Новият EFFACLAR DUO+M за тройна корекция срещу несъвършенствата

  • 7 300
  • 363
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 641
Имам акне, за съжаление не премина с края на тийейджърството, както става при повечето. Ползвам някои от продуктите на Ла рош и го облекчават.

# 16
  • Мнения: 1 271
Имам черни точки и доста запушени пори и подкожни пъпчици, които стоят като релеф на кожата. Също така имам остатъчна пигментация от тях и слънцето. Ползвала съм Ефаклар Дуо, Ефаклар К и двата измиващи от серията и съм доволна. Интересно ми е да пробвам и новият крем и да видя как ще ми се отрази.

# 17
  • плевен
  • Мнения: 454
Синът ми е на 14 години и има акне ,с удоволствие  бих искала да опита  този продукт.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 360
Да, дъщеря ми има проблеми с акне и бихме искали да пробваме продукта.

# 19
  • Мнения: 226
Да,  имам проблеми с кожата, акне, разширени пори. С удоволствие ще пробвам този крем.

# 20
  • Мнения: 1 614
Да, дъщеря ми, която сега е пубертет. С удоволствие бихме изпробвали продукта.

# 21
  • Мнения: 799
Едната ми дъщеря има акне. Използвала е други продукти на марката, от които е останала доволна затова с радост би изпробвала този.

# 22
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Моят син има проблеми с акнето и с удоволствие ще изпробваме продукта

# 23
  • Мнения: 1 266
Имам смесен тип кожа и там където имам прекомерно омазняване ми излизат пъпки и комедони. Много е трудно да се намери подходящ продукт за почистване на такъв тип кожа. Хем да регулира зоните с омазняване, хем да не изсуши прекомерно сухите участъци.

# 24
  • Мнения: 802
Акне нямам, но имам черни точки и запушени пори. Кожата ми има доста несъвършенства и с удоволствие бих пробвала крема.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 988
Имам тийн, който има проблеми с кожата, мисля, че точно този продукт би бил идеален за него.

# 26
  • Мнения: 307
Не страдам от акне, бих дала продукта на майка ми, защото нейната кожа е с разширени пори и черни точки, които са много упорити. Често се превръщат в червени пъпки, които я притесняват (тя е малко над 50г). Надявам се да я зарадвам с този продукт, защото не може да посещава козметик.

# 27
  • Мнения: 886
Проблемна кожа имам, включително и акнеична. Така че, с радост бих изпробвала този продукт.

# 28
  • Мнения: 1 013
Имам проблемна кожа , боря се и сменям козметиката , за да открия правилната . La Roche е една от любимите ми марки и бих използвала всеки нов продукт с удоволствие.

# 29
  • Мнения: 5 142
Дъщеря ми има акне, този продукт ще бъде много подходящ за нейната кожа.

Общи условия

Активация на акаунт