоренето, кратко и ясно, без да овърташ. Казваш какво искаш и така. Поискай и ще ти бъде дадено.

Ще опитам, благодаря!

# 47
  • София
  • Мнения: 38 989
Ооо, ма той човека възрастен, изморява се лесно. Е, питай ме мен! Моя възраст мъжете са зле.... Пазят се горките, че са крехки. Простатата алармира, кръста ги сеца, не смеят да се целуват, че нямат зъби....

# 48
  • Мнения: 32 369
Има мъже, дето са активни и стари. Но щом имаш младо гадже, с което те делят близо 40 години, трябва да се стараеш не с един, а с 3 оргазма на ден.

Не го ли е страх да те загуби?

Що да го е страх  Joy
Щом вече не се старае е наясно, че таз е твърде хахава, с ниско самочувствие и му е в кърпа вързана.

# 49
  • Мнения: 2 163
Хм, аз се чудя какво са видели един в друг, та са се взели.Щот само с една гола любов и незадоволяващ секс, малко куцат нещата.
Чисто любопитство, авторката на каква възраст си? Около Христовата или по-млада?

Последна редакция: пн, 02 май 2022, 01:34 от Тумбел Нехранимайски

# 50
  • Мнения: 157
С такъв мъж ще пробвам две решения.
1. С неговите камъни по-неговата глава - лягам като умряла лисица и чакам.
2. Зарязвам го.

# 51
  • Мнения: 771
Хм, аз се чудя какво са видели един в друг, та са се взели.Щот само с една гола любов и не задоволява секс, малко куцат нещата.
Чисто любопитство, авторката на каква възраст си? Около Христовата или по-млада?

В ранните 20. След 25 без оргазъм не се живее.

# 52
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
С такъв мъж ще пробвам две решения.
1. С неговите камъни по-неговата глава - лягам като умряла лисица и чакам.
2. Зарязвам го.
Представих си как лежат един до друг и се гледат очаквателно.

# 53
  • Мнения: X
Абе, ербап сте, ама като го трясна тежък инфаркт моя в 40те, хич не ми беше до секс. На мен, не на него. Страх ме беше да не му стане нещо. Еми, сексът не е това, което беше, ама няма да го зарежа, и никоя от много смело даващите акъл за развод няма да го направят. Айде, има си начини.

# 54
  • Мнения: 2 293
Аз ако бях 37 години по-възрасен от жена ми, тя щеше да вижда секс само като минава Халеевата комета.
Колежката иска любовна игра да имало... с кое, с бастуна ли?

# 55
  • Мнения: 6 682
Хе-хе, колкото и да триете, прелъстените и изоставени нямат свършване...
Веселба.

# 56
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Момиче…. 37 години разлика. За каква сума те излъга твоя дядо?? Не си струва ако ще да ти е обещал и Бентли. Колкото по стари стават толкова по егоистични стават, накрая дори ще очаква да проявяваш разбиране ме не може въобще.
Ако искаш секс, хващай 20 годишен, там има по 2 часа маратон, с дедо маратона е 5 минутки и после спане.

# 57
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Наистина ли е с 37г по възрастен?
Да, но това не означава че не може. Няма как за празници да може и да се справя отлично, през другото време не... За това беше темата опитвам се да разбера как да действам с него
Той че на всичките си години не е разбрал женската сексуалност, е ясно. Но и че ти не разбираш угасването на мъжката сексуалност също стана ясно... Прочети. Няма да става по-хубаво. Или си купи вибратор, или му обясни в прав текст, а не с мъгляве намеци как да те задоволява,  дори и след като е свърщил, ако не може да държи дълго. Или си намери мъж със сходна на твоята сексуалност.

# 58
  • Мнения: 6 271
Е той ако е на 60 г.нали има Виагра ,играчки, език,ръце ,абе все ще се справи челяка ,стига да иска.

# 59
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Абе каква виагра, за какво само си усложнявате агонията бе хора!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт