Защо лошите момчета и токсичните връзки се поставят на пиедестал?

  • 10 134
  • 622
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 38 712
Ей каква теория ми хрумна сега!
Алфата всъщност е бил бета!  Така, познавам няколко такива мъже, дето са посяли семе насам-натам и колкото повече толкова повече, без намерение да ги отглеждат. Обикновено те са по-малките братя, по-пренебрегваното, по-комплексираното дете в семейството.

# 616
  • Мнения: 20 032
Не са така черно-бели нещата. Не е бил такъв в началото, точно обратното, с мен му се отключи. Пак доказва моята теория, индивидуално е.
Или се е прикривал доста добре. Се таз.

# 617
  • Мнения: 12 864
Защо Джъд всички жени го искат и не питат дали кара мотор или реди кибритени кутийки?
Защото е секси!
Без алфи и омеги, без да е неандерталец, мачо, бунтар, без да гледа лошо, без да има силен глас.

Това е съвсем друга наука, казва се ХИМИЯ.

# 618
  • France
  • Мнения: 12 959
Или просто красиви, пропорционални черти.

# 619
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 035
Не мога да повярвам, че 40+ страници и 6 дни по-късно се върти една и съща плоча.... Б@си досадата. Отивам да търся нещо по-забавно.

# 620
  • Мнения: X
Не зная какво сте писали и защо е изтрит поста ми за еднодетието, но трендовете са такива, независимо на кой му харесва и на кой не.

Наскоро четох едно изказване на прелюбимия на много мъже Илон М. за поредното му дете ( 7/8 деца от три майки ) и изказванията му за имането на повече деца.
Описваха и баща му Ерол, който имал дете от отгледаната от него доведена дъщеря и общо 7 на брой.

И двамата са анти-алфа пример, защото не са точно пример за подражание, нито са в отдадена връзка, в която си отглеждат децата с майката, но пък иначе и двамата имат силна теория за вярата в продължаването на рода...

Джъд съм го виждала на живо когато бях мома още- нищо особено не е, а и е моят ръст Simple Smile

# 621
  • Мнения: 2 522
Айде сега и ти - то е за да се похвалиш.
Мик Джагър да не е голям хубавец - ама е минал 1000 фенки.

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 3 042
Отдавна темата зацикли и пак някои я объркаха със спамо-чат.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт