На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 061
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 501
Кожички гледах наскоро някъде,но не мога да се сетя къде.Мъжът ми обожава бахур,купували сме от къде ли не,единствено хареса на Братя Манолови-в момента е на промоция в Май Маркет,няколко пъти му купувам вече-даже ми е неудобно да не започнат да ми викат оная с бахура:)

# 16
  • Варна
  • Мнения: 857
В събота има фермерски пазар в Делта планет.Има страхотен бахур,с ориз фирма от Добрич.Тарелка 2 парчета 5лв.Питах за кожа,можело да донесат,но не е пърлена и отказах.

# 17
  • Мнения: 8 772
Супер, много благодаря.
Трябват ми за тези дни, така че ще проверя в май маркет за бахура.
Ще търся и кожички…
Предната година имаше в Лидл, тази обаче не.
Не се търсят явно ли, не знам.

# 18
  • In transit
  • Мнения: 11 894
Супер, много благодаря.
Трябват ми за тези дни, така че ще проверя в май маркет за бахура.
Ще търся и кожички…
Предната година имаше в Лидл, тази обаче не.
Не се търсят явно ли, не знам.
Защо не провериш в магазина на Монтимес, на пазарчето в Младост? Може да ги питаш и по телефона. Дори да нямат, ако има възможност ще ти доставят.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 288
Бахурът в месарския магазин на пазарчето в Младост е чуден.

# 20
  • Мнения: 1 144
Аз не си намерих тоалет за конференцията. Ходих в Крис днес, имат хубави панталони, но не купих нищо.
Навсякъде шарении, дантели и едни големи грозни копчета, в потрес съм.
Купих си тази рокля, https://www.bfashionshop.com/bg-product-details-5795.html много ми харесва, но никак не знам дали ще изглеждам добре с двама костюмирани мъже... Ще мисля още.

Аз купувам костюми за работа от Зара и Манго, колежките също.

# 21
  • Мнения: 8 772
Монтимес съм виждала и в гръцката махала, като че ли.
Благодаря, ще се обадя днес!

# 22
  • In transit
  • Мнения: 11 894
Монтимес съм виждала и в гръцката махала, като че ли.
Благодаря, ще се обадя днес!
Имай предвид, че май само името им е еднакво. Имат магазин и до Спортна зала, но зареждането е различно. Затова те насочих към Младост.

# 23
  • Мнения: 18
Монтимес съм виждала и в гръцката махала, като че ли.
Благодаря, ще се обадя днес!

И зад Макдрайв имат магазин (на Яворов ъгъла). И в Гръцката да.

# 24
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Монтимес, който е в района на Паспортна служба си е същия фирмен магазин, както в Младост. Там имат сурово месо и готова кухня. Имам позната, която работи там.

# 25
  • Мнения: 293
Благодаря за новата тема.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 202
Здравейте момичета! Видях че Монти мес продават и агнешко месо? Добро ли е, или ще препоръчате друга месарница за агнешко.

# 27
  • In transit
  • Мнения: 11 894
Здравейте момичета! Видях че Монти мес продават и агнешко месо? Добро ли е, или ще препоръчате друга месарница за агнешко.
Препоръчвам го с две ръце агнешкото им. Прясно е и много вкусно. Няколко пъти съм вземала последните месеци + дроб сарма.

# 28
  • Мнения: 1 010
Мира Иванова, можете да разгледате в Andrews Ladies, което е Алета Паризи, в Мол Варна на 1 етаж. Аз оттам си взех от днес за утре костюм - пола и сако. Влязох, мерих и ми "заспа". Хубави материи, качествена изработка и си отговарят на номерата. Номерацията на Зара не отговаря на нашия стандарт. Дамата, която работи там и консултира си разбира от работата.

# 29
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 462
Благодаря за темата!
Алета Паризи предлага ли нещо за по- закръглени така!🙂

Общи условия

Активация на акаунт